Ekim anneleri hamileliğe bağlınefes darlığı yaşayan varmı?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve evla tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : evla
  1. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: Şuan 29+3 günlk hamileym son 3 gündr inanılmaz nefes darlığı yaşıyorum boğulacak gibi oluyorum ve dayanamıyorum artık,gece sabaha kadar ayaktayım.Sıcakalrdanmı,hamileliktenmi yoksa ikisinin bileşimimi anlamadım.Aranızda bu sorunu yaşayanlar varmı?

2. 3 Ağustos 2009
  3. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben normal zamanlarda nefes acisindan bir sorun yasamiyorum. ama aksam yemegini gec yiyip yatarsam ozman nefes almakta zorlaniyorum. bidegun icinde cok yorulursam oluyor. onun disinda rahatim.

canim zaten bu aylarda bebek artik gogus kafesine baski yaptigi icin normal. hem rahat yatamiyorsun hem sicak hemde nefes sorunu olunca uyuyamamam normal.

4. 3 Ağustos 2009
  5. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de de aynı sorun var canım hatta bazen nefes alamıcam bu kes diye korkuyorum..sıcaklara baglıyorum ben hamilelikten tabiii.normal insanlar bile sıcaklarda nefes almakta zorlanıyorlar bizim ki normaldir herhalde..gece ben de hiiiç uyuyamıyorum 1 haftadır sabaha kadar gözün kapalı ama bi türlü dalamıyorum ama gündüz de mayısık mayısık her yerde uyukluyorum:KK43:((((

6. 3 Ağustos 2009
  7. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mayisik mayisik haaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende gece uyuyamadigim zaman oyle dolaniyorum butun gun oturp tv izleyim derken bide bakiorum uyumus kalmisim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

8. 3 Ağustos 2009
  9. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bi de bende kramp olmuyordu cok geceleri..şimdi iki gündür geceleri kramp da giriyor tam oluyor..saga sola dönmekten daha dogrusu dönmeye calısmakatan ((çünkü dönemiyorum:))) uyku yok..ayy su 2 ayı da atlaksak hayırlısıyla :KK46: :KK46:

10. 3 Ağustos 2009
  11. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ins canim az kaldi sabredelim bakalim sonucuna degecek.

12. 3 Ağustos 2009
  13. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    son 1 haftadır bende de var nefes darlığı.. normal ama bildiğim kadarıyla.. uykuya gelince, az uyur oldum ben. hep soluma yatmaya çalışıyorum başından beri, sırtım ağrıyor tabii . kimi zaman uyanıyorum sırtüstü dönmüşüm, tedirgin uyuyorum o yüzden. olsun opuyorumnanaktan

14. 3 Ağustos 2009
  15. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnde özellikle cok bunalır oldum son bıkacgundur ve kramplarla sıcrıyorum uykudan.rahat nefes alamıyorum daralıyorum resmen ama okuduğum kadarıyla normalmıs bebeğe bir etkisi yokmus ve hamıleliğin son haftalarında bebek aşağı dusunce gidiyomus:KK43: ve de bu bız hamılelerı doğuma da hazırlıyomus nefes alıp verme doğumda cok önemliymiş.bazı egzersızler var nette.Allah hepimize kolaylık versın...

16. 3 Ağustos 2009
  17. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bende arada yemeği fazla kaçırdımmı nefes almakta zorlanıyorum gece yatarken yatmak tam bir işkenceye dönüştü kolumun altında yastık evde yatak odası ve salon arasında dolanıyorum resmen geçen gece klimanın önünde uyumuşumm eşim bi kaldırdı tutulmuşşş her yanımm yani bu meleklerr daha doğmadann bizi uykusuzluğa alıştırıyolar bencesizce???

18. 4 Ağustos 2009
  19. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Bende gece yatağa yattığımda tıkanıyorum çok...