Einiz sizi kskanyor mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sedef8181 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sedef8181
  1. sedef8181

sedef8181 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar...konu başlığı itibariyle eşiniz sizi kıskanır mı?ne derecede kıskançlığı yada siz ona göre daha mı kıskançsınız?sizce kıskançlık sevgi ölçütü mü?kıskanmayan sevmez mi?kıskanması için illa çok bakımlı mı olmak gerekir?kıskançlık kişilik mi? Bir konu değil baya bir konu açmış oldum aslında..hangisine cevap verirseniz artık..:))) neden bu konuyu açtım anlatayım..ben bir buçuk yıldır evliyim.eşimi tv deki kadınlardan bile kıskanıyorum,eski sevgililerinden dahi fakat o beni kıskanmıyor.sizce bu sevgi ölçütü mü?sizler neler yaşıyorsunuz?buarada kaç yıllık evli olduğunuzu da yazarsanız sevinirim:kahve:

2. 14 Aralık 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.044
    Ödül Puanları:
    463
    5 senelik evliyim, elbette ki herkes kıskanır eşini. mesela benim eşim işi itibariyle sürekli yurt dışına çıkar, gerek ofisinde gerekse yurtdışında bir sürü bayan iş arkadaşı vardır. yalan olmasın şimdiye kadar hiç kıskanmadım öyle bir durumda. ama tabi bir kere fakülteden arkadaşı aramıştı, sinirlenmiştim ama belli etmedim :mymeka:

kıskançlık sevgi ölçüsü değildir bence. hatta fazlası sıkar insanı. sonuçta sizinle evlenmiş. gerisi hikaye a.s.

4. 14 Aralık 2009
  5. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde 3 yıllık evliyiz.Her bi kadından kıskanmam ama bana kalkıpta tv de yada başka bir yerde şu kadın ne kadar güzel falan derse (ki böyle bişey hiç olmadı) kıskanmak değil öte bile geçerim.O da aynı benim gibi.Ben hiç kıskanmayan erkekleri vede kadınlarıda anlamış değilim insan sevdiğini kıskanmalı tabiki.Ama bu paranoyakça olmamalı insanı bunaltmamalı.

6. 14 Aralık 2009
  7. ipekyol51

ipekyol51 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Ona sorsan kıskanç biri değil...Kıskanmasını gerektiren bir durumda yok aslında.Bazen sinir etmek için beni tv deki kadınlar hakkında yorum yapar..Bende kıskanırım ve üzülürüm.Birkaç defa da (başa çıkamayınca)bende tvdekiler için yakışıklı falan dedim.Baktım rengi atıyorzemuszemus Demek ki buymuş dedim...kaydirigubbakcemile

8. 14 Aralık 2009
  9. summerarabian

summerarabian İdilim güzel bebeğim. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıskanır.kendisinden tv de ki bir aktörü bile yakışıklı bulmama uyuz olur.kendisi de kıskanır ama kıskanma ölçüsü gayet uygun bence memnunuz birbirimizden.

10. 14 Aralık 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz sizi kıskanır mı? evet kıskanır

ne derecede kıskançlığı yada siz ona göre daha mı kıskançsınız? evet ben daha çok kıskancım. hatta bugün hiç bayanlarla konuştun mu diye de sorarım.

sizce kıskançlık sevgi ölçütü mü?kıskanmayan sevmez mi?bence sevgiyle hiçbir alakası yok

kıskanması için illa çok bakımlı mı olmak gerekir?yooo gerekmez. ikimzde kıskancız en bakımsız halimizde bile kıskançlık yaratabiliriz.

kıskançlık kişilik mi?elbette...

bu sevgi ölçütü mü?sizler neler yaşıyorsunuz asla ölçüt kabul edilemez. bazen eşimin saçma sapan kıskançlıkları olur. pazara yalnız çıkıp gezmemi istemez.çoğu zaman çarşıyada çıkmamı istemez. köpeklerimlede uzun yürüyüşler yaptırmaz. hep evde otursam o kadar süper olacak. mesela tel. ile köpeğime mama sipariş edicem bu olay bugün oldu anlatayım:kedi: mama sitesinde sorun vardı tel. ile sipariş edelim dedik baştan bay açtı o konuştu başka no verdi şurayı arayın dedi aradık bayan açtı bana verdi. bayana durumu anlattım başka yere aktardı erkek açtı tel.i bende kocama verdim:)) tel ortamızda gidip geliyo:kaydirigubbakcemile3
    böyle gereksiz saçma ufak tefek kıskançlıklarımız var işte.

8 aylık evliyiz:)

Son düzenleme: 14 Aralık 2009
  12. 14 Aralık 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    henüz eşim olmadı ama sağolsun çok kıskançlaştı şu sıralar.. hemcinslerine düşmanmış gibi bakar oldu

14. 15 Aralık 2009
  15. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaahh biri bunu benim erkek arkadaşıma söylese yaa..Artıkk aştı kendini herkesten kıskanıyo benii..Peki kıskançlık nedir?Hastalıkmıdır..Bir soruda benden gelsiin..

16. 15 Aralık 2009
  17. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence eşin seni kıskanmadığı için yada kıskansada belli etmediği için senin kıskançlık dozun gittikçe artmış... ama bunu abartısan eşin hiç bir zaman kıskandığını belli etmez...

18. 15 Aralık 2009
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ben daha cok kiskancim. Biri yolda baksa ona kiskanirim, herhangi bir bayanla konussa kiskanirim.
    Ama o cok ince detaylara girmez. Yolda biri bakti diye trip atmaz. Sinir olur, ama söylemez. Sadece ben kiskanip dudak büktügümde söyler bunu, ben bilmiyormuyum sanki sana baktiklarini, sinir oluyorum ama sen kendini biliyorsun, bu yüzden sorun yok der. Bende kendimi biliyorum, sende sorun etme der.
    Yani ben ufak seylerden kiskandigimda söylerim, o ise ben kendimi bildigim icin bunlari sorun etmez.
    Ama eminim normal bir erkek arkadasim olsa, onla muhabbetim olsa, ohoooooo:)) yasak bile koyar.
    Ama benim bugüne kadar erkeklerden arkadasim hic olmadi. En samimi oldugum erkekler babam, kardesim ve nisanlim oldu bugüne kadar. Oda bunu bildigi icin rahat.
    Ayrica sevginin kiskanclikla hic bir alakasi yok.
    Nisanlim benim icin nelere katlanmadiki, Allah ondan razi olsun, sevgisinden zerre kadar süphem yok.

Son düzenleme: 15 Aralık 2009