Ekim anneleri yardım edin lütfen !!

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Sherpil tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Sherpil
  1. Sherpil

Sherpil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba Ekim anneleri,

İnşallah kasım ortasında sezeryanla bebeğimi dünyaya getireceğim. Yalnız artık SSK,Bağkur veEmekli Sandığının sezeryanı mecburi olmadığı sürece karşılamadığını söyledi doktorum. Bana hem çatın dar doğuramazsın hem de ssk da karşılamaz diyor. İllaki saatlerce sancı çektikten sonra doğmazsa sezeryan olanlar karşılanıyor sadece diyor (tabi özel hastane olduğu için fark veriyorsun yine) . Benimki gibi ya da keyfi olan biriyse ücretin tamamını ödemek zorundaymış. İstanbulda sezeryan olan arkadaşlar yardımedebilir mi lütfen??

2. 31 Ekim 2008
  3. sarilal

sarilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim seninki pek keyfiye benzemiyor dr catin dar normal zor demis sen baska bir yere daha sor dr un normal dogum yapamaz diye rapor vermesi yeterli olabilir bence yinede iyice arastir allah kolaylik versin

4. 31 Ekim 2008
  5. beyazzzambak

beyazzzambak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de özelde yaptım ama böyle bir problem çıkarmadılar sancım vardı açılmam da olmayınca sezeryane aldılar ama daha günüm dolmamıştı ekstra bir ücret de istemediler

6. 31 Ekim 2008
  7. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben emekli sandğına tabiyim ben de de çatı darlığı vardı ve sancım başlamadan sezryan oldum doğumun yarı parasını emekli sandığı karşıladı benim dr. hiç öyle bişey demedi ama özel hastane olduğundan 500 lira ödedik

8. 1 Kasım 2008
  9. hasret...

hasret... elveda istanbul:( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bana suni sancı verildi ama açılma olmayınca sezeryana alındım drun isteğiyle. kartaldaki özel umut hastanesinde yaptım 500 lira verdik.ssk lıyım. sana kolay gelsin.