ekilen Di ve ars

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve Ebruli84 tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Ebruli84
  1. Ebruli84

Ebruli84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben perşembe günü kök olan dişimi çektirdim kök olduğu için bayağı bir zorlandı dr.
    çekerken nerdeyse hafta olucak ama benim çekilen dişimin içten içten ağrıyor sanki senağlama aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu? ne yapmam gerek sizce bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim a.s.

2. 20 Ocak 2009
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bellı bır sure zorlanmadan agrır dıye bılıyorum.cene kemıgı sonucta zorlanmıstır.uzun surerse goster ama.

4. 20 Ocak 2009
  5. TheShe

TheShe Guest

Kardeşim de 2 hafta kadar önce diş çektirdi. O da aynı şekilde ilk günler çok sızlıyordu, doktoru aradı falan önemli birşey değil ağrı kesici iç demiş. Bugün bile hala çenesini tutuyordu, çekilen dişin yeri hafif de olsa sızlıyor yani. Ama bence sen diş dokturunu ara yine de. Çünkü diş çekilirken içeride parça kalabiliyormuş. Geçmiş olsun.

6. 20 Ocak 2009
  7. gogito

gogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bazen bu tarz ağrılar olabiliyor fakat uzun sürerse problem var demek..
    Bence doktorunla bir kez daha görüş ve bir film çektir istersen kök kalmış yada altta kist olabilir.
    Geçmiş olsun..

8. 20 Ocak 2009
  9. Ebruli84

Ebruli84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler kızlar bir iki gün daha bekleyeyim bakalım geçmezse dr gideyim tekrar =)