Eime anlam veremiyorum, ltfen ldracam yaa

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elif445 tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : elif445
  1. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Anlamıyorum eşimi hiç anlamıyorum...biz 5 yıllık evliyiz ve severek evlendik her şey nişanlılık ve ilk aylarda güzelddi sonrası ben hamile kaldım bebeğimi kaybettik eşim değişti tam değişti tabi bende bebeğimi kaybedince pkolojim bozuldu eşimde bunun farkındaydı zor günşer aylar geçirdik ama eşim sağolsun hem destekti hem köstek diyebilirim çünkü çok daha çabuk kızmaya ve bana vurmaya başladı ..neyseki hamile kaldım eşim iyi ben iyi olduk bebeğimi doğurdum bebeğimle ve eşimle her şey iyiydi ama bebeğim 4.ayına geldi yemek prıblemleri başladı yanımda da kimse yoktu annemler k.valdemler yakındı geliyorlardı sağolsunlar ama ben kendim hep ilgileniyordum bebeğim hasta oluyor sık sık yemiyor çok zor zahmetli bebekti eşim geç geliyor işinden dolayı bende kendi başıma çok zor oluyordu sıkıntılar ve problermelr böylece geri geldi eşim eve gelince ben kızıyorum yardımcı olmuyor bebğimiz aç yemiyor hasta eşim ilgilenmiyor beni hiç dinlendirmiyor sinirimden çatlıyorum neyse böyle başladı şimdilerde artık uzun zamnadırda bebeğimle artık sadec kendim ilgileniyorum yememsine alıştım eşime hiç iş buyurmuyorum herşeyi kendim hallediyorum ama gelin görün ki eşime yaranamıyorum en ufak bir leyde sinirlensin ben karşılık verdim mi konuştum mu sus diye vuruyor bana eline hakim olamıyor bebeğimize karşı iyi ama onun gözünün öünde bunları yapıyor uyarmama rağmen annesi ve babasına anlattım olup bitenleri sinirlendimi kim olursaolsun herkesin içinde bağırıyor bana..ben ne yapaccağımı şaşrdım aarrtık artık şiddet görmek istemiyorum..evimizin eksiğini koymaz ne istesek alır alkolü yok ama bu huyu beni çıldırtıyor

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 25 Kasım 2009
  3. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Daha dün akşamda bana kızmasının sebebi annelerdeydim akşam iğne vurunacaktım eşime iğnemi getiriver dedim gelirken unutmuş geçte geldi bebğimizinde uykusu geldi huysuzlanıyordu eşime hep unutuyorsun diye kızdımama kötü bir şey demedim eşimde bizi eve götürüken olan lafı etti tamam bişey yok iyiyim ben sus desemde fayda etmedi söylendi beni çileden çıkardı bende kızdım sus diye bağırdım oda sesini ne yükseltiyorsun diye ağzıma çok fena vurdu hep böyle saçma sapan şeylerden dolayı kızyor karşılık verincede bana vuruyor hep sus konuşma diyor...

4. 25 Kasım 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dayak işin içine girdimi orda durucaksın
    nası sana vurabilir ya
    onun sana saygısı kalmamış
    ben olsam çekmezdim hiç... bu dediğin evlilik diil işkence
    bağırıp çağırmalar bi yandan bebeklede uğraşıosun... hayat mı bu
    bu dünyaya bi kere geliyoruz... daha gençsin bu yıllarını boşa harcama... değmez

6. 25 Kasım 2009
  7. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    kocanin eli bayagi alismis vurmaya malesef:eek:lmaz:
    sana bisey diyeyimmi ya ömrün boyunca oturup bu adamin dayagini yiceksin, yada cekip gidiceksin
    düzelir diye bosunada ümitlenip bekleme:umursamaz:

8. 25 Kasım 2009
  9. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Niye müsade ediyorsun vurmasına anlamadım.Eli alışmış belliki en ufak şeyde şiddete yöneliyor.Ve bence giderek bu şiddet artacaktır.Bir de ufacık çocuğuda buna şahit ediyor.Bence tavrını koy böyle devam edecekse senin psikolojin bozulmakla kalmayacak çocuğununda piskolojisi bozulacak.Ben şiddet görsem evliliğimi sürdürmem ama sana sürdür yada sürdürme diyemem.Ama bu şartlar altında ne kadar sağlıklı kalınır oda tartışılır.Allah yardımcın olsun canım

10. 25 Kasım 2009
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Zaten sağlıklı değilim ama doğrusu şuan bebeğim küçük ve gidecek bir yerimde yok eşim ailesine kadar anlattım ama ne fayda eşime boşanıvcam diyorum ama vurmaktan vazgeçmiyor kısa süre düzeliyor yine aynı oluyor....

12. 25 Kasım 2009
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım alıştı artık ...bıktım bu hayattan yaa seviyorum 24 yaşındayım daha gencim bebeğim var maddi durmum yok daha ne diyeyim eşimde umursar umursamazlardan yani üzülüyor yine yapıyor ne fayda...

14. 25 Kasım 2009
  15. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Dayak benim için en keskin boşanma sebeblerinden biridir
    Sen ne düşünürsün bilemem ama şunu bil ki eşin buna epey alışmış
    Yani bu saatten sonra ya çekeceksin ya gideceksin
    Çocuğun şimdi bebek anlamıyor
    Ama büyüdüğünde annesinin dayak yemesini seyretmesini mi istersin
    Yoksa rahat huzurlu bi ortamda sevgiyle büyümesini mi
    Ve maalesef huzurlu ortamı babası verebilecek gibi görünmüyor
    Karar senin

16. 25 Kasım 2009
  17. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    anlaşılan sinirli bir eşiniz var..:KK43:çok zor olmalı onunla yaşamak..
    okuyunca dedim ki uyutucan böylelerini çayına bişeler atıp,sakinleştirici filan..
    sana vuruyor olması çokk çirkin canım:KK43:
    konuşabilme ihtimalin yok mu?hiç iyi anı olmaz mı seni dinlediği,derdini anlatabildiğin anlar yok mu??bu davranışından vazgeçmeli mutlaka.ileride doz artacaktır çünkü,her seferinde buna başvuracaktır...
    konuşmaya çalış,gözdağı ver.bana bir daha vuracak olursan çeker giderim de...
    bu çok öenmli ya...nasıl vurur ağzına,öff içim yandı...

18. 25 Kasım 2009
  19. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    O zaman doktora gidecek tedavi görecek
    Böyle gitmez çünkü

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.