Eim ve Arkadalar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arzugokturk tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : arzugokturk
  1. arzugokturk

arzugokturk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar. daha önce de burada konu açtım bu da başka bir derdim. arkadaşlar sorun beniim eşimin arkadaşlarına düşkünlüğü. bende bir türlü onlara ısınamadım, onlar eşli olarak bir grup oluşturmuşlar ama benimle tanıştıklarında benimle doğru dürüst muhabbet bile etmediler, yakınlık göstermeme rağmen beni içlerine almadılar. evlendiğimizde ben ufak bir operasyon geçirdim ve uzun bir süre evde yattım bu süre zarfında kalkıp bir geçmiş olsun a gelmediler bende bu olaydan sonra haliyle tavır aldım onlara. ramazanda dışarda iftar yemeği yapıldı gittik benimle iki öift laf etmediler çocukları yeni oldu hepsininki küçük hep birbirleriyle muhabbet ettiler benim çocuğum olmadı diye sanki bilerek yaptılar. hep eşime beni şikayet ettiler evlerine gittim eşim erkeklerle konuşurken ben eşleriyle konuşmaya çalıştım hep benim tanımadığım ortak kişilerden konuştular konuya çok yabancı kaldım şimdide bize gelmek istiyolarmış ama ben istemiyorum eşimede söyledim çok ayıp diyor halbuki tüm yapılanların o da farkında. ama bana surat yapıyor şimdi ne yapmalıyım sizce gelmelerine razımı olsam? eve gelen misafir geri de çevrilmez ama çok kırgınım.

2. 2 Temmuz 2009
  3. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    selam öncelikle
    canim evet kirgin olabilursin ama eve gelen misafir gercekten geri cevrilmez
    ama sanada yaptiklari hos karsilanmaz
    bence gelsinler en güzel sekilde agirla ve sen muhabbet kurmaya calis
    bakarsin düzelir
    yada direk sor ve konus ???
    ne bilim valla zorda bi durum
    allah kolaylik versin

4. 2 Temmuz 2009
  5. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eve gelen misafir çevrilmez elbette.... hele de eşinin arkadaşları ve eşin de gelmelerini istiyorsa reddetmek hoş olmaz bence ..... her zaman sevdiğimiz insanlarla muhatap olamıyoruz malesef bazen kanımızın ısınmadığı insanlarla da bir arada olmak zorunda kalıyoruz bişekilde ............ bence eşinin yüzünü yere baktırma, dört dörtlük hazırlan ve çok da güzel bir ev sahipliği yap , elinden geldiğince de içten davran ....
    bakarsın zamanla samimi olursunuz kim bilir ( bu arada seni dışlamalarına da pek meydan verme mevzulara katılmayı dene )

6. 2 Temmuz 2009
  7. arzugokturk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saolun kızlar. ama inanın çok denedim onlarla kaynaşmayı. inanınki eşleri daha iyi muhabbet ediyor. daha öncede geldiler tabiki evime güzelce ağırladım güleryüz gösterdim ama beni saymayanı bende saymak istemiyorum birde onlar geldiğinde kasıyorum kendimi iyice zaman geçmek bilmiyor valla.

8. 2 Temmuz 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.556
    Ödül Puanları:
    363
    Biri beni benim kocama şikayet etse ne ben görüşürüm ne de kocamın onlarla görüşmesi hoşuma gider...:kızgın:
    Ne alaka canım?
    Nasıl şikayet ederlermiş beni?:umursamaz:

10. 2 Temmuz 2009
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım annemın lafı var evıne cıngene gelse cevırme der
    esının hatrına konus baktın yıne oyle sen ortak konu ac yıne konusmuyorlar ozaman kıbar olarak belırt
    gulerek"BEN KONUYA YABANCI KALDIM AYSE KIM TANIMIYORUM KESKE ONUDA CAGIRSAYDINIZ TANISMIS OLURDUK BENDE BOYLECE KONULARA YABANCI KALMAMIS OLURDUM " Dersen kıbar yollu anlayabılırler
    bayanlara sen konuyu acmesala cocuk gecelerı uyuyormu bu aylarda ek besın baslanırmı bebek nasıl bır duygu falan dıye konus
    suda var sen çalısıp onlar ev hanımı ıse senın yanında gerılıp eksıklık hıssedıp ondan boyle davranıp eksıklıklerını bastırma egosu olabılır

12. 2 Temmuz 2009
  13. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

sen gerekeni yapmışsın muhabbet etmeye çalışmısın,
    şikayet etmişler seni eşine,genede gık dememişsin
    içlerine katılmaya çalışmışsın..
    daha ne yapasın kii,
    ben olsam asla uğraşmazdım içlerine girmek için,
    konuşmak isteyen saten konuşur,gelmek isteyende gelir,
    geçmiş olsuna bile gelmemişken şimdi evine gelmek istiyorlar
    kusura bakmayın ama ben olsam müsait değilim derdim,
    eşininde bunu anlaması lazım istemiyorsan istemiyorsundur
    zorla kimseyle muhabbet kuramazsın değilmi
    ben olsam kabul etmezdim açıkcası,kızan kızsın umrumda bile olmaz:umursamaz:

14. 2 Temmuz 2009
  15. arzugokturk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım şikayet etmişler bana direkt eşim böyle demedi ama beni suçladı eşimde arkadaşları için ölür nerdeyse. yok tırtıl kebekcim onlarda çalışıyorlar işleride iyi öyle kendilerini kötü hissetcek bir durumları yok yani. bilmiyorum kızlar gelene gelme denmezki çok ayıp biz böyle öğrenmedik ama elimde değil.

16. 2 Temmuz 2009
  17. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence kabul etme boşver hem sei içlerine almayacaklar hemde eşine şikayet edecekler kimki onlar çokmu ihtiyacın var dostluklarına boşver en nefret ettiğim şey yapmacıklık bana 1 adım gelene ben koşarak giderim gelmeyene elveda çok önemliler sanki:eek:lmaz:

18. 2 Temmuz 2009
  19. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Offf offf aha işte topun koca da olduğu bir konu daha...

Senin düşündüklerini eşin düşünseydi zaten senin yerin çok farklı olurdu canım şu an...

Ne deyim bilmiyorum ki diyeceklerim çok da işte karı koca arasındaki mevzuulara çekinerek yaklaşıyorum...

Karar senin inşallah herşey yolunda gider...