Ekim Anneleri Bebeklerinize Neler Aldiniz?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve RXUXYALIM tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : RXUXYALIM
  1. RXUXYALIM

RXUXYALIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Henüz Bişi Almadim Almamak Için Bugüne Kadar Hep Zor Tuttum Kendimi Teyzesi Hastane Cikisi Almis Bebişime

2. 11 Nisan 2008
  3. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben henüz hiç bişey almadım tutuyom kendimi 3 ayı atlatayım bide ikili testimin sonuçlarını alayım inşallah hayırlısıyla o zaman başlarım ama hastane çıkışı almış kayınvaldem bide patik almışlar yazalım burdanda birbirimize fikir olur canım

4. 11 Nisan 2008
  5. RXUXYALIM

RXUXYALIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağol Canim Bende Korktugum Için Alamiyorum Bide Cinsiyetide Belli Olmadi Henüz Ama Aldiklami Paylasirim

6. 14 Nisan 2008
  7. Iraz

Iraz Guest

ya kizlar bende daha bisey almadim.korkuyorum Allah korusun bisey olursa diye.Aldiklarima bakar bakar kafayi yerim heralde.Güzel Allahim kimselere göstermesin.benim ilki dis gebelik olmustu cok yikilmistim.bunda cok dikkatli seviniyorum :)

8. 14 Nisan 2008
  9. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de zor tutuyorum kendimi.ama halası beyaz renk hırka almış.kapşonunda tavşan kulakları varmış.birde içine kız doğmuş fırfırlı etek almış...sengözlerimebaksanab
    henüz görmedim çok merak ediyorum.

10. 15 Nisan 2008
  11. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de henüz hiçbir şey almadım. Zaten kıyafet almak istesek şimdi hep yazlıklar var. alırsam önce battaniye, banyo ürünleri, biberon falan alırım heralde.

12. 18 Nisan 2008
  13. ben de çok heyecanlanıyorum bebişim için alışveriş yapmaya, ama karar verdim 7.aya kadar almayacam hiç bişey,o yüzden bebek mağazalarının önünden bile geçmiyorum :çok üzgünüm:

14. 18 Nisan 2008
  15. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ÇOK HAKLISIN ARTIK BEN DE BÖYLE BİR KARAR VERDİM.BİRAZ ÖNCE SİTEYE GİRDİĞİMDE Bİ ARKADAŞIN YAŞADIKLARINI OKUDUM.RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN.KENDİMİ TUTMAYA KARAR VERDİMsenağlamasenağlama

16. 18 Nisan 2008
  17. evet ya maalesef , sabah siteye girer girmez okudum halen kendime gelemiyorum, sinirlerim bozuldu, rabbim bebişlerimizi bize bağışlasın, sağlıcakla inş.

18. 18 Nisan 2008
  19. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar tecrübeli bi anne olarak size bi kaç tavsiyede bulunabilirim.Haklısınız her şey rengarenk ve sizin bebeğinize çok yakışır ama kendinizi tutamayıp alacağınız birçok elbiseyi ya 1 yada 2 kez giyebilecek bebeğiniz çünkü ilk 9 ay öylesine büyüyorlarki tam 3 kez toplu alışveriş yapmak zorunda kalıyosunuz.biz kış anneleri olacağımız için iç badi olarak mutlaka uzun kollu alttan çıtçıtlı 4 veya 5 tane badi,unutmayın bu dönemde bebeğimize atlet kilot giydiremiyoruz bu iç badiler tamda bu görevi görüyor,altlı üstlü takımlardan ziyade alacağınız 4 - 5 adet tulum size bebeğinizin altını değiştirirken oldukça kolaylık sağlıyo,ayrıca alt üst takımların pijama lastikleri tamda bebeşin göbek kordonuna denk geliyoo..tabiki patikler ve hırkalar vazgeçilmezlerimiz.ve elini süreki ağzına sokacağında fazla fazla eldiven onları sürekli temiz tutmamızı sağlayacak.bide hani şu annanelerimiz ince beyaz tülbentlerin kenarını oyalayıp verdikleri bezler varya öyle işe yarıyorki mutlaka yaptırın.çok olduu yaakafamçokkarıştı şimdilik bu kadar .sırnaşık şey

Ankaaaa ve otisabla bunu beğendi.