Eimin ailesi ldrtyor beni.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve devrimc66 tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : devrimc66
  1. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar

7 yil önce 2.evliligimi yaptim ..evlenmeden önce esimin babasinin 2 evli oldugunu ögrendim...annem karsi cikti böyle aileyi sen kaldiramazsin..bizim ailede cünkü aliskin deyilim böyle durumlara...bende söyledim anneme babasi öyleyse ogluda öyle olacak deyil diye...neyse evlendikten sonra birde 3.sürpriz beraberligini ögrendim...yillardan beri o kadinla iliskisi varmis...ilk evliligi esimin annnesiyle 2.evligi bir alman kadinla..bu alman esinide yine bi kadinla aldatiyor ...neyse gelelim asil meseleye.....her yerde sikayet edermis torunlarimi göstermiyor bana diye...gerci esim götürüyordu ki buda dogru deyil...ama artik cocuklarim büyüyor ..onlara ne diyeceyim..sormayacaklarmi bizim kactane babaannemiz var diye..birde orda burda hava yaparmis..kayinpeder...bu 1 nummara....bu 2 nummara...buda 3 nummara diye resimlerini gösterirmi millete....bende böyle birini nasil cocuklarimi götürebilirim..sonucta hic iyi bir örnek biri deyil...

Son düzenleme: 30 Mart 2011
  2. 6 Ekim 2009
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    peki eşiniz ne diyor tüm bu olanlara ?
    haklısınız!
    bir çocğa bunu anlatmak zor, kafası karışacak,
    uygun değil onun için elbette o ortamı yaşayıp görmesi...

bence ya siz ya eşiniz bu durumu direk kayınpederinizle konuşmalı,
    böyle bir durum yaşanırken bir çocuğun uzak kalması gerek ...
    kendi gelip görebilir torununu sonuçta...

4. 7 Ekim 2009
  5. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    en cokda kayinvalideme kiziyorum nasil kabulleniyor öyle durumda olan bir adami....kadin olarak onun yerine ben igreniyorum ben utaniyorum......

sanirim en dogrusuda bu olacak galiba.. torunlarini görmek istiyorsa kayinpeder evime gelsin..gerci bizide adam yeine koyan yok..onun icin alman cocuklari daha deyerli....hatta onlardan yillardir saklamis ilk evlilikten olan kardesleri oldugunu cocuklara söylememisler

6. 7 Ekim 2009
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl bir baba bu ya :S zor bi durum canım.çocukların ,eğer öğrenirlerse bu durumu ,açıklaması size düşecek.. kayınpeder eve gelsin gelmesine de ,ne malum gelirken sevgilisini de getirmeyeceği.. böyle bir adama belli olmaz. beklenir

8. 7 Ekim 2009
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    bıde numaralandırma yapıyo ıgrenc adam:mymeka:

10. 7 Ekim 2009
  11. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    haklsin canim...esimle beraber bir gün ziyaretine gittik yoldan gecen benim yasimda bi bayana bak bu kadinda güzelmis diyebilen bi babadan ne beklenirki...dinimizede cok soguk bakiyo..islam konusunda bir sey konusulsun sinirleri bozuluyo......her görüstügümüzde bi moral bozukluylan eve dönüyoruz..sonra onun yüzünden tartisiyoruz....zaten coktandir suratini görmüyorum..müslüman dininine inanci olanlarada zaten sinir oluyo.......hangi birini anlatayimki..adi herif ..

Son düzenleme: 7 Ekim 2009
  12. 7 Ekim 2009
  13. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    o numaraları sayarken,milletin,hey maşallah demesini bekliyor herhalde,
    elinizden geldiğince mesafeli olun...çocuklarınızında ruhunu etkileyecektir kuşkusuz,siz bundan en az seviyede etkilenmeye bakın...

14. 7 Ekim 2009
  15. Sensi

Sensi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim konu disi olacak belki ama benim merak ettigim millet bir ev gecindiremezken bu adam nasil 3 ev birden gecindirebiliyor. :1shok:

Bosver o millete ne derse desin, sen dogru bildigini yap bence sonucta senin cocuklarin.

16. 7 Ekim 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    herşeye tamam da kayınvalide hala o sizin babanız gidin gelin diyor ya pess..

sizin kayınvalideniz 1 tane, dolayısıyla da çocuğunuzun babanesi 1 tane.
    değil çocuğumu, beni hiçbir kuvvet başka başka kaıdnların evine sokamazdı.
    hem kocanız nasıl kabul edebiliyor babasının annesini bu derece aşağılamasını..

benim kayınpederim kayınvalidem öldükten sonra evlendiği halde, kocamı onların evine götüremiyorum..
    değil metreslerin evine götürmek..
    ben böylesi hayatı kabullenmiş bir eşinde bunları normal karşıladığını düşünürdüm şahsen..

18. 7 Ekim 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198