Eimi ok seviyorum ama onu da unutamyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve always_you tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : always_you
  1. always_you

always_you Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ,sizleri bir arkadaşım sayesinde buldum ,o sürekli bu sitenin takipçisi ve hep banada söylerdi üye ol diye ,kısmet böyle bir konu açmakmış kadınlar klubü ile tanışmam için..
    sadece bu arkadaşımla paylaştığım bir konu var ve onun ısrarı ile sizlerle de paylaşma gereği hissettim ,hepimiz kadınız ve birbirimizi anlarız diye düşündüm ..

ben evliyim 3 yıllık 1 yaşında da bir çocuk sahibiyim ,eşimi çok seviyorum ,ailesini de öyle 6 yıllık bir tanışma dönemimiz oldu nişan söz düğün hepsi bu 6 yılın içinde ,birde güzeller güzeli bir evlat..28 yaşındayım ,
    18 yaşında aşık oldum ilk aşkıma 5 yıl çıktım onunla ,gelenek görenekleri ,ve bizden şaaşalı yaşantısı ile bana uygun olmadığını düşünen ailem evliliğimize karşı çıktı ,ve sevgilimin işlerinin ters gitmesi sonucu ,seni arzu ettiğim şekilde yaşatamam diyerek benden uzaklaşmaya başladı ,ben ise gittikçe daha çok bağlanıyor ve işlerinin bozulması işime geliyordu ,belki maddi durumu ve yaşantısı değişirse ailem kabullenebilirdi ,ama olmadı ,hiç birşey kader kısmetten öte değilmiş,ayrıldık ..deliler gibi birbirimizi severek ayrıldık ,hiç unutmadık birbirimizi ..en son bana dediği şu cümle hiç aklımdan çıkmıyordu ,''evlen ,hayatını kur ,ben sana mani olmak istemiyorum ,ama bekliycem ,sen evlenip yuvanı kurana kadar bekliycem ,ta ki o gün ümidimi kaybedip seni unutmak için elimden geleni yapıcam ,sen evlenene kadar evlenmiycem ''demişti bana ..bu süreçte ben eşimle tanıştım ve bana geçmişi unutturan tek kişiydi o ..başka hiçbirşey bunu başaramamıştı..eşimi çok sevdim çok aşıktım ,nişanlandık ..eski sevgilimin kız kardeşi ile ara sıra görüşürdük benim nişanımdan bir ay sonra görücü usulü biriyle nişanlandı ,evlendim 2 hafta sonra evlendi ,bebeğim oldu 1 ay sonra onunki oldu ..sözünü tutmuştu ,mutlu olmamı beklemişti ..mutluydum ,ama o aklımdan çıkmıyordu ..
    evliliğimin 3. ayında bir sabah beni aradı ,sen olmalıydın dedi ,şu anda yatak odasında yatan ,benim sarıldığım ,kokladığım kişi sen olmalıydın ,ben hiç tanımadığım birine karım diyorum dedi ,o sen olmalıydın ..ve bunları söylerken ağlıyordu ,tabi bende ..içimde engel olamadığım duygular vardı ,hakim olamıyordum gözyaşlarıma ,lütfen dedim yapma ,beni zora sokma ,ben mutluyum ,benim duygularımı karıştırma ..çok ağladım o gün çok ..
    unutamamışmıydım yoksa ,neden ağlıyordum ,eşime ihanet etmiş gibi hissettim kendimi ..eşim eve geldiğinde daha bir sarıldım ,daha bir bağlandım ona ..3 yıl geçti ,bazen arar,hal hatır sorar ,kızını oğluma alıcam der gülüşürüz ,her telefonu kapattığımda içimde tarifi imkansız hisler belirir..hiç görmedim onu eşimle tanıştığım günden beri,geçen ay kız kardeşi nişanlandı ,facebook a nişan resimlerini koymuş ,orada gördüm yıllar sonra ,saçları beyazlamış ,ama gülüşü hep aynı :KK43:(( o resim gözümğn önünden gitmiyo .bilgisayarıma kaydettim ,ara sıra bakıyorum ve gözümden dökülen yaşlara engel olamıyorum ..
    ne olur bir akıl verin bana arkadaşlar ,ben ne yapıyorum ..

2. 3 Eylül 2009
  3. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    hiç doğru bişey yapmıyorsun desem....
    şimdi burda bir erkeğin b unu yaptığını öğrensek...
    boşan deriz boaşnmasan da burnundan fitil fitil getir yaptığı yanlışı anlasın deriz....

sence sana ne demeliyiz....???????????

lorinaceae bunu beğendi.
  4. 3 Eylül 2009
  5. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm benimm sen hata yapıyosun kesinlikle görüşme onla... neden diyeceksin çünkü eşinde bulunan eksiklikleri onun yapacağını düşünerek aklını karıştırmaktan başka bişey yapmıyosun bunu bil.

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  6. 3 Eylül 2009
  7. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir telefon görüşmesi bile insanı eskilere alıp alıp götürüyor...zannediyosunki evliliğindeki bütün olan sorunlar yada eksikleri o yapacak hiç alakası yok...evladın için bunu yapmaaaa....

8. 3 Eylül 2009
  9. honda071

honda071 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yapacak bişey yok onu unutmalı eşine daha çok bağlanmalısın bence yinede sen bilirsinsenağlama

10. 3 Eylül 2009
  11. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bilemiyorummm :KK43: karışık bir durum. Ama duygularına engel olmazsan sonu hüsran olabilir.

12. 3 Eylül 2009
  13. maia82

maia82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yanlış yoldasın güzelim hemde çok yanlış
    sen resmen eski sevgilini arzulamaya başlamışsın ve şuan farkında değilsin ama eşini de aldatıyorsun
    sorarım size ne yapayım demişsin ne dememizi bekliyosun tatlım, aaaa üzülme tadını çıkar, ne yapalım yaşayamadıklarını şimdi doyasıya yaşa dememizi mi bekledin bu topiği açarken
    evli bi kadınsın ve kocanı sözde sevdiğini söylüyosun, kusura bakma ama seven bi kadın eski sevgilisiyle yıllar sonra hala telefonda konuşmaz, onun için gözyaşı dökmez
    bu evlilik bence bitmiştir

14. 3 Eylül 2009
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    aman uzak dur eski aşkından yaşanan yaşanmıştır, bir aile faciası olmasın

zaten beyin iyi bir insanmış bence onunlada görüşme seni sevseydi

senle herşeye rağmen evlenirdi sana yamuk yapmış, hani derler ya erkekliğin %99

kaçmak oda kaçmış şimdi neyin peşinde koşuyor olan olmuştur,

geriye dönüş olmaz bence

kötükedihüso:eek:klava:

16. 3 Eylül 2009
  17. always_you

always_you Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yade beni anlıyorsun değilmi ,onunla kesinlikle yüzyüze görüşmem zaten ,onunda böle bir niyeti yok ..sadece bazen aklıma geliyor ve hemen gözlerim doluyor ..

18. 3 Eylül 2009
  19. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eşimi çok seviyorum ama ,onu da unutamıyorum..........maşallah ne güzelde başlık atmışsın...bravo valla...sen ne istediğini biliyormusun ki acaba?evet sence sana ne demeliyiz.ne dememizi beklersin?umarım eşin sana hakettiğinden fazla değer vermiyordur.yoksa yazık o eşe derim ben.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.