ekim anneleri hangi hastanede doğum yapıcaksınız

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve destina4 tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : destina4
  1. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar doğum yapıcağımız hastaneleri paylaşalım istedim belki aynı hastaneye giden arkadaşlar vardır yada diğerlerine fikir olur..
    ben istanbul koşuyolu medipol hastanesinde yapıcam doğumuŞeniz

2. 10 Mayıs 2008
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Ben uaklarda olduğumdan Malatyada yani buraları bilmezsiniz ama işallah yakında malatyada oturan bi ekim annesi çıkar karşıma ben de giitğim özel hastanede yapıcam işallah doğum servisini e görmüştüm süslü süslüysü her yer çok sıcak geldiydi bana ama o zaman nasıl gelir bilinmez

4. 11 Mayıs 2008
  5. Iraz

Iraz Guest

Ben izmirde yasiyorum ve Allah kismet ederse Hayat hastanesinde dogum yapicam.sigorta geciyor orada 200-300 ytl gibi bi fark ödüyorsun.Hersey bi yana benim dr.um o Hastanede calisiyor ve ben DR.umdan cok memnunum

6. 11 Mayıs 2008
  7. hasret...

hasret... elveda istanbul:( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar henüz ben karar vermedim nerede doğum yapacağıma. muayeneye maltepedeki sema hastanesine gidiyorum ama orada doğum yapmayı düşünmüyorum.. neyse bakalım zaman ne gösterecek:sm_confused:

8. 16 Mayıs 2008
  9. selhan

selhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa çok garip bir durum ama benim halaaa bir doktorum yok.. şimdiye kadar cerrahpaşa devlet hastanesinde yaptık takibi ama her seferinde farklı bi doktor denk geliyo bu da beni rahatsız ediyo... özele geçmeyi düşünüyorum ama nereye gideceğimi bilemiyorum???
    bahçelievler civarında önerebileceğiniz bi hastane ve doktor var mı???

10. 27 Mayıs 2008
  11. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende koşuyolu medipol hastanesinde yapıcam allah kısmet ederse dr.umda bahar hanım çokta memnunum kendisinden :1hug:

12. 28 Mayıs 2008
  13. fulya79

fulya79 Guest

Merhaba bende Bahçelievler Medicalpark hastanesinde kısmetse doğum yapacağım.Doktorum Suat Süphan Erşahin ve gerçekten doktorumdan çok memnunum ona minnetarım beniçok rahatlatıyor ve çok hoş bir hamilelik yaşıyorum.

14. 29 Mayıs 2008
  15. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    ya bende medpole gidiyodum şimdiye kadar pınar hanıma gidiyodum hastaneden ayrılmış sonra mehtap hanıma geçtim şimdi oda göztepe medical parka geçti leylaya gideyim diyorum korkuyom oda gitçek die doktorsuz kaldım medipol doktorlarını elde tutamıyo galiba....tatlicadiarzu

16. 30 Mayıs 2008
  17. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aman allahım:1shok: inşallah bahar hanımda gitmez o kadar dr.aradıktan sonra tam iyi bi dr.buldum derken o da giderse çok üzülürüm:1no2: terken canım bahar hanımıda tavsiye ederim çok tatlı dilli çok şirin bi dr.

18. 30 Mayıs 2008
  19. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimde pınar hanımdı doktorumm..gitti Hakan beyi kandırabilirsem doğumu ona yaptırıcam sizin ikili taramalarınızıda o yapmıştır..amniyosentezi falan o yaptığı için çok yoğun bakıcaz..olmassa ya leyla hanım ya bahar hanım..