eim, pc de beni aldatyor mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve eflatunbebek tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  1. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba ..uzun zamandır düşündüğüm şeyi sizinle paylaşmak istiyorum..çoğu arkadaşımızın başına gelen birşey üzerine eşlerimizin veya hayatımızdaki erkeklerin bilgisayar ortamında yaşadıkları diğer ilişkiler yada farklı bayanlarla yazışma yapmayan adam varmıdır tabiki kalmıştır ama yapanlardan çok daha azdır.bizler bunu aldatma olarak algılayıp hepimiz farklı tepkiler veriyoruzdur mutlaka ama erkekler bunu yaparken eşimi aldatıyorum ben şimdi bak falan demiyolar gibi geliyor bana sanki yüzyüze gelmiyorlar başka bir şey yaşamıyorlar diye sohbet ediyorum gibi düşünüyorlar sanki bu durumun bizde yarattığı düşünce ile onlarda olanı çok farklı gibi ne dersiniz bu konuyu yaşayan veya yaşadığını bilen yada bilmeyen tüğm arkadaşlar kendimize yardımcı olabailmek için bu yaptıklarının onlarda ne hissettirip ne düşündürdüğünü hangi duygu ve düşünce ile yaptıklarını çözmek zorundayız.eğlence olsun diye mi yapıyorlar bilmiyorum ama çoğunun verdiği cevapta eminim budur.bu dertle baş etmeliyiz ya yuvalar dağılacak yada bunu bilerek yaşamak zorunda kalmaya devam edeceğiz bilgilerinizi bekliyorum ..teşekkürler

2. 7 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

msn'ine gizli dosyalarına gecmıs gırdıgı sıtelere bak,
    atık dosyalara bak resımlere bak çözersın gıbı gelıyor.

4. 7 Eylül 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    onlara sormak lazım aynısını sevgilileri-esleri yapsa bu durumu hangi kategoriye koyarlar... buyuk ihtimalle kabullenemezler... aldatmak bile artık anlam degiştirdi eskiden reelde yapılıyordu simdi sanalda oluyor ama sonucta oluyor gormeselerde karsıdakilerini

6. 7 Eylül 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu aldatmaa sanaldaa reelde değil...BEYINDE...

8. 7 Eylül 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.511
    Ödül Puanları:
    363
    Eşiniz sizi aldatıyor mu bilemem..
    Ama ihanet illa ki yatakta gerçekleşmez bana göre..:eek:lmaz:
    Tanımadığı kadınlarla sohbet etmek de neymiş..
    Bu erkekler ya bizi aptal sanıyorlar ya da biz öyle lanse ediyoruz kendimizi..akannehir

10. 7 Eylül 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sohbet günlüklerini oku derim
    ama bunu yapması bence aldatmaya öeyil göstermesıdır
    adam bun aklından bile geçiyorsa suya çanmur bulaşmış demektir benm için.
    ümüğünü sıkarım walla..

12. 7 Eylül 2009
  13. eflatunbebek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben böyle bir sorun yaşamıyorum yada şahit olmadım sadece merak ettiğim bir konu ve çok arkadaşımızın derdi olduğu için genel olarak paylaşmak istedim.başlığınıda ben olarak attım ki herkez kendini bulsun diye amaç aldattığını yada başkaları ile yazıştığını nasıl öğğrenirim değil ki onlar bunu yaparken ne düşünüyorlar neden yapıyorlar vb.nedenleri ortak fikirlerle bulup ihtiyacı olana çözüm üretmek

14. 7 Eylül 2009
  15. eflatunbebek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lalecim dediğin doğru seninle aynı şeyi düşünüyorum aldatmanın türleri hakkında eşim beni aldatmıyor..böyler bir durum yaşamadım yaşayanlar adına merak ettim ki yaşamayacağımızıda bilemeyiz hak verirsin ki bu konularda bizim düşüncemiz belli ben zaten erkeklerin ne düşünüpte bunu yaptıklarını merak ediyorum

16. 7 Eylül 2009
  17. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    msn gecmıslerını okuyabılırsınız..
    ama suda varkı ben msn de bırı erkekle konusuyosam bu esımı aldatmam degıldır..
    asla boyle bısıde soz konusu olamaz..

18. 7 Eylül 2009
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.144
    Ödül Puanları:
    188
    ne münasebet aldatmadır tabii ki :eek:lmaz:eek:nlar bunu masum olarak algılayabilirler ancak asla masumiyeti yoktur sanal nasılsa deyip ciddiye almıyorlar o yüzden belki bunu yaparken vicdanları bu kadar rahat ama bunun sanalı reeli olmaz. bu laubalilik eşine saygısızlık başka bişi deil yani:umursamaz: