Ekim 2009 Bebekleri'nin 1. Doğumgünü Hazırlıkları

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve selina79 tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : selina79
  1. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hadi kızlar yazın bakalım neler yapıcaksınız.

2. 20 Ağustos 2010
  3. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce böyle bi topik açılmıştı...
    ben çok heyecanlıyım..hala karar veremedim..aklımdan geçenler: paraya kıyıp çok güzel kocaman bir 1 şeklinde pasta yaptırıcam,şekilli kurabiyeler yapıcam,böreğim güzel olur,ondan yaparım..vaktim olursa sarma sararım...masamız zengin olsun istiyorum ya bakalım...

gelenlere verilecek yine 1 şeklinde anahtarlık ya da buzdolabı süsü yaptırıcam..salonumu balonlarla,oda süsleriyle süsliycem..ve kalabalık olsun istiyorum..gelebilecek akrabaların çoğuna haber vercem:)))

bzimki perşembeye denk geliyo,babasıyla üçümüz o gün minik bi pasta keseriz de..partiyi c.tesi yapıcaz Allah izin verirse:))))

4. 20 Ağustos 2010
  5. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok güzel valla. insan düsündükce bile güzel oluyor opuyorumnanaktan. bakalım bende kısmetse pasta yaptırcam. süsleme bende balon falan kapı süsleri düsünüyorum. elbisesi hazır baya önce almıstım kızıma bayanssulusmile.ben herhalde gününde kutlucam bizimde hafta ici denk geliyor ama.

6. 21 Ağustos 2010
  7. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    slm arkadaşlar ben mart annesiyim.bu güzel telaşınızı çokk iyi anlıyorum.ufak bir öneri vermek istedim.ben kızımın doğduğu gün 1-2 tane günün gazetesinden aldım büyüğünce bakar Allah nasip ederse her doğum gününde yapmayı düşünüyorum.birde anı defteri yapabilirsiniz gelenlerre hatıra olsun diye yazdırmak için..,Allah sizlere ve kuzularınıza uzun ömürler versin..

8. 21 Ağustos 2010
  9. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben diş buğdayında bi sürü hazırlık yaptım 2 hafta önceden haber verdim herkese, o gün gelince yok benim şu işim var öteki bilmem nereye gidecek derken sinirimi bozdular.
    Doğum gününe kimseyi çağırmıycam küçük bi pasta yapıp babasıyla kescem sadece, ha bi de 1 yaş albümü düşünüyorum. Bu arada o güne kadar mum üflemeyi öğretmek lazım sıpaya :KK1:

10. 21 Ağustos 2010
  11. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu gercekten güzel bir fikir ben büyük kızımda gazete almıstım, mirayda unuttum ama 1 dogum gününde mutlaka hatırlamam lazım. anı defteri bizimde var onu dedigin gibi o günde koyabilirim. Tesekkürler fikirlerin icin.

gulıcan gelmeyenler olabilir sen cagır gelen gelir gelmeyen gelmesin. Insan üzülüyor tabiki cevre böyle yapınca ama en yakınların gelir belki.

12. 23 Ağustos 2010
  13. yasemin1984

yasemin1984 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende oğluma kocaman bi pasta yaptırcam gelenlere börek sarma poğaca yapıcam oğluma 1 yaş albümü yaptırcam çok heyecanlıyım oğlum için ben bide oğlumun güncesini tmamlıyorum gelenlere onu göstercem

14. 25 Ağustos 2010
  15. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ben kızlarım küçük doğdukları için onlara ilk giydirdiğim prematüre hastane çıkışlarını çerçeveletiyorum,Kültür müzelerindeki kıyafetler gibi:KK1:..
    birer tane odalarına asıcam,ilerideki yaşlarında da belki hatıra diye saklarlar

16. 25 Ağustos 2010
  17. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153

çok datlu
    opuyorumnanaktan

18. 26 Ağustos 2010
  19. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    offf topik çok güzel ama benim kafam çok karışık iki tarafa farklı doğum günü yapsam benim tarafta kocişim olmayacaak kocamın olduğu yerdeded annemler hep bir yanımız eksik olacak ben bahçe mangal parti düzenlemek istiyorum tüm yakınlarımızla beraber fakt tabiki iki taraf soğukluğundan mümkün olmayacak gibi 1 yaş için dolap magneti bende düşünüyorum birde üçümüzden oluşan albüm yaptıracağım oğluma kocaman bir pasta anı defteri fikri çok hoşuma gitti hoş bir hatıra defteri ile her sene doğum gününde bulunanlara yazdıra bilirim araştırmam gerek henüz daha değişik fikirler çıkacaktır ortaya ama ben genede pusluyum :gitme: