Eime sz geiremiyorumm :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sbll tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sbll
  1. sbll

sbll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhba ben eşime söz geçiremiyorum benı hıc dınlemıyor bugunde arkadaslarıyla denıze gttı gıtme dedım ne yaptımsa dınletemedım soz verdı gıtmıcem dedı snrada aradılar benı beklıyolar gıdıyrm deyıp gıttı ustelık gıtme dıe ısrarlarıma karsılık bana tokat attı ben sımdı ne yapmalıyım gıttı orda kalıcak ve benı hıc aramıyo neler oluyor :KK43:
    benım sozum hıc gecmıyo yardım edın bana ne yapmalıyım ben onu bukadar dınlerken o benı hıc dınlemıyor tamam yapmıcam deyıp yapıo herseferınde aynı sey bıktım artık :KK43:
    4yıl sevgılıydık hıc bole degıdı evlennce cok degıstı evlenmeden brlıkte oldgmz ıcınmı artık benı sevmıyo oysa ben onu kaybetmemek için onla olmustum yardım edın bana ne yapmalıyım benı artık sevmıyo sanırım ama hayatında baskası olmadgndan emnım yardım edın bişiler soleyın yoksa aglamaktan komaya gırıcem :KK43::çok üzgünüm:

bugun tartısmamz arasında bana annem dıodu sen bunla yapamazsın hergun kadınla kavga edıyodum nekadrda haklıymıs dedı çok üzgünüm :KK43:

2. 21 Haziran 2009
  3. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    :teselli:ne olursa olsun o tokatı atmamalıydı:eek:klava:çok sinirlendim şuan ta en başından bermi böyle nişanlıyken farketmedinmi canım.peki onu şımartmış olabilirmisinbenneyaptımkiondan olabilir ayrıca sende onu silahıyla vur sende onu dinleme bi süre bakalım aklı başına gelecekmi yaptığının kötü bişey olduğunu anlar umarım.

4. 21 Haziran 2009
  5. birsam

birsam Guest

konumuz bu değil ama sölemeden geçemicem.ne kadar yanlış bir harekettir bu.zamanın da onu kaybetmemek için birlikte olmuşsunuz.evlendikten sonra da yine kaybetmemek için her dediğini dinlemiş olmayasınız.nasıl olsa sürekli taviz veriyo eşim rahat eşiniz ki siz ufak bi tepki verdiğinizde size tokat atabiliyo.

6. 21 Haziran 2009
  7. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neden sözünü dinletmeye çalışıyorsunki.bu şekilde düşündüğün sürece bence hiçbir zaman dinlemez.

ama desenki eşim benimle gezmek yerine arkadaşlarıyla geziyor diye o zaman sen haklısın derim.ama senin amacın eşine söz geçirtip evde oturtmaksa eşinde bunun farkındaysa daha da inatlaşır.

ama herşeye rağmen tokat atması çok kötü.bence inatlaşma illaki sözüm geçsin diye düşünme al karşına gezeceksek eğleneceksek beraber yapalım de.

Son düzenleme: 21 Haziran 2009
  8. 21 Haziran 2009
  9. sbll

sbll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

ne olursa olsun o tokatı atmamalıydıçok sinirlendim şuan ta en başından bermi böyle nişanlıyken farketmedinmi canım.peki onu şımartmış olabilirmisinondan olabilir ayrıca sende onu silahıyla vur sende onu dinleme bi süre bakalım aklı başına gelecekmi yaptığının kötü bişey olduğunu anlar umarım.

hayr canm hıc bole bırı degıldı benız hc kırmazdı sesnı bıle yukseltmezdı sımdıde bana sen buhale getrdın dıo ben bısey yapmadım evlı bı erkegın ustelık bısuru cpkın erkele gezmesı dogrumu sızce bunu ona anltamyrm ben ona aynısını yapıcam dedgmdede yap sen bılırsın dahada kotu seyler yaparım dıo bana :KK43:
    onu kaybetmek ıstemyrm

10. 21 Haziran 2009
  11. sbll

sbll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amacım tabıkı soz gecırmek degıl benı dınlememesı sorun oluyo ben bıyere gıderken ızın alıosam ızın vermedığınde gtmıyosam ondanda aynısını beklerım ama ınatlaşmak istemyrm o bana ınat benona ınat bı evlılıgın surmıcegne ınanyrm

12. 21 Haziran 2009
  13. sbll

sbll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabıkı onu kaybetmemk ıcın ıkımızınde ıstedıgı bıseydı bu ama ben hayatndayken baskaına gtmesne goz yumamazdım ozaman oldukça sorunzmz vardı aılm benı vermıyordu hıc ayrılmamak istedgmzden yapmıstık neyse konumuz bu degıl anlayış beklemyrm bukonuda ama artık her kavgamzda evlenmeden bırlıkte oldgmzdanmu bana bole davranıo dıe dusunyur oldum :KK43:

14. 21 Haziran 2009
  15. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    okurken bile çok üzüldüm cnm
    sanırım bütün ipleri zamanında kocanın eline vermişsin
    sana vurduğu için çok üzüldüm
    bunu hep mi yapıyor

çocuğunuz varmı
    sende onu sallamıyor gibi davran için içini yesede sorma bişey banane de
    sendeki bu değişiklik ve ona karşı ilgisizlik onun dikkatini çekecektir

16. 21 Haziran 2009
  17. sbll

sbll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    berber gezelım dedgmde omurboyu heryere berabermı gezıcez hıcmı bıyere gtmıcez ayrı dıo
    ama onun ayrı gtme anlayısı bu ben evdeyken o arkadaslarıyla orda kımbılır ne yapıodur hıc merakedıpte aramıyo bıle bu kadın evde tek braktgmda aglıodu bı arayıp enazndan ozur dılıyım bıle demıo o gıtmesın dıe anahtarları bıle sakladım yemın ettı soz verdı gtmıcem dedı yeter anahtarı ver gıdıp hava alıcam dedı
    ama bı geldı hemen esyalarnı aldı gıtmem lazım ısrar edıolar dedı cıktı gıttı sımdı benm burdakı degerım ne benı hiçe sayıyo brakıp gttı gunubırlık gıdıp gelse zaten tamam dıcektım ama o gıdıp başka yerlerde kalmayı ıstedı :KK43:

18. 21 Haziran 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bak tatlım sende izin isteme o zaman birazgözdağı ver kendini çok ezdirmişsin çok taviz vermişsin.erkeklerin karşısında herzaman dik duracaksın.ayrıca birazda gururlu olacaksın ne kadar çok verirsen o kadar takmaz seni dinlemez bi kıymeti olmuyo.