Eimle Perembe gecesinden beri limoniyiz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve denizbaris tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : denizbaris
  1. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar anlatayım da bana bir akıl verin...
    Perşembe akşam kaynımlardaydık...
    Eşim ve 2 kaynım alkol aldılar bayaa bi içtiler.. 2 kaynım gereksiz bir konuda atışmaya başladı, sonar eşim ağlamaya başladı... Herkes huzursuz oldu...
    O ara sürekli eşime hadi kalkalım falan diye uyardım, 2 dk duruyo sonra gene ağlıyor falan...
    Bir ara lavaboya gitmek için kalktı ben de peşinden gittim ne oluyor diye gir yüzünü yıka falan dedim. İyiyim ben böyle dedi... Sinir oldum, en sinir olduğum şey ağlayan erkek...
    Neyse bu çıktı lavabodan bende kolundan tuttum gelsene bi diye odaya çöekmek istedim, boş boş bakıyo suratıma gel bi dedim çektişim, ne oluyo, herkesi huzursuz ettin ne var ağlayacak falan dedim cvp vermiyo boş boş bakıyo neyse geçtik balkona.. Dajha sonra çıktık...Diğer kaynımlarla beraber onlar taksiyle gitcek, taksi dursağına giderken eşim ayağıma bastı bende de terlik vardı ve çook canım acıdı, ah uhh ederken kaynım falan bayaa bi ilgilendi ama benimki bakmıyor bile ne oldu diye... Hadi binelim taksiye sizi de buırakalım dediler yok biz yürüycez dedi...
    Ben de sinirlendim, bu halde nası yürüyeyim binelim taksiye dedim...
    Eve girdik vay efendim ben ne saygısızmışım, ne varmış ayağıma basmışsa yaygara koparıp onun sarhoşluğunu afişe etmeme ne gerk varmış falan... Tartıştık yattım...
    SAbah midesi kötüydü işe biraz geç gittim o yattı, tam çıkaarken beni akşam niye ittin dedi... Dedim ben seni itmedim ki.. Çıktım işe gittim...Sadece mecbur oldukça konuşuyor.. Benm biraz yanaşayımn dedim, yok duvar örmüş, öptürmüyor sarılmıyor falan, ben de dedim neyse fazla zorlamıyım...
    Dün akşam gene patladı ben tam yatarken. Niye beni ittin açıklama yapmıycakmısı ndedi... Bende dedim ben seni ne zaman itmişim... O akşam lavaboya girerken arkamdan ittin beni dedi. Bunu niye yaptığını söylemeden de barışmıycam dedi...
    Valla dedim ben seni itmedim tamam niye ağladığını sormak için odaya çekiştirdim ama lavaboya itmedim dedim.. Ben çok iyi hatırlıyorum ittin neden dedi...
    Konuşmıycam açıklayana kadar dedi.. Ben de sinirlendim, çocuk gibi küsmenden bıktım dedim, küstüm oynamıyorum diye evlilikmi olur dedim... Öpmöüyorsun sevişmiyorsun konuşmuyorsun böyle beni mi cezalandırıyorsun dedim.. Evet dedi...
    Dedim böyle şeylerde kadınlar küsünce uzaklaşırlar, kadın naza çeker kendini sen niye böyle yapıyorsun dedim... Vay efendim ben erkek gibiymişim bu evlilikte o kadın mıymış... O beni alttan aldıkça ben onun üstüne gidiyormuşum falan...
    En son dedim ben seni itmedim, sarhoştun hiçbişey hatırlamıyorum diiyorsun ama nedense benmim seni ittiğpimi hatırlıyorsun dedim...
    Kızlar gerçekten ben hatırlkamıyorum ittiğimi falan... KAfasında kurmuş heralde, ama kabul etmiyor tutturmuş ittin beni bana saygı göstermiyorsun, ya beni ittiğini ailemdem birileri görseydi falan diyo...
    Off napıyım ben şimdi...

2. 22 Temmuz 2009
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sarhoşken yaptıklarından utanmış, acısını senden çıkarıyor, sen ittin de öyle oldu falan filan işte..

Tipik içen ve içtikten sonra faturayı başkasına çıkarmaya çalışan Türk Erkeği tipi..

Boşver şekerim üzerinde durma..Üstüne düşersen daha çok naza çekicek kendini..

4. 22 Temmuz 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bence hatalı olduğunun farkında üste çıkmak için böyle bir politika izliyormuş gibime geldi bir bakıma suç bastırıyor

6. 22 Temmuz 2009
  7. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    keşke gerçekten itseydin.....:roflol:

valla yazıyı okuyunca bunu diyesim geldi...

eşin tutturmuş ittin diye oda senin ayağına basmış sen durmadan soruyonmu hem ayağıma bastın hemde ilgilenmedin diye alla alla :nazar:

8. 22 Temmuz 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    valla fazla dominant gördüm sizi. kardeşleri tartışmış,oda alkolün etkisiyle biraz duygusallaşmış, bu duruma ağlamış. ne olacak ki. erkeklerde ağlar.o durumdaki bir insana neden böyle kolundan çekip odalara götürüp azarlıyorsunuz ki.... zaten ağlamış,yüzünü yıkamış.üstüne gitmişsiniz bence...

10. 22 Temmuz 2009
  11. denizbaris

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hatalı olduğu bir durum yok ki arkadaşlar...
    Sarhoştu ağlkadı ve sarhoştu ayağıma bastı... Yani hatasını bastırmaya çalışacağı bir durum yok ortada...
    perşembe gece 12den beri konuşmuyo doğru düzgün yaa...kaç gün oldu....
    Ve tutturmuş beni ittin diye itmedim, niye iteyim ki durup dururken... off

12. 22 Temmuz 2009
  13. denizbaris

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Azarlamadım, sadece niye ağladıoğını sordum, abileri öylesine kapışıyorlşardı öyle ciddi bir tartışma yoktu ortada... O durup dururken ağlamaya başlayınca herkes huzursuz oldu....
    Bende çekip uyarayım dedim, aşkım kendine gel niye ağlıyosun topla kendini bak herkes huzursuz oldu falan dedim...

14. 22 Temmuz 2009
  15. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence hatasını bastırmak için onu bahane ediyo.sen ona cıkışacagına o sana cıkışıp konuyu böle geciştirmeye calışıyo kendi haline bırak bak napıcak.

16. 22 Temmuz 2009
  17. denizbaris

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaa inattır benim kocam konuşmaz... bi şekilde yumuşatmam lazım, ama itmediğim halde ittiğimi kabul edip özür falan da dileyemem yani... Yapmadığım şey için niye özür dileyeyim ki... Ama o öyyle inandırmışl kendini...
    Konuşmuyor, daha da bıraksam konuşmaz...
    Ctesi gece de seyahate gidecek 1 hafta yok... Hepten kopucaz demektir...

18. 22 Temmuz 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayir itsen ne olur ki?:kahve:

Niye bu kader takmiski buna?

Sen neden ayagima basip özür bile dilemedin canimi yaktin deyip küsecegine afra tafra yapacagina o yapiyor....Neden?

Sucunu bastirmak icin...:1closedeyes:..Cokta tinnnnnn yapardim yerinde olsam:dilcikar:

Konusmazsa konusmasin, hicte yüz verme....zaten hem suclu hem güclü birde senin barisma girisimlerine ters davraniyor.....en gec burda ben piskopati oynamistim....:mymeka:

Hadi ordan dagilin ulllllennnnnn-tatlicadiarzu-