Eim sorunlarn paylamyor benimle :((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BeBeGiM! tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : BeBeGiM!
  1. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADASLAR YARDIM EDIN DOKUNSALAR AGLAYACAGIM YAA :KK43::KK43::KK43::KK43: ESIM BENIMLE HIC DERTLERINI PAYLASMIYOR SORUYORUM YOK BIRSEY DIYOR AMA ARDINDA BELLI COK BELLI BISEYLERI OLDUGU BANA HIC ANLATMIYOR YANINA SOKULMALARIMMI OLMADI CNM BEN IHTIYACIN OLDUGUNDA HEP YANINDAYIM DEMELERIMMI OLMADI SARILIP KONUSMALARIMMI HIC BIRSEYE YARAMIYOR BILGISAYARDA MUZIK ACIYOR HUZUNLU YETMEZMIS GIBI KAYNANAM DA OBUR TARAFTAN MUZIK YOLLUYOR OGUL HASRETIYLE ILGILI SIZ SAG BEN SELAMET SANKI OGLU AC ACIKTA GIBI :KK43: ONLAR BASKA ULKEDE BIZ BASKA ULKEDEYIZ VE ARTIK SANKI ALLAH KORUSUN OGLU SEHIT OLMUS GIBI HAREKETLERI VAR COK ABARTILI YAPTIKLARINA TAHAMMUL EDEMIYORUM mafoldumben SASIRDIM KALDIM KAHROLUYORUM OLUYORUM BOYLE OLDUKCA ESIMLE NASIL YAPSAM DA ONU KONUSTURSAM KIMSEYE SOYLEMIYOR ASLINDA ANNESINE DE CAT PAT BELKI AMA BEN ISTIYORUM KI BENIM YAPTIGIM GIBI O DA BANA SOYLESIN YARDIM EDIN 1 AKIL VERIN NASIL YAPSAMDA ONU KONUSTURSAM mafoldumbenmafoldumben

2. 9 Temmuz 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hep mi böyleydi,yeni mi böyle oldu ? ne kadarlık evlisiniz?

4. 9 Temmuz 2009
  5. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 yillik evliyiz hemen hemen hep boyleydi ama benim cnm cok yaniyor benimle konussun paylassin istiyorum ama yok olmuyor birsey olunca ailesinden once ben yetismek konusmak istiyorum bak mesela her allahin gunu msn de konusuyor ailesiyle iyi guzel ama birsey oldumu az da olsa onlara citlatiyo ama bana cit yok demiyor bise bana karsi birsey oldugundan degil ama soylemiyor iste sen beni biliyosun soylemem diyor :KK43::KK43: ama esim sonucta ve babamlarla calisiyor yani is yerinde bir sorun olmus olsa benden once ailesinin bilmesini tabiki istemem hem bu yuzden hemde zaten kafaya cok dert takan insan degil yani pek dert etmez ama ettimi de icim gidiyo uzuluyorum hemde cok o uzulmesin ben uzuleyim diyorum :KK43:(

6. 9 Temmuz 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sen eşine bu şekilde söylediğinde sana ne diyor.yani bana değil,ailene anlatıyorsun dediğinde ne diyor.ne bileyim bir nedeni vardır mutlaka.

8. 9 Temmuz 2009
  9. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok onlara da anlattigini benim bildigimi bilmiyor ben msn sayfasini acik biraktigi ve uzgun oldugu bir gun gordum yazdiklarini dert anlatma degil bu ama dedim ya biraz citlatmis simdi kalkip ben okudum da diyemiyorum beni yanlis anlar diye bana anlatmiyorsun deyince kimseye anlatmiyorum ki diyor beni biliyosun diyor :KK43: ama ailesine o sekil az da olsa biseler soyluyor zaten kaynanam tam catlak desem yeri yani pireyi deve yapar e tabi duyunca esim tam anlatmasa da hah tamam oglum rahat degil derdi var vah oglum ah oglum diyor bende buna dayanamiyorum :KK43: su aralar cani sikildiginda soylemiyor kimseye ailesi dahil ama bana da demiyor 1000 de bir kere olan birsey bu sarilip sacini oksayip cnm cok uzuyosun ben cok uzuluyorum deyip cocuk sever gibi sevince biraz iclenerek birseyler diyor ama bir sonrakinde gene ayni :KK43:

10. 9 Temmuz 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146

Vallaha canim aglamayan cocuga meme vermezler....derdini söylemeyende derman bulamaz....paylasmiyorsa paylasmasin, sen elinden geleni yapmissin daha ne??:kahve:

Bence hic üstüne düsme....bana kalirsa fazla simartmissin nazlaniyor sana...:kahve:

Ayrica o üzülmesin ben üzüleyim deme.....Sen üzüldügün zaman acaba oda öyle dermi?:nazar:

12. 9 Temmuz 2009
  13. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

katılıyorum kaydirigubbakcemile5
    sen elinden geleni fazlasıyla yapmışsın
    anlatmak isterse anlatır merak etme arkadaşım
    ayrıca bukadar üzülme derim,olan sana olur...:nazar:

14. 9 Temmuz 2009
  15. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Ah elticim yine haklısın, yine haklısın kaydirigubbakcemile5

16. 10 Temmuz 2009
  17. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya söylemek istemeyene zorla söyletemezsin ki
    allah yardımcın olsun

18. 10 Temmuz 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    valla benim babamda öyle hiçbişey anlatmaz malesef değişmiyo:1no2:bizde artık bıraktık napalım uğraştık uğraştık konuşmuyo.seninkide aynı çünkü öncedende böyleydi diyosun.kendini boşa üzme.gülsüm sultanında dediği gibi o senin için üzüleceğini sanmam. hiç umurunda olmaz.:umursamaz: