Ek gıdaya gecen 2009 anneleri yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve omerfarugunannesi tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : omerfarugunannesi
  1. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar coğunuz ek gıdaya gecmissiniz hatta corbalar, muhallebiler, mamalardan bahsediyorsunuz ben daha yeni yeni meyve suyu tattırmaya basladım. Oğlum ek gıdaya gayet hazır gözüküyor, sanırım bi ben hazır değilim. Bu konuda basarılı olmus annelerden beni yönlendirebilecek olan var mı? Adım adım nasıl yapmalıyım? Hangi gün ne vermeliyim? Sağlık ocağından 6aya kadar acele etme demişlerdi ama yazılarınızı okuyunca panikledim. eyvahedigeldismile

2. 16 Şubat 2010
  3. Fatosygt

Fatosygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim oglum 5. ayını yeni doldurdu biz 1 ay önce basladık ek gıdayaa sütümün yeterli olmamasından dolayııı..kahvaltıya henuz baslamadık öglen corba aksam üzeri yogurt veya meyva puresii yatarkende bebelac ballı irmikli veya sütlü prinçli kasık maması veriyorummm......şimdilik düzenimiz böylee...corbayı 1 gun sebze 1 gun tarhana olarak veriyorumm arkadasların hazırladıgı topik var istersen oraya bi bak faydalı bilgiler var.....http://www.kadinlarkulubu.com/eylul-anneleri/346334-doktordan-ogun-bilgileri-tarifler.html

4. 17 Şubat 2010
  5. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.