Ekim Ayı Adet Gününü Heyecanla Bekleyenler Buyurun Birlikte Bekleyelim..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GurbetGuzeli tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : GurbetGuzeli
  1. GurbetGuzeli

GurbetGuzeli Ene elheful Mahbubi.. Üye

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    KIZLAR EYLÜL AYI VE SONRAKI AYLARDA UMUT YOLCULUGUNDA BIZDE VARIZ DIYENLER BUYRUN

[​IMG] [​IMG]
    Allahim ekim ayi üyelerimize ugur getirsin insallahhhhh

SEN BIZLERIN DUALARINI BOS CEVIRME

AMINNNNNNNNNN

DIKKAT SAYIN TOPIK SAKINLERI :

lila renk beklemede olan topik sakinleri

yesil renk hamile olan topik sakinleri

ADET GÖREN TOPIK SAKINLERI KASIM AYINDAN DEVAM ETMEKTEDIRLER...................

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...la-bekleyenler-buradan-birlikte-devam-19.html

1-)bebisKoM88..............................................1 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

2-)ss_ssxxxx................................. ...............3 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

3-)gözde_thai................................................4 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

4-)yaseminaltun ..........................................4 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

1-)yasersu.......................................... ....................5 ekim MALESEF GEBELIK DÜSÜKLE SONUCLANDI :KK43:

5-)eylül.yn............................................. ..................5 ekim MALESEF GEBELIK DÜSÜKLE SONUCLANDI :KK43:

6-)babisim............................. .........................5 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

7-)delimavi48...................................................7 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

:cool:izmir3582...................................................10 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

2-)cileklisakiz....................... .....................................12 ekim MALESEF GEBELIK DÜSÜKLE SONUCLANDI :KK43:

9-)kahveci.....................................................15 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

10-)emineu......................................................15 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

11-)melegm08.................................................18 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

12-)smirna35................................................................18 ekim MALESEF GEBELIK DÜSÜKLE SONUCLANDI :KK43:

13-)optimist_balim................................... ......19 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

14-)sinembrs.................................................. ....20 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

15-)yasmin3560.............................................22 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

16-)gülnurözkalay..........................................23 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

17-)lizgelal......................................................25 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

1:cool:ceza83....................................................... 25 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

19-)yağmuurr................................................... 25 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

20-)molecul....................................................25 ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

21-)taf .............................................................29ekim ALLAHIM TAMAMINA ERDIR BU GÜZEL HAMISIMIZI:nazar:

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  2. 14 Eylül 2010
  3. GurbetGuzeli

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    kizlarrr bu ay insallah kendimizi dinleyip yumurtlama gunumuzu falan takip edelimmmm

4. 14 Eylül 2010
  5. medicalsecreter

medicalsecreter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    slm herkeseee bende ekimde çalışacaklardanım.... birde bir sorum varrr sizlere
    şimdi benım beklenmeyen adetım 13 eyluldu adet oldum .. normalde 5 gun suruyordu ama mıktarı normalden çok çok az ve çok koyu renklı kızlar sızce nedendır buuuuu psıkolojık olabılır demiii??????

6. 14 Eylül 2010
  7. medicalsecreter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    nerdeyse bitmiş gibi hissediyorummm

8. 14 Eylül 2010
  9. medicalsecreter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlaaaaaaaaaaaar kımse yokmuuu uhuuuuohaoldumsmile

10. 14 Eylül 2010
  11. GurbetGuzeli

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    bazen bendede oluyor oleee canimmmm bilmiyorumki yediklerimizden mi kaynaklaniyor

12. 14 Eylül 2010
  13. medicalsecreter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    anlamadım ki GurbetGüzeli ılk defa böyle oldum . . . umutlanmaya yer arıyorum işte :KK43::sinifsinif:

14. 14 Eylül 2010
  15. GurbetGuzeli

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    canim herhangi brsey kullandinmii ilac falan

16. 14 Eylül 2010
  17. medicalsecreter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    folik asit kullanıyorum 3 aydır bırde demır hapı.. oncekı ay gayet normaldı. acaba demır hapı mı etkılemeye basladı .. arastırdıgım kadarıyla demır eksıklıgınde adet kanaması fazla olurmuş, degerlerım normale mı dondu acaba bir doktora sorsammı kiiii

18. 14 Eylül 2010
  19. GurbetGuzeli

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    bana kalirsa sor canim
    yaklasik 3 aydir folik asid aliyorum adetim de degisiklik olmadi duzenliydiii