eime yemek beendiremiyorum diyenler...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve royem tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : royem
  1. royem

royem kavgamin-cicegi Üye

Beğenildi:
    1.270
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba hanimlar....benim sorunum esime yemek begendirememek...ne yapacagimi bilemiyorum....ilk zamanlar cok sorunlarim oldu.yemek yapmayi bilen biri olarak yemek begendirememek cok zoruma gidiyordu..daha sonra zevklerini isteklerino ogrenip yaptim bu seferde bir kereden fazla yenmiyor o yemek....cok caresiz hissediyorum kendimi....bu aksamda o kadar yemek var illaki patates kizart dedi...varsa yoksa kizartma ,hambugergibi fasst food gibi seyler..ee hergunde bunlar yenmez ki isyan ettim vallahi....yemeklerimi yiyenler cok guzel olmus deyip ovguler yagdirirken esim niye boyle yapiyor....en basitinden evde pilav yemeyen adam baska yerde nasil oluyorda iki tabak yiyebiliyor....

tum ablalarimdan buyuklerimden yardim istiyorum...lutfen deneyimlerinizi benimlen paylasirmisiniz....resmen protesto cektim yemek pisirmeyeyimde gorsun anyayi konyayi...ayy cok sinirliyom yaaa:eek:klava:

2. 4 Eylül 2009
  3. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    açıkçası ben biraz agresif bir insanımdır, yani senin yerinde ben olsam madem o kadar uğraşıp yaptıklarından bir kaşık bile almıyor bu huyundan vazgeçene kadar buyur sen yap yemekleri derdim. sen güzel güzel yemekleri kendine yap, her gün ver kocana patates köfte kızartmasını, kendine dert etme. yemezse yemesin, hayret bişi:eek:klava:

4. 4 Eylül 2009
  5. MaviYildiz

MaviYildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de kendisi yapsın o zaman. Yerinde olsam yapmazdım, anlasın kiymetini. O kadar yemek yapmayan kadınlar var, şüketmesi gerekirken yaptıklarına bak..
    Hem emeğine, hem zamanına yazık, ayrıca israf ve üzüntün cabası..

Ay çook sinirlendim ya..

6. 4 Eylül 2009
  7. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben işten çıkıp 8 de eve gidip yemek hazırlayacağım birde beğenmeyecek valla mırın kırın ettiği zaman bi çatalla dürtüyorum höött diyorum kendine geliyor. sengözlerimebaksanab

8. 4 Eylül 2009
  9. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benmkıde yıyor begenıo begenmesıne ama cok az yıyo bende begenmedınmı dıyorum sulu yemek felan pek sevmıo ama çalıştgm ıcın pek laf etmıo ama hergun patates koftede yapamam ya yenı evlıyız kemerlerı sımdı sıkmazsak dahada olmaz bı yemek 2gunkaydirigubbakcemile3

10. 4 Eylül 2009
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    biz eşimle beraber yaparız yemekleri ne yapalım diye konuşuruz. bazen eşim yok canım istemiyor o yemeği yapmayalım der ama sorun etmem. belkide damak tadına uymuyordur yemekler nebileyim. aslında alışmaya bakıyor demekki hep kızartma yemiş. benim eşimde hep hamurişi yemiş hergün farklı hamurişi yapardık. bende isyan ettim bir gün hayır yemek yiyecez bir süre hamur yok sana dedim. baktım 12 kilo almışım yapacak bişey yok. şimdi yemekte yiyor çorbada içiyor.

12. 4 Eylül 2009
  13. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yaaaaaaa bende sendenim:teselli: eşime yemek beğendiremiyorum ilk zamanlar bizde çok problem yaşadık bu konudan dolayı. şimdide 10 günde bir yine gündeme gelir huzursuzluk çıkar bu mevzudanmafoldumben herkes yemeklerimi beğenip yerken eşimin yememesi hep bişey bulması benimde çok zoruma gidiyor.hep etli yemekler istiyor yapıncada beğenmiyorsenağlama yemem ben onu çöpe at diyor bide:eek:klava: bende sinirimden atıyorum çöpe hep telef oluyor yemeklermafoldumben o kadar zahmet veriyorum zaman harcıyorum insan sevdiğinin elinden zehir olsa yer ,yemeye çalışır eline sağlık der mafoldumbenmafoldumben bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. bi şey yapmamı istediği zaman bende kafasına kakıyorum ben yapamıyorum ya güzel olmuyor ya, yada beceriksizim hiç bişeyi beceremiyorum ya diyorum yapmıyorum.kendisi giriyor mutfağa yapıyor yemekleri ama insanın zoruna gidiyor beğenmemesi senağlama

14. 4 Eylül 2009
  15. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    benim eşimde aynı deliriyorum bazen

köfteden ve etten başka bişey yemiyo

sebze yemeklerini yemez, çorba yaparım yemez, onu yaparım yemez, bunu yaparım yemez

ama sorsan yemek ayırt etmez her şeyi yer :mymeka:

kardelen bende çöpe yemek atmaktan bıktım, yazık günah ya valla acıyorum :gitme:

offf sinir ediyo beni :umursamaz:

16. 4 Eylül 2009
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.189
    Ödül Puanları:
    463
    aaayyy kabusum geri dönüyo, eşim hiç bir kış sebzesini yemez, canım süreklide et türü kuru şeyler yenmez ki, bende sebze seviyorum, çok yemek seçiyor, makarna bile yemez, çorbadan nefret eder, en sonunda mutfağa hiç girmicem o olacak:mymeka:

18. 4 Eylül 2009
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

Ayy aklıma ne geldi bak şimdizemuszemus
    Millet benim yemeklerime bayılırken eski sevgilim beğenmediğini söylemiştisositososito
    Noldu bende ayrıldım :nazar:
    Kendini bişi sanıodu zaar :dilcikar:

Niden büle bu erkekler anlamadı gitti:sm_confused: