Ei dengesiz olan var m?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gizmocuk tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gizmocuk
  1. gizmocuk

gizmocuk Guest

merhaba arkadaşlar,
    aranıza yeni katıldım.uzun zamandır bu siteye giriyorum ama hiç yazmamıştım.Eşimle aramızda sorunlar var.bir anda sinirlenip inanılmaz şeyler söylüyor.Mesela seni görmek istemiyorum bitti artık bu iş vs..diyip kapıyı çarpıp çıkıyor.sonra arıyor,gideceksin o evden diye bende gitmiyorum diyorum.tamam madem öyle bende eşyalarımı almaya geliyorum diyor.gelip güyaa bişiler topluyor.Ben balkonda oturuyorum beni görmek istemiyor yaaa görmesin diye.bakıyorum ses yok içerde.Meğersem beyimiz yatak odasında yatıyor.
    bende salonda koltuğa kıvrılıyorum.aradan 1 saat geçiyor geçmiyor yanıma geliyor.tık tık omzuma dokunuyor.kalk diye işaret ediyor.sonrası malum hiçbişi olmamış o kadar hakaret edilmemiş gibi
    ben ne yapıcam bilmiyorum.buna yakın şeyler yaşayan birileri var mı?

2. 20 Temmuz 2009
  3. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o huy babamda da var. Annemle ne zaman tartışsa, topluyor esyasını 1 gun arabada yatıyor, sonra geri geliyor.

ya da bağırıp çağırıyor, küsüyorlar, 1 hafta sonra babam yanaşmaya çalışıyor anneme. gezmelere götürmeler, gönlünü almaya çalışmalar falan...

ama sizin durum sanırım biraz daha ileri seviye.

eşinizle konusabiliyor musunuz bu durumu? belki bu aralar farklı bir sıkıntısı vardır. ve en yakınında olduğunuzdan size patlıyordur. belki de yapısı boyledir. ailesinden gördüğü de bu olabilir.

onunla konusmaya çalışsanız, herşey çözülür belki de.

ama babamı biz değiştiremedik 25 yıldır. eğer yapısı buysa elinizden birşey gelmeyebilir.

umarım herşey yoluna girer...

4. 20 Temmuz 2009
  5. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zor bi durum..
    ama kişiliği buysa değiştirmen biraz zor gibi görünüyor.

6. 20 Temmuz 2009
  7. gizmocuk

gizmocuk Guest

onun derdi ben oluyorum sinirlenince.gözü hiçbirşeyi görmüyor.teee eskilere ailelere gidiyoruz.Sonrada sorun üstüne sorun biniyor.zaten konuşamıyoruz.hep o haklı oluyor ben onu bu hale getiriyor oluyorum.herşeyi mahveden benim yani.bu kadar lafı duyduktan sonrada hiçbirşey olmamış gibi davranamıyorum.ağırıma gidiyor artık.daha 2 senelik evliyiz.Aslında normalde iyidir eşim.Sinirlendiği zaman böyle oluyor işte.

8. 20 Temmuz 2009
  9. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşimde aynı daha önce başka konularda da bahsetmiştim. En ufak bir şeyde sinirlenir, eşyalarını toplamaya kalkar, yada boşanma işlemlerini başlatıcam der, akşam gelir, aşkım ne oldu niye suratın asık der, biz 8 yıldır böyleyiz. Giden hep benden gitti yaşaması çok zor canım seni çok iyi anlıyorum. Ama benim eşimin psikolojik sorunları var

10. 20 Temmuz 2009
  11. gizmocuk

gizmocuk Guest

bence benimkindede var o sorunlar.Normal insan bunları yapmaz çünkü.bende gittikçe ona benzemeye başladım.Mahalle kadınları gibi kavga ediyoruz resmen.arada ailelerede yansıyor bu durumlar.ben onun ailesine düşman oluyorum o benimkine.Arada duruluyoruz.Durup durup tekrar aynı şeyleri yaşıyoruz.Gerçekten çok zor oluyor.Bir huzur yok.Ne zaman ne olacağını bilemiyorsun bir bakmışsın ki kavganın ortasındasın.Bazen kendime kızıyorum neden yüz veriyorum diye.restimi çekeyim görsün gününü diyorum.Yapamıyorum ama

12. 20 Temmuz 2009
  13. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben restte çektim olmadı ne yaptıysam olmadı. dr. tedavisini yarım bıraktı. 3 günlük evliydik başladı hala da aynı düzeleceğe benzemiyor, Dr.muz ayrılmayın idare edilebilir dedi hâla idare etmeye çalışıyorum. ettiği küfürleri, hakaretleri saymıyorum bile.

14. 20 Temmuz 2009
  15. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu tür erkekleri duyunca aklıma Kemal Sunalın bir filmi geliyor.hani bir adam vardı,akşam sarhoş olunca Kemal Sunal a çok iyi dost olurdu,sabah ayılınca tanımazdı...aklıma hep bu film gelir...
    allah yardımcınız olsun,yardım alın demekten başka aklıma bişey gelmiyor...

16. 20 Temmuz 2009
  17. gizmocuk

gizmocuk Guest

yine eskiden daha beterdi.ne kadar eskiden diye soracaksınız şimdi.ilk evlendiğimiz zamanlar,ilk sene diyebilirim.yaptığı birçok şeyi şuan yapmıyor.beni sinir eden o lafları falan zaten.o öyle konuşunca bende hiç umursamıyor gibi yapıyorum daha çok sinir oluyor bana naniknanik
    bence yardım alsada düzelmez.Böyle gelmiş böyle gidecek allah bana sabır versin

18. 20 Temmuz 2009
  19. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evlilikte ilk üç sene tehlikeliymiş..

iki farklı yaşam, iki farklı birey birleşiyor..

demekki eşiniz sinirlenince sarfettiği sözleri kulağı duymayanlardan..

eşinizle iyi bir anınızda konuşun.. tatlıklıkla.. onun bu hareketlerinin sizde yaralar açtığını filan anlatın ona..

belki kendine gelebilir..