Einizin size yapt en byk srpriz nedir?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve HeartLess tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    biz bayanlar süprizlere bayılırız.bazı süprizler bizi mutluluktan havalara uçurur,bazı süprizler ise üzer.eşinizin yaptığı unutamadığınız bir süpriz varmı???:enbuyukkk:

2. 26 Kasım 2007
  3. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    evlendikten sonraki ilk doğum günüm süpriz olmuştu bekliyordum ama tek tek pc den doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum harflerini yazmıştı yere dizmişti. muhabbet kuşumuz kaçmıştı bir muhabbet kuşu ve bir çiçek almıştı bütün ailemide ayartmış süperdi. bu kadarda beklemiyordum.

4. 26 Kasım 2007
  5. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim pek beceremez öyle şeyleri daha doğrusu süpriz yapmayı pek sevmez onun için her özel günümüz standarttır

6. 26 Kasım 2007
  7. CatladaPatla

CatladaPatla Annesinin minik Tostosuuu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benimkinin yaptigi aslinda cok klasik bisey tv de hep görüyoruz....

Dogumgünümde gece 00.00da kutlamisti sonrada o gün bi daha hic sesini cikarmamisdi...:1rolleyes:

Aksama dogru iki arkadasim geldi hadi gidelim bi cafeye oturalim dediler bende ok dedim... esimide calisiyor saniyorum bu arada...

Taa gittik bilmem neredeki cafeye girdik iceri hic kimse yok arkaya gectik bi baktim Mumlar Balonlar Konfetiler akliniza ne geliyorsa hersey...ve tabi arkadaslarimin hepside ordaymis....:dance::1hug:

Yaaa böyle olmustu iste....

8. 26 Kasım 2007
  9. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evlendikten sonraki sevgililer günümüzde yapmıştı. Normalde dışarıda yemek yeriz diye bir planımız vardı. Benden önce eve geliyordu Hazırlanıp çıkacaktık.
    Evin heryerini mumlarla süslemişti.Mutfak koridor banyo heryer (bereket yangım çıkarmamış) Balonlar vardı hepsinin altına notlar kartlar hazırlamış koymuştu. Koridor boyunca yerde çiçekler vardı.Benim en sevdiğim kalpten pastalardan almıştı. Şahane bir yemek hazırlamıştı.Benim hep istediğim bir kolye vardı onuda yatak odasının aynasına benim için yazdığı bir şiirle yapıştırmıştı. Güzeldi ya...
    Dün akşamda küçükken hep bir lahana bebeğim olsun istemiştim demiştim sohbet ederken. Umutmamış sabah işe gitmeden almış biraz önce onu getirdi.

10. 26 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

evet var canım. 7 yıllık evlilik hayatımızda ilk kez geçen doğum günümde (mart ayında) artık bana bir a.s. gönderme lutfunda bulunmuştu. senağlama hemde iş yerimdeki cadılara karşı çok onure olmuştum...:hooray: bir daha gönderir mi? bilemem... ama en azından gözüm açık gitmez şutarafagitti

12. 26 Kasım 2007
  13. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim evlendikten sonraki ilk yaşgünümde çok yalnız hissederim kendimi kutlama yapmayalım demiştim 1 hafta öncesi (tabi gurbette olunca insan kendini çok yalnız hissediyor) benim yasgünüm için memeleketten minübüs kiralamıs ailem ve eşimin ailesi geldi.ben eve geldiğimde ışıklara baktım henüz eve gelmediğini düşündüm ve o anda üzülmüştüm unuttuğunu düşündüm aşkım beni şaşırttı içeri girmemle bizimkiler 'happy birtday' koro halinde ben salya sümük tabii:sm_cool: canım benim ve cok begendiğim pırlanta yüzügü almıs yatagımın üzerine güller içinde bırakmıs biraz masraflı olmustu ama o benim için az bile oldugunu söyleyip duruyor.canım kocacım benim hayatımdaki en büyük süpriz sensin aslındaa.s.

14. 26 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

geçen sene doğumgünümü annemlerde kutladık hediyemi orda verdi ve eve geldiğimizde yatak odasının girişinden banyoya (odam ebeveyn banyolu)yatğın üstü kırmızı güllerle doluydu acayip hoşuma gitmişti en az 200 gül vardı heralde ama temizlemek 1 saatimi aldı ve o dikenlerden kurtulmak uzun sürdü :

16. 26 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

daha ben bişi göremedimsenağlama

aslında kocamıda buraya üye yapsam, okusa bunları belki gözüne bişi takılırnaniknanik

18. 26 Kasım 2007
  19. deneyizmen

deneyizmen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    biricik kocacım süprizleri çok sever :asigim::nazar:

biraz uzun olur belki anlatmalarım ama her kadının hoşuna gidecek süprizler..

eşimle liseden arkadaş olduğumuz için görüşüyoruz ama sevgili değiliz..
    30 nisan oldu benim doğum günüm ve ailem evde öylesine jkutladı, hiç bir arkadaşım aramadı yalnızca şehir dışında olanlar, annamla babamda geceden tartışmışlar sabah evde soğuk rüzgarlar var..annem akşam üzeri dediki kızım moralim çok bozuk hadi sahile inelim biraz hava alıp dönelim dedi,tamam dedim.. hava kararmıştı üzerimdeki eşofmanlarla çıktım... sahile iniyoruz...

sahil kenarındaki bir cafenin önünde şelaleler havai fişekler yanıyor patlıyor.. aaa dedim ne güzel birine süpriz yapacaklar herhalde.. CADIARZU cafeye yaklaştıkça bir baktım eşim Eymen onun ailesi enim ailem arkadaşlar kapının önünde iyiki doğdun deniz.... diye bağırıyorlar.. bayılacak gibi oldum..

eşimin elinde koca bir buket beyaz gül ve tam ortasında kırmızı gül... teşekkür ettim öptüm hepsinisenağlama tabi ağlıyordum sevinçten

içeriye bir girdim sanki yılbaşı eğlencesi için süslenmiş..
    Lisedeyken bizim Eymenle dans ettiğimiz tarkandan-sabret incitanem çalmaya başladı ve eşim babamdan dans etmek için izin istedi ve dansa kalktık... dizlerim tutmuyordu düşecek gibiydim.. o an dünya durdu sadece ikimiz yaşıyor gibi olduk..:nazar:
    Babam o an demiş ki anneme, Fatooooş dikkat et bu çocuk (çocuk dediği Eymen eşim ) kızımıza deli gibi aşık :roflol: demiş..
    o günüm öyle rüya gibi geçti..:nazar: daha çok güzel süprizleri oldu tabiki ama yazarken bile heyecanını yaşadığım bu doğum günüm..

umarım bende hamile kalarak ona en büyük süprizini vermiş olurum nazar: