Eimi teste tabi tuttum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba arkadaslar esimi test etmek adina tanidigim eski arkadasinin adina yeni mail adresi aldim ve esimi ekledim...esimle konusmaya basladik slm naber nasilsin vs.goruselimmi bir gun vs dedim.esim is yerinden evi aradi askim yurt disindan bir arkadasim gelecek onu bize davet edeyimmi dedi..bende eger arkadasin bayan ise asla.cunku esim bana senin erkek arkadasin asla olmaz evlendikten sonra dedi ben kabul ettim ama ayni sey onun icinde gecerli.bu yuzden bunu bana sorman hata dedim.tlf nu kapattik.o arada esim msndeki benle konusma devam ediyor ama gayet normal sekilde.eve davet etti bende israrla eve gelmem zor pek zamanim yok ama disarda birgun goruselim dedi seninle konusmak dertlesmek istiyorum dedim.tamam ne zaman istersen dedi.bende gunu verdim birkac gun sonraya saatide..neyse esim eve geldi ne oldu dedim sen niye msnde kizlarla konusuyorsun dedim bana yasak koyuyorsun kendine niye koymuyorsun hayatim dedim.gelmesin istemiyorum dedim tamam dedi........oysa esim onunla gorusmeyi kabul etti ben asla dedigim halde beni dinlemedi ve gorusmeye evet goruselim dedi...bana yalan soyledi..hic beklemezdim acikcasi ama daha o gune var bakalim gorusme gunune kadar bekliycem o cok sevdigim esim bana ne diyip gorusmeye gidecek cok merak ediyorum..

2. 12 Ekim 2009
  3. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yanlış yapmışınız .testi evlenmeden önce yapmalıydın arkadaşım .:kahve:

4. 12 Ekim 2009
  5. ebru82

ebru82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaptıgınız bence gereksiz.eşiniz size böyle bişey yapsa ne tepki verirsiniz..ne oldu yani yıne kendi canınızı sıktınız durduk yere bana yalan söyledi diye..bence daha fazla uzatmayın bu işi

6. 12 Ekim 2009
  7. ebru82

ebru82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hem bence bu şekilde eşinide zor durumda bırakırsın.yarın bır gün eşin o arkadaıyla konuşsa yalan oldugu ortaya cıksa ne gececek eline.

8. 12 Ekim 2009
  9. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşiniz arkadaşıyla konuşuyor zannediyor, ve sizede açık açık davet edeyimmi diye soruyor,adam saklama gereği duymamışki
    bence hiç gereği yoktu
    belkide o zaman kadar sizi ikna edeceğini düşünmüştür

10. 12 Ekim 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Öncelikle yasak olayını hiç anlamadım..
    İnsanın karşı cinsten arkadaşı olmamalı mı yani?
    Eşiniz de gelip dürüstçe anlatmış,hangi açığı arıyorsunuz anlamadım..

12. 12 Ekim 2009
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Eşin telefon açıp sana sormuş bunu saklamamış sonuçta, ''eve gelsin mi'' diye hayır demişsin.

Bilemem senin tercihin ama gerçek arkadaşıyla arasındaki yakınlığa istinaden yani onu kırmamak adına görüşme istediğini kabul etmiş olabilir ya da o an msn de hayır diyemedi ama sen hayır dediğin için sonradan birşey uyduracak ve gitmeyecek..Olamaz mı? bu işin bir bölümü tabii..

Belki görüşmeye gideceği gün sana yine söyleyecek ''görüşelim dedi ısrar etti ben de hayır diyemedim'' gibi seni ikna edeceğini düşündüğü için msn de kabul etti..

Bilemem ama pek iyi bir iş gibi gelmedi bu bana..
    Yani eşinin açığını yakalama çabalarına neden gereksinim duyuyorsun anlamadım..

Dediğim gibi adam belki sonradan sana söyliycek '' ayıp olmasın birlikte görüşelim vs.'' diye seni de götürmek isteyecek ya da gitmeyecek..

Ben eşinin senden gizli birşey yapacağına pek ihtimal veremedim nedense..

Sen de kendine iş çıkarma çabalarından vazgeç bence..

Bazen erkekleri çıkılmaz yollara iten yine biz kadınlar oluyorz..Baksana adamı zor durumda bırakmak istemiş ve bırakmışsın..

14. 12 Ekim 2009
  15. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu yaptiginiza zorla aranmak denir ..
    esiniz ogrencimi ki teste tabi tutuyorsunuz ayni seyi o size yapsa ne yapardiniz
    adam telefon etmis eve davet etmek icin size sormus ne kadar guzel bi davranis
    belki esiniz o arkadasiyla cok samimiydi ve derdini dinlemek icin gorusmeye gidecek belkide o gun size yalan soyleyerek gidecek
    sonuc ne olacak hem kendiniz husrana ugrayacaksiniz yalan soyledigi icin, hemde esinizi husrana ugratacaksiniz yalan soylediginiz icin ..
    aranizda guven baginiz yok gibi gorunuyor sayet varsada esiniz o gorusmeye yalan soyleyerek giderse tamamen kopacak .. merak ediyorum elinize ne gecicek ..
    esinizimi evliliginizimi guveninizimi test ediyorsunuz ..
    yaptiginiz cok yanlis
    size durumu duzeltmeniz icin bi fikir
    esinizi arayin biraz sinirli davrandiginizi arkadasini evinize davet edebileceginizi bunun gayet normal oldugunu, senin bana erkek arkadaslarimla gorusme yasagi koymana ragmen ben sana bu cocukca davranisi yapmiyacagim deyin

zaten ortada arkadasi olmayacagi icin gorusmeye gelen olmayacak
    o yuzden sorun yok
    esinize olan guveninizi gostermis olursunuz boylelikle
    hersey gibi guzel bir evlilik icin de hem caba hem zaman gerekiyor ..

16. 12 Ekim 2009
  17. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence çok gereksiz o sizin eşiniz madem aranızda güven sorunu var bir şekılde konuşarakta halledilebilirdi

18. 12 Ekim 2009
  19. laylaylom20

laylaylom20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    yanlış bişey yapmışsınız bence.eşiniz zaten eve davet etmek istemiş sizden gizlediği birşey yok yani.siz kabul etmeyerek onu dışarda görüşmeye yöneltmişsiniz.belki de sonra size söyler bu durumu veya buluşmaktan vazgeçer.ama böyle bi deneme yaptığınızı öğrenirse ne düşünür kim bilir...