Einizi bir Bayanla Telefonda.......

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve figenn tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : figenn
  1. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba.esinizi telefonda bir bayanla konusurken yakalarsaniz ne yaparsaniz?bu konusmalar tahmin edersiniz ki sadece sohbet anlaminda degil tepkiniz ne olurdu ve esinize nasil davranirdiniz?:enbuyukkk:

2. 27 Kasım 2007
  3. Ahmetin burcusu

Ahmetin burcusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    once bir sorarim tabi kim o diye sonra teli elinden alirim karsidakiylede bir konusurum ya egerki baskasi varsa zaten hayatinda yani alllahhhh vermesinnnnnn :KK70: aldatiyosa eksigim neydi diye bir sorarim ona dort dortluk eslik yaptigim icin eeeeeee sonrada bir tukurugu hak eder yani

4. 27 Kasım 2007
  5. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce telefonu camdan dışarı ondan sonra kocayı kapı dışıarı telefonda kimle konusuyosa yanına gitsinn ne dicemm alah ın belası köpek hödük defol git derim :eek:klava::eek:klava::eek:klava:Kötü KazenKötü Kazen:mymeka::mymeka:

6. 27 Kasım 2007
  7. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yakaladim arkadaslar esim panik yapmadi karsidaki kadina görüsüuz dedi ben sok olmus bir halde aptalca bir cümle kurdum.söyledigim cümle rahatsiz olam konus ben cikarim dedim tabiki tavirli bir sekilde.bes dakika sonra odaya geldi ve hic birsey olmamis gibi konusmaya basladi.ben halen tepkiliyim konusmuyorum esim konusuyor benimle ama hic bir aciklama yapmadi.bende inanin ne yapacagimi sasirdim bu yüzden sizden fikirlerinizi bekledim.suan sadece susuyorum ama inanin biktim artik

8. 27 Kasım 2007
  9. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bıktım artık demişsin birkaç kes daha tekrarlandı yanii valla evde kıyametlerin kopması lazımken sen deki ne sabır canımcım bu sabırdan banada yollayınd delirmiyim ikide bir

10. 27 Kasım 2007
  11. Ahmetin burcusu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ya cidden iyi sabirlisin ya arastirsana yada tepkini gostersene vardir kadinin nosu telefonunda ya kadin oldugunu nereden biliyosun belki baska bir konu gizliyodur senden bence once arastir

12. 27 Kasım 2007
  13. Ahmetin burcusu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ya senle hissettini bile bile okadar rahat konusabiliyosa baska biseydir ya yada afedersin yuzsuzdur artik yani

14. 27 Kasım 2007
  15. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canlar kadinin sesini cok net duydum.evet bu ilk degil daha öncede oldu bu 3. kez oluyor.bu sonuncusu bir numara var ariyorsun ordaki bayanlarla sohbet ediyorsunuz nasil bir sohbet anlayin akdaslar.diger ikiside chat yaptigi bayanlara numarasini vermis onlar aramisti öyle yakaladim.arkadaslar cocugum var sabr etmem bundan.ama sevgim yok oluyor eriyor gidiyor artik.esimin romantiklikle hic bir alakasi yok.konustugum zamanda ben cok calisiyorum yorgunum diyor ama tel ile konusmaya zamani oluyor.evet esim cok calsiyor iki ise birden gidiyor.ama benimde ilgiye ihitiyacim var evliligimiz cok cansiz paylastigimiz hic bir sey yok sohbet yok saka yok eglence yok gülmek yok.cok dertliyim cok mutsuzum artik dayanamiyorum esimle konustugum zaman hatalarini kabul etmiyor hep beni sucluyor.ben cok fazla sey istiyormusum imkanlar el vermiyormus ne yapsinmis.ben daha 25 yasindayim ama cok mutsuzum.kucucuk bir cocugum var ona kiyamiyorum

16. 27 Kasım 2007
  17. Ahmetin burcusu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bencede ya sezsiz kalma surtsun burnu bir neymis canim ole telefonda baska kadinlarla muhabbet sen birde cocugunun annesisin ya anlamiyorum ben erkekleri neden evlenmis o zaman karisinin isteklerini karsilayamayip baska kadinlara yonelecekse valla sessiz kalma bak bosan yuvani yik demiyorum dememde ama sezsiz kalma bu senelerce bole gider birdaha onune gecemezsin

18. 27 Kasım 2007
  19. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef evet tek tepkim konusmamak oldu.ne yapabilirim ki .kimseye söylemedim yani ailelere cunku esim cok inatci bir virsey derse olay büyür belki baska sonuclar dogurur.baskada ne yapacagimi bilmiyorum.nasil cezalandirabilirim ki fikir lütfen