Eimin telefonundaki mesajlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serbet tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : serbet
  1. serbet

serbet herkesi seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar uzun zamandır bişiler yazmıyodum sadece okuyodum hanımlar eşimle 3 yıldır evliyim daha önce hiç bir şekilde bi hatasına olmadı yani ben rastlamadım
    .az önce eşim otururken telefonuna baktım (sürekli bakarım öyle kıskandıgım yada bişiiler bulmak umuduyla falan degil).
    giden ve gelen msjlarını hiç hafızada tutmaz ama iletilerdeki mesajlarını silmemiş iş yerinde bir bayan arkadaşı var bekar ben ismen tanıyorum eşim çok bahseder ondan daha dogruşu iş yerinde olan herkesten bahseder
    neyse telefondaki msejları şöyle minikkuş günaydın günün aydın olsun. sonracıma akşam yatarken ben yatıyorum sabah işe geç gittigi zaman gene öle ben yatıyorum
    arkadaşı yeni araba aldı ona inş arabana kuşlar pisler falan filan baya mesajlaşmış valla hepsi aklımda degil ama öyle bi şekilde yazışmalrı var
    geçenlerde arkadaşı araba aldı demiştimya ona dolana dolana hediye aldık
    ben canım ne acelesi var daha alırız dedim ama beni dinlemedi baya gezdik hediye bulmak için
    geçenlerde iş yerine gelirken açık giyinmiş kız eşimde kapalı giyin biraz demiş oda kıyafetim yokki kapalı giyineyim demiş eşimde maaşını alınca sana ben kıyafet alıcam diye söz vermiş
    geçenlerde eşim rajatsızlandı işe gidemedi telefonunuda arkadaşında unutmuş benim telefonunmdan kızı aradı neden beni aramıyn merak etmedinmi bu neden işe gelmedi diye falan diye konuştu üstelik kızın telefonu eşimin telefon hafızasında yok ezbere biliyo numarasını
    eşime gözterdim bu mesajları bu ne diye kızın adını diyerek .............. dedi kızın adını dememe gerek yok ama bozuldu şimdi eşim yatıyo ben oturma odasında yatıcam diye geldim bu odaya eşimde geldi biraz sonra yalakalık yapıyo bana neden yanımda yatmıyosun diye
    bana bu mesajlar hakkında hiç bir açıklamada yapmadı gene ne oldu neden bu suratın asıldı falan dedi gitti yattı benden yüz bulamayınca
    hanımlr nedir bu şimdi eşimin beni sevdigini falan çok iyi biliyorum bu mesajlar sizce arkdaşçamı ne ben bi anlam yükleyemedim bana yardım edin eşime nasıl davranmalıyım şimdi
    sıkılmadan okudugunuz için çok teşekkür ederim hepinize.

2. 30 Temmuz 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    evli degilim ama bozulmakda haklısın bence konus ondan dogru duzgun acıklama iste kapatılcak bir mevzu degil bence

4. 30 Temmuz 2009
  5. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de böyle bırakma bu konuyu peşine düş sana açıklama yapmak zorunda evli barklı adamın iş arkadaşı bile olsa bir bayanla bu ne samimiyet,bir süre belli etmeden takip et bakalım

6. 30 Temmuz 2009
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    eşine neden sormuyorsun iyice irdelemiyorsun
    böyle msjlar yanlış anlaşılır elbette
    ben olsam anlardım yani.

kız bide sizi arıyor neden işe gelmedi diye
    onamı kaldı yani

8. 30 Temmuz 2009
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

kzı eşinize araba mı aldı

10. 30 Temmuz 2009
  11. camelia87

camelia87 Guest

Hic normal degil aynisini siz yapsaniz onada normal gelmez acik acik konusun bencede

12. 30 Temmuz 2009
  13. birsam

birsam Guest

bütün bu olanlara rağmen yine ne oldu die soruyo mu bi de:1shok:pess doğrusu.bence ve eminim burda bir çok kişiye göre bu msjlar KESıNLıKLE arkadaşça değil.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2009
  14. 30 Temmuz 2009
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Ben bişi anlamadım en çok anlamadığım nokta ise eşinizin sizin telefonunuzdan bayanı araması ve kurduğu cümleler...

Ortak arkadaşınız olsa amenna diyeceğim ama buna anlam veremedim, gizli birşey olsa sizin yanınızda aramazdı diye de düşünüyorum...

Ama ne olursa olsun aramaması gerekiyordu....

Eşinizi siz daha iyi tanıyorsunuz çok fazla yorum yapamıyorum...

Yine de sakin olun sinirlenmeyin varsa birşeyi nasılsa ortaya çıkar, ya da çıkmasını beklemeden konuşup anlayın durumu...

Hakkınızda hayırlısı olsun...

16. 30 Temmuz 2009
  17. nina

nina Guest

canım mesajlarda samimiyet var ama hemen kötü düşünmeni gerektirecek bir durumda yok yalnız bu kadar ilgi alaka niye yani tamam iş arkadaşı ise iş arkadaşı kıyafetineden eşine ne :1shok::1shok:

erkek milleti tabiki hemen surat asar üste çıkar bence sen yine içini ferah tut ama çaktıradan takip et sen kocanışakkıdı ( takip et derken yani kızı arıyor mu koşurken ki tarzı falan onlara dikkat et demek istedim )

18. 30 Temmuz 2009
  19. canim sana tek bir tavsiyem olacak
    bu tavsiyeyide annem bana vermisti (yeni evliyim 3 aylik)

ne olursa olsun annem babamla yatagini hic ayirmazdi bana derdiki sende ayirma baktin bir hata yapti
    gozune hos gorunecek sekilde yat ve ona dokunma
    bu onu daha cok sana ceker derdi

sende ayirma yatagini sen eger yatagini ayirirsan erkek disarda aramaya baslar
    bu direk aldatir anlaminda degil ama
    ona ilgi duyan bayanla konusur daha sonra karsilastirmalar yapmaya baslar

bak bunu bir psikolog olarak soyluyorum hastalarimdan gordugum budur

allah yar ve yardimcin olsun