Eim niye byle davranyor?:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Zilanur tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar sizin esleiniz de böylemi, yoksa benimkimi böyle bir cins???
    kendi is yerimiz var babam esimide yanina aldi calissin issiz olmasin kendi yerinde calissin diye, hem evimizede cok yakin 5 dakka yürüme yolu.
    herseyi hazir geldi türkiyeden almanyaya 7 ay oldu calisali ve halindaha isi sevmiyor birsey yapmak istemiyor, benim babam kanser hastasi geliyor hasta hasta calisiyor, benim esim yüzünü asiyor burun kirin ediyor, ben cok calisiyorum diyor...
    hep mir mir edip duruyor, ben hamileyim bu halimle gidiyorum imbissde calisiyorum ve agzimi acmiyorum ama o yüzü asik, bazen dalga gecer gibi´konusuyor, mesela bugün ne oldu, ben geldim imbisse sabah 11-11:30 civari beraber ailece kahvalti ederiz diye, babam calisiyor bizim beyfendi de aldi gazete kagidi hazirladi masayi kendine bir tas corba aldi, babam soruyor bize ne yiyelim menemenmi, esimin gönlünü aliyor bu bizimki hic ses vermiyor corbasini yudumluyor, bende he yiyelim dedim, bakdim esime hani bizi bekle gibisinden bakdim hic umursamiyor, zikkimlanip duruyor, sonrada aliyor cayini disariya cikip yudumluyor, ha is oldumu geliyor iceriye, ama bu simdi oldumu? Siz sölyeyin kizlar oldumu bu hareketi, kendimi o kadar kötü hissettimki, tamam esimin disari hayati yok kahveye falan gitmez ama böyle mi davranmali? hele ailem ona bu kadar yardim ederken toleranslar tanirken, kendi ailesi birsey yapmiyor, ailesine karsi hep diyor ben calisiyorum calisiyorum ama cit yok, ne yapacagimi sasirdim bu aksam konusacagim ama bu böyle devam etmez, bende hamileyim bende üzülüyorum...aileme karsi cok mahcubum...

2. 6 Kasım 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ne desem bılemedım. acaba eşın kendını ezılmış mı hıssedıyor babanın yanında çalıştığı ıçın?
    ne olursa olsun davranışı kırıcı olmuş, kızmakta üzülmekte haklısın ama çok da canını sıkma, eşınle konuşmayı denedın mı hıç?

4. 6 Kasım 2009
  5. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Genelleme yapmak istemem ama :KK43: çoğunlukla erkekler nankör varlıklardır.
    Belli ki eşiniz kayınpederinin yanın da çalışmaktan hoşnut değil.
    Akşam dediğiniz gibi konuşun derdi neymiş öğrenin.
    Eğer istemiyorsa gitsin kendine mutlu olabileceği bir iş bulsun.

6. 6 Kasım 2009
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    demekki yardm etmemek lazım bazılarına iyi davranırsın yaranamazsın ama hiç takma ooo sende iyisi yok benim enişteminde buna benzer davranısları var kendi anne babası hiçbirsey yapmadı evlenirken cocugu oldu gelmediler bile ama birsey oluyor gel bizi gotur bilmemne yap kosuveriyor ama iş bizim tarafa gelince yerinden kalkamıyor ustelik yigenim 8 yasında neredeyse hep biz baktık calıstıkları için ama yinede kıymet bilen yok

8. 6 Kasım 2009
  9. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kac kere konusdum baka yerde calis dayanamiyorsan ama yok diyr burada calisirim diyor, ne yapacagimi sasirdim, bugün ölye suratini asdiki yanimizda bir bakkal var anneme sormuski damadin ne surati böyle birimi öldü ne oldu diye annem cevp verememis...
    cok bunaliyorm acikcasi ben kenara cekip sordum ona ne bu surat moralinmi bozuk diye bana "yorgunum birseyim yok" dedi...

10. 6 Kasım 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Eşiniz ne bekliyordu acaba, kurulu düzene gelmiş, iş güç sahibi olmuş triplere bakın.
    Böylesine nankör deniliyor :umursamaz:

12. 6 Kasım 2009
  13. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim seni çok iyi aslıyorum hadi eşin ezik buluyo yanlarında çalıştığı için kendini yediremiyo desem bu bi ihtimal.ama erkeklerin çoğu böyle iyilik yaramıyor yada yapılan iyilikleri görmek istemeyip nankörce davranabiliyor.eşini bu tavrında nasıl vazgeçirirsin bilmiyorum ama kocan içinde aileni hiç bi şekilde üzme derim.bak benim eşim işsizken babam günlerce işini erteledi ona iş bakmak için ama değer kıymet bilen varmı yok.sorsan onlara ne yaptıki bana herşeyi ben yaptım derler o yüzden aldırma derim iyi bi iş bulursa çıkar orda çalışır aileninde gönlü kırılmaz en iyisi bu bence

14. 6 Kasım 2009
  15. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    saygısız,rahat tepmiş onu belli:eek:klava: havasını alıver kendine gelsin,terbiyesizlik

16. 6 Kasım 2009
  17. elifcanim

elifcanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim kendi basinin caresine baksaydi birseyleri kendisi basarsaydi inanki boyle davranmazdi.ins

18. 6 Kasım 2009
  19. elifcanim

elifcanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insan biseyleri kendisi basarinca degerini daha iyi anliyor.hazira konmus esin bu yuzden rahat davraniyor.calismasamda babasinin isi var diye dusunuyor bana gore