eime ok kzgnm..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esdeli tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : esdeli
  1. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esime cok kizginim kafam cok karisik gecen gece esimin yakinlarin yanina gittik bizi gezdirmek icin gece eglentisine goturduler ve esim ismeye basladi ve sacmalamaya basladi eve gidelim dedim ve beni dinlemedi esimin kuzeni sarhos oldugunu bildiyi halde yok suprizi var dedi bizi biyere goturdu bir kasada icki aldilar ve bir kac araba gittik ve benim hic hosuma gitmedi gece yaris olmus sabah olcak esim sarhos bense erkeklerin arasindayim hic kendime yakistirmadim tepeye cikardilar esim sarhos arabada muzik acip ayi gibi esimi oynattilar ve oyle boyle gecti eve donerken bi lafima kizdi arabada bana vurmaya calisti 4kisi zor tuttular ve arabadan indirdiler anaavrat bana kuvur etti arabami tekmeledi sakinlessin diye baya bekledim ve esim daha cok hustume yuruyor tutmasalar beni hastanelik etcek oyle boyle gecti sabahi bekledim kalktiginda hakliymis gibi benle konusmadi bile burda havalardaydi ve cekip evime geldim onu biraktim o teyzesinde kadi beni arama bile aramiyor cok gucume gidiyor kafayi yiyecegim siz ne yapardiniz su belli birsey aramam :içelim:hayatta

2. 10 Kasım 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    buyuk haksızlık yapmıs sana bence katiyen ozur dileyene kadar konusma

4. 10 Kasım 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bencede arama yaptğı büyük terbiyesizlik valla

normalde nası bi insandır peki içki içip sapıtrmı şiddet uygularmı

6. 10 Kasım 2009
  7. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dogrusu ben esimi ilk defa sarhos ilk defa gordum ve birde ben iskiye cok karsiyim birsey demek istemedim ama bukadarda esin varken icmesi cok buyuk hata bence

8. 10 Kasım 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Arama zaten, birde üstüne üstlük bu olaydan sonra arayıp kocacım nasılsınmı diceksin?? yada arayıp nediceksinki?? taviz verme sakın eğer şimdiden taviz verirsen yine tekrarlanır bu olay.. Kendi zevki eğlencesi için seni orda onca erkeğin arasında oturtmuş eşin ve anladığım şuki içki içip kendini kaybedenlerden kontrol edemeyenlerden eşin..
    Hiç yakışık almamış madem içicekler ve erkek erkeğe olucaklar seni neden yanında götürmüş?? bi akrabanıza yada beraber dışarı çıktıığı kişilerin eşleriyle toplanabilirdiniz sizde yada evde bırakabilirdi seni. Çok üzücü ve talihsiz bir gece geçirmişssiniz...

10. 10 Kasım 2009
  11. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    gerçekten hoş bir durum değil.eşin normaldede aynımı davranır yani asabimi yoksa içincemi öle oldu.

12. 10 Kasım 2009
  13. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir hata yaptin bari ozur dile birkere ara oda yok ona oyle bir ceza vermek istiyorumki omrunce unutmasin

14. 10 Kasım 2009
  15. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sen haklısın sakın taviz verme

16. 10 Kasım 2009
  17. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esim sakindir ama bazende cok sinirli oluyor sebebsiz birseyden dolayi

18. 10 Kasım 2009
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    benim erkek arkadasımda boyleydi eskiden birden oyle aman aman birsey yokken sinirlenir vede baya bi dozunu kacırırdı sonra sakinlesince ozur diliyordu belki senin esinde boyledir ama tabi hoş bir huy degil