Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve renginn tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : renginn
  1. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s selam arkadaşlar bende ekimde aşılama yaptırıcam ekim ayında aşılama yaptıracak arkadaşlarla burada buluşalımyerimseniben ben bu ay hastalandım ve bitdim şimdi ekimde hastalanmayı beklicem hayırlısıyla bakalım biliyorsunuz bir ay ara vermek zorunda kaldım inşallah ekimde iyi olur :Saruboceq::Saruboceq:

2. 18 Eylül 2009
  3. dalia

dalia Rabbim sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

merhaba canim kismetse bende ekimde ilk asilamami olucam simdiden cok heyecanliyim bir an once ekim ayinin gelmesini ve adet olmami sabirsizlikla bekliyorum delikafadulden

4. 18 Eylül 2009
  5. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba benide listeye yazın . Ekimde nasipse 2. aşılamamı yaptıracagım. Ekimin ilk haftası başlıyacaz inşallah.Hepmizin pozitif olur inşallah hayırlısıyla.:Saruboceq:.........Bu topik ugurlu gelsin......:CüvCüv:

6. 20 Eylül 2009
  7. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s İNŞALLAH :Saruboceq:
    hepimiz için hayırlısı olur bende çok heyecanlıyım gün sayıyorum ekim ayı gelsin diye hepimizi liste yapıcam ve daha güzel günler için gün saymaya başlıcaz kısmetse :CüvCüv::CüvCüv::KK46: ekimin kaçında olacağımıza not alalım hepimiz için hayırlısını diliyorum ALLAH HERKESE VE BİZEDE NASİP EDER :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

8. 20 Eylül 2009
  9. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar selam çok merak etdiğim birşeyi paylaşmak istiyorum bir arkadaşımız şöyle yazmış adını hatırlamıyorum formma bayağ ara vermiştim, sabah aşılama yaptırmış ve daha sonra öğlen vaktide bir aşılama daha yapılmış bu nasıl oluyor aramızda daha önce aşılama yaptıran arkadaşlar böyle birşey denedimi ben çok merak etdim eğer böyle bir sistem varsa bende doktorumdan rica edicem çünkü bu yöntem dahada iyi olabiliyormuş çünkü arkadaş hamile kalmış gerçi kısmet meselesi ama böyle bir durumda varsa neden denemiyelim teşekkürler cevap için CADIARZU

10. 23 Eylül 2009
  11. f3x

f3x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet benimde aşılamam çift oldu. yumurtanın geç çatlama olasılığı düşünülerek çift aşılama yapılıyor. ben üniversite hastanesinde yaptırdım ama maalesef tutmadı. beklemedeyim ve adet olunca 2. aşılama için tedaviye başlıycam inşaallah ekim ayı hepimize uğurlu gelir inşaallahopuyorumnanaktan

12. 23 Eylül 2009
  13. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar hayırlı olsun ..
    bende bi engel çıkmazsa ekimde yaptırıcam olmazsa sonraki ay inşallah hepimiz için hayırlısı olur

14. 23 Eylül 2009
  15. suens

suens canım kıpırcanım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bizde ekimde 3. aşılamayı yaptıracağız.sanırım 15 gün sonra ilaçları kullanmaya başlarım.hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  16. 24 Eylül 2009
  17. sxixla8

sxixla8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende ekimde aşılama yaptırıcam bu ay ilaç kullandım pzt çatlatma şiğnesi olucam bu ay hamile kalırsam ekimde aşılamaya gerek kalmıyacak eğer hamile olmasam ilk aşılamam olacak çok merak ediyorum aşılama yaptıran arkadaşlar zor bi işlemmi

18. 25 Eylül 2009
  19. bugullll

bugullll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende varım ekimde olcam çok heycanlıyım ilk aşılamam allah dualarımızı kab ul etsin bebeklerimizi nasip etsin