einiz ailenizle konumazsa..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve dilegim tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : dilegim
  1. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar eşiniz sizin ailenizle küsse ve sizi annenıze goturup yukarı çıkmazsa ne yapardınız?:çok üzgünüm:

2. 24 Nisan 2008
  3. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hiç uğrşama derim. kendin git gel derim. sonuçta senin ailen sen gidip görebilirsin yok izn vermiyor dersen ona kızarım bak işte.

4. 24 Nisan 2008
  5. beatiful kiz

beatiful kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla gerksiz yere trip yapıyosa konuşmamazlık yapıyosa alır karşıma konuşurum
    ama yok ortada aileminde hatası varsa ozamanda orta yolu bulmya çalışırım iki taraflada konuşur halletmeye çalışırım bi şekilde
    eşim inat edersede ortada bişey yokken bende onun ailesine öle davranırım ne verirse onu alır
    herşey karşılıklıdır yani

6. 24 Nisan 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Bir küçüğün büyüğüne hele ki bir ana babaya küsmesi ne acıdır..Yetiştirilişinde bir problem var bence.:bbo:
    Eşinizle konuşun hiç doğru değil yaptıkları..:1no2:
    Mesafeli durmak isteyebilir,samimiyetten hoşlanmayabilir herşeyi anlıyabilirim. Ama küsmesi ki bence bu saygısızlık.. Hiç hoş değil!:sm_confused:
    Konuşmakla ikna olur bilemiyorum ama Allah senin yardımcın olsun arkadaşım:teselli:

8. 24 Nisan 2008
  9. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Birçok erkek öyle genellikle.
    Ananeme giderim beni bırakır sizin konuşacaklarınız vardır der sonra beni almaya geldiğinde çıkar 1 saat falan oturur sonra evimize gideriz. Açıkçası iyide oluyor eşim olunca ne onlar ne ben rahat oluıyorum kendi kendimize oturup aile içi konuları konuşuyoruz.

10. 24 Nisan 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    laleme sonuna kadar katılıyorum..küçük büyüğe küsemez ...oraya kadar gidipte seni bırakıp dönmesi hiçte hoş birşey değil.neden bu tavrı sergilediğini yazmamışsın ama ne olursa olsun tavrını gösterme biçimi yanlış...eşinle bencede konuş o anne babayı üzmeye kimsenin hakkı yok....

12. 24 Nisan 2008
  13. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım su kadarını yazabılırım aılemın sucu yok sadece bana sahıp çıkmaları bır olaydan dolayı benı haklı gormelerı sebebını yazamıyorum ama aılemın sucu yok

14. 24 Nisan 2008
  15. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ya benim başıma gelmedi ama çok yakın dostum böyle bi sorun yaşıyor... gerçekten zor bi durum... eğer ailem eşime karşı haksızca davranmışsa onu rencide etmişse hakaret etmişse ya ne bileyim onun haketmeyeceği şeyler yaşatmışlarsa küs olmasına hiç birşey demem aksine eşimi desteklerim... ama ortada neden olarak gösterebileceğimiz hiç birşey yoksa,eşim durduk yere etten püften alınıyorsa ben de eşime yanlış yaptığını anlatır durumu düzeltmeye çalışırım... yine de ailemle görüşmek istemiyorsa herşeyi zamana bırakırdım sanırım.. çok zor bi durum ya

16. 24 Nisan 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Katılmıyorum...
    Yanlışa yanlışla cevap verilmez!yasakkelime
    Ayrıca bu şekilde doğruyu görmesini sağlayamazsınız bir insanın.. Dha büyük problemlere yol açarsınız. İnatla hiç bir yere varılmaz hele ki evlilikte..:1no2:
    Eşiyle konuşacak,duygu sömürüsü yapacak ya kızacak,bağıracak ikna etmeye çalışacak. Adam bu şekilde anlar mı o da muamma ama bence aynısı arkadaş da yapsa daha kötü olur. Düşünün adam ana baba gibi kutsal büyük varlıklara küsmüş hem de yok yere,neymiş ailesi kızına sahip çıkmış. Kendi karısına neler yapmaz..:bbo:

18. 24 Nisan 2008
  19. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    belkide senin ailenin senin görmediğin yanlişları olmuştur eşin kırılmıştır
    ailemin bir suçu yok sadece beni korudular demisin
    eşin beliki bu müdaleye alınmış
    eşinin ailesi sizin kavga sirasında oğullarını korusalardı sende kızardın ve küserdin
    bence zamana bırak
    konuşmak istemiyorsa konuşmasın
    sen gidip geldikten sonra boşver gitsin
    ailende anliyordur zaten
    onlar için senin gelmen önemlidir onun gelip konuşmaması çokda önemli değildir
    uygun dile anlatırsın
    eşinin üzerine gidersen bu konuda ters tepki alirsin gibime geliyor