Eim ok deiti.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU2 tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

hicbirsey eskisi gibi degil neden böyle oldu anlamiyorum taaki ben hamile kaldigim zamandan beri cok soguk davraniyor bana her lafimi ters anliyor hep kavga hep gürültü 3 yillik evliyiz önceden beni el üstünde tutuyordu simdi tik yok :1no2: napicami bilemiyorum...

2. 26 Haziran 2009
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Belki biraz hamilelik alınganlığı vardır sizde. Yani umarım öyledir. Ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz? Belki daha doğru birşeyler söyleyebiliriz biraz açarsanız.
    Sıkmayın canınızı.

4. 26 Haziran 2009
  5. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamilelikte bu tip şeyler olabiliyor .. sakın takmayın kafanıza ..

6. 26 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

hamilelik geceli cok oldu 14 aylik kizim var ... artik. cok kiskanc beni hertürlü baglamaya calisiyor. cok gezme para harcma, daha dün aksam isten geldi, ben hava cok güzel diye gel biraz cikalim dedim birseyler icmeye gidelim dedim buraya bize 5 km uzaklikta mc donalds var oraya gidelim dedim, ara da bi gideriz oraya yeni bisey degil) kiza da iyi gelir hava alir dedim DEMESEYDIM KESKE, neymis para harcamaya yer ariyormusum yürümeye ciksaymisim da yaglarim eriseymis :eek:lmaz: artik fazla ileri gidiyor. birseyleri söylerken insan farkli sekilde de söyliye bilir. kilo aldim hamilelikten sonra veremedim hala üstümde kaldi onu cok sorun ediyor kendisine, bana her türlü her an yüzüme vuruyor hatta dalga bile geciyor artik. saygi kalmadi fazla artik o kadar kavga o kadar sözler söylendiki napsam diye düsünüyorum artik. cözmeye calisiyorum. tam hersey düzeldi derken yine ufacik birseyden kavga cikiyor...

8. 26 Haziran 2009
  9. EU2

EU2 Guest

yanlis anladiniz hamile degilim :çok üzgünüm: 14 aylik kizim var.

10. 26 Haziran 2009
  11. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim, sakın üzme kendini. Gerçekten ayıp ediyor sanırım eşin. Sonuçta e tabi kendi sağlığın için en başta, kilolarını versen daha iyi ama bu nasıl konuşma? İnsan hep aynı kalmaycak ki, onun da saçı dökülecek mesela. Ya da mesela evlerden uzak bir kaza geçirsen yüzün değişse çirkinleşsen...
    Herneyse. Şimdi ama eşine karşı "Vayy ne yapmış, şuna bak." filan demek doğru yaklaşım değil. Çözüm olmaz bu. Sanırım bu konuyu sakinken konuşmaya ihtiyacınız var. Böyle bir olayın hemen üstüne, sinirler gerginken değil de çok iyi olduğunuz bir anda kırıldığını anlat. Anlamazsa tekrar anlat. "Yaralanıyorum, inciniyorum." de.Eminim anlayacaktır.

12. 26 Haziran 2009
  13. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle allah kızınıza uzun ömürler versin ama hamilelik sonrası kadının oldugu gibi erkeğinde psikolosiji bozulabilir..
    ilk kızınız mı

14. 26 Haziran 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bu keske ilk olsa cok denedim farkli seylerde vardi iyi oldugumuzda konusmaya calissam bile beni anlamiyordu anlamiyorda.. ikimizinde ikinci evliligimiz. bana güvenmiyor hicbir konuda uzatmak istemiyorum ama derdimiz cok.. beni sürekli arar nerdesin napiyosun neden.. vs vs.....

16. 26 Haziran 2009
  17. EU2

EU2 Guest

tsk ederim canim. onun psikolojisinin bozuldugundan mi bilmiyorum olabilir de ama ilk kizimiz.

18. 26 Haziran 2009
  19. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Anlıyorum. Peki bu sefer biraz sert mi tepki gösterseniz acaba. ılginçmiş biraz. Hem kilo filan cart curt konuş hem kıskan. Sizin aklınıza nasıl bir çözüm geliyor peki? Belki biraz burnunu sürtmek gerek.

Son düzenleme: 26 Haziran 2009