Eimin Yeeni...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NationalGeographic tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : NationalGeographic
  1. eşimin 2,5 yaşında bir kız yeğeni var.inanın kendi kızından daha fazla seviyor.annesi babası ayrı olduğu içinmidir bilmem ablasınında kızınında yoluna ölüyor.mesela kızının fotosunu çekmez devamlı onu çeker.kızıyla bile o kadar ilgilenmez.sağolsunlar aileside yıkıyor devamlı beynini bu sana emanet vs diye.devamlı arayıp çocuğun kulağına verirler dayıyla konuş diye.hergün Allahın her günü.bıktım usandım bazen al başına çal yeğenini tepe tepe kullanın sizde oğlunuzu deyip kızımı alıp gitmek istiyorum .bu ne ya öffff.baygınlık verdiler.

2. 29 Eylül 2009
  3. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    konuyu dağıtmak istemiyorum ama
    demekki eşinizin ilgili olduğu bazı şeyler var..

ya sorunu kendinizde arayacaksınız yada eşinizin ilgisini çekmek için birşeyler yapacaksınız...

4. 29 Eylül 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dier konunda da eşinden dert yanıodun

keşke en başından yakmasaydın kendini yaa

madem bu adam sana karşı tavırlı hiç evlenmeseydiniz bide çocuğun var üstelik

6. 29 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Diğer konunuzla ilişkili olarak söylüyorum keşke evlenmeseydiniz bu kişi ile..
    Kızının başka birinden olduğunu sanıyor olabilir mi bilinç altında ?:bbo:

8. 29 Eylül 2009
  9. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    iyi de yeğenini sevmesinden daha doğal ne olabilir...benim dayım da bu yaşımda bile hala çok ilgilenir benimle...üstelik6,5 aylık da bir kızı var...saçma buldum sorununuzu...kendi kızını nasıl sevmez ki insan? bence başka sorunlar var aranızda...yoksa bir anne-babanın yeğenine al bak dayı diye telefonu vermesi anormal bişeyn değil...ben de telefonda 11 aylık kuzenimle konuşuyorum yani,ne var bunda ki...

10. 29 Eylül 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Henüz 3 yaşında bir kardeşin var seni ondan bile kıskanıyorum diye bi şarkı vardı galiba, o aklıma geldi.
    Diğer problemlerinizi bilmem ama ben bu konuda bi aşırılık göremedim, yiğeni sonuçta ilgilenmesi çok normal.

12. 29 Eylül 2009
  13. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bence sorun eşinizin yeğenini sevmesinde değil, eşinizin kendisinde, ya değilse 2,5 yaşındaki bir çocuğu sevmek neden kötü olsunki acaba eşiniz sizinle yaşadığı sorunlardan bunalıp sevgisini başkalarına mı yönlendiriyor, birde çocuğun anne ve babası ayrı olduğu için böyle davranıyor olabilir. Geçen yıl tatile gittiğimizde yeğenim kendi çocuklarından çok benimkilerle ilgilendi babaları yanlarında yok diye böyle olabilir.

14. 29 Eylül 2009
  15. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yapmayın arkadaşım bundan daha doğal ne olabilir
    karşınızdaki 2,5 yaşında bir çocuk
    üstelik anne babasıda ayrıymış
    böyle tavır alacağınıza sizde eşiniz gibi davranın onun yanında olun

16. 29 Eylül 2009
  17. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    annesi babası ayrı 2,5 yaşında bi çocuktanmı kıskandınız eşinizi.sizde sevin o çocuğu küçücük çocuğa bu tepki neden.alsın başına çalsın filan ayıp şeyler.o babalık yapıyorsa sende annelik yap.

18. 29 Eylül 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Keske tek derdin bu olsa arkadasim:nazar:....diger konularina baktimda....senin cok daha farkli dertlerin varmis.....:1no2:

Allah yardimcin olsun:Saruboceq: