ek gıdaların miktarları

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tuanam__ tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : tuanam__
  1. tuanam__

tuanam__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm bayanlar kızım 6 ayını doldurdu ek gıdalara yeni başladım.meyve suyu sebze çorbası ve muhallebiyi ne ölçüde vermem gerek.kızım ne kadar versem yiyor ama onun istediği kadar vermelimiyim?hepinize şimdiden gönülden tşkkrlr....

2. 9 Ekim 2009
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    sizin aylarınızda bize doktorumuz en az 100-125 gr demişdi hani şu küçük hazır meyve püreleri varya kavanozlarda işde o kavonaz miktarı kadar tabi sonra bu miktar artıyor ama ne güzel ne versen yemesi biz saatlerce uğraşıyoruz yemek yedirmek için zaten hiç bir zamanda istenilen miktarlarda yemiyor hanfendi neyseki kilosu iyi eğer senin bebek obez sınıfına girmeye meyilli değilse normalse kilosu bence ver çocuk doyduğu kadar yesin

4. 9 Ekim 2009
  5. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Ayrıca muhallebi harici sebzede meyvede faydalı şeyler niye kısıtlayasınki alsın vitaminini

6. 9 Ekim 2009
  7. neden

neden Guest

benim bebeğimde öyle istediği kadar yiyor.bende yediği kadar yediriyorum bir problemde olmuyor

8. 9 Ekim 2009
  9. tuanam__

tuanam__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkkrlr bayanlar..internettefalan 2-3 kaşıkla başlayıp artırın falan deyince4 bende karasız kalmıştım.yani çocuk ha yemiş ha yememiş.2-3 kaşık neki ya.saolun.yediği kadar vetricem artık.çünki kilosuda düşük ayına göre

10. 10 Ekim 2009
  11. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    allerji riski için 2-3 kaşık deniyor allerji yapmıyorsa seviyorsa yediği kadar yesin