Eim ve ailem arasnda kaldm :((((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve caresz tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : caresz
  1. caresz

caresz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim ailemi istmiyor.Nişanlılık dönemimde daha doğrusu düğün hazırlıkları esnasında yaşanan ve aradaki yanlış anlaşılmalardan dolayı eşim ailem karşı kırgın oldugunu ve görüşmk istemdiğini sölüyo ailemde bizde kırgınız ama senin hatrın için unuttuk bazı şeyleri oda seni seviyosa bize saygı gösterecek ve görüşecek dio eşim ve ailem arasında kaldım.bayramdan önce gelmezse hatasını anlayıp bayramda gelmesin dio ailem eşimde inatçı ikna edip nasıl götürmem lazım bilmiyorummm

2. 20 Kasım 2009
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    gidecek..

gitmeli..

o gitmezse sizde onun ailesıne gitmeyin..

var mı öyle saçmalık...?

4. 20 Kasım 2009
  5. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :eek:klava:ne demek aileni görmek istemio ve sende bunu kabulleniosun ailen herseyi sineye cekio hatırın için ama eşin gelmio ona ragmen demek eşinin sanada saygısı yok nefret ederim böle erkeklerden aileme saygı göstericek bitti yoksa o insanda benm için biter cekemem :KK66:

6. 20 Kasım 2009
  7. caresz

caresz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende gitmiyorum zaten onun ailesine ama kendime çok kızıyorum bunun için.Çünkü onun yaptığı yalnışa bende yanlşla karşılık vermiş oluyorum.Ama elimden şimdilik onu ikna edene kadar bişi gelmiyo.onu çok sevmeme rağmen herşeyi göze aldım.ne olucaksa olsun artık :KK43:((

8. 20 Kasım 2009
  9. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaslar aslında bu durum normal cunku gelın olarak bızede bıseyler yapıldıgı zaman bızdende esının aılesıyle grusmeyen vardır degılmı?
    caresız aslında caresız degılsın :):) esıne yanlıs anlaşılan neyse onu anlat aılenle aranıda tatlı tutu zaman gectıkce bıraz daha yumusamalar olacak. esını nasıl ıkna edecegını sen daha ıyı bılıyorsundur ınatcı ınsanlarla dıklesılmez ılımlı ve planlı davran. annenın agzından esınle konus 2 kusun arasını yapmak ıcın yalan soylenebılır. sonucta esın annene gıdıp benden ozur dıleyeceksın sıye sormayacak .

10. 20 Kasım 2009
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    ailen senin için katlanabiliyorsa ,eşinde aynı şeyi yapmalı...
    evliliğin huzuru ve mutluluğunuz için bu böyle...
    nereye kadar küs ve tepkili kalacak ki eşin ,bu durumun seni ne kadar üzüp ,yıpratacağını bilerek hemde...
    sende lütfen buna tepkisiz kalma...tatlı dille anlat ona,huzursuz ve mutsuz olduğunu....
    senin ailen onlar ..aynı şey yarın ,onun ailesi ile senin aradan da geçerse sana karşı bu kadar saygılı olabilcek mi dersin ?

12. 20 Kasım 2009
  13. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    Elinden gelecek tek birşey var tatlım
    otur eşinle konuş baştan sona herşeyi.zamanında çıkan tatsızlıklarn sebeplerini nedenlerini
    Ailenin tavır ve düşüncelerini ve eşine yanlş yansıdığını yada yansıtıldığını :nazar:

14. 20 Kasım 2009
  15. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yorum yapmak için yanlış anlaşılmanın kaynağını bilmek gerekir diye düşünüyorum. Ailen mi yanlış anlayan eşin mi?

16. 20 Kasım 2009
  17. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Daha şimdiden seni ailenden koparmaya çalışan adam kocan mı olacak
    ıyi düşün

18. 20 Kasım 2009
  19. caresz

caresz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım eşim sen görüş o senin ailen ben sana görüşmüceksin demeye hakkım yok dio.bana bişi dediği gitmek istediğim zamn gidiyorum ama ailem onunda gelmesini istiyor saygı bekliyolar oda ben gelmek istemiyorum.Yoksa ben gidiyorum ailem bana geliyo