ekim ayinda hamis oldugunu ögrenen anne adaylari..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yildizcicek tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yildizcicek
  1. yildizcicek

yildizcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kizlar ben bu ay hamis oldugumu ögrendim sizinde bildiginiz gibi,bu ay benim gibi hamis oldugunu ögrenen anne adaylari neler hissediyorsunuz burda paylasalim.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

2. 25 Ekim 2008
  3. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne zaman öğrendim hamiş oldugunu bebişin muhtemel dıgum tarihine ayın kaçı dio takvim oraya buyr gel sen biz haziran 2009 anne adaylarındayız beklerim:)
    tebrikler şimdiden canım hayırlı evlat olur inşallah:)

4. 25 Ekim 2008
  5. yildizcicek

yildizcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    naren 05 canim daha dün ögrendim ve pazartesi dr gitcem insallah bakalim dr ne dicek cok heycanliyim....

6. 25 Ekim 2008
  7. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    yıldız hn, siz şu "bir ayda hamile kaldım, hadi bakalım nasıl kaldım, tahmin edin" diyen zatsınız galiba,tebrik ederim,herşeye rağmen yinede birşeyler yazabiliyorsunuz hala burada.

8. 25 Ekim 2008
  9. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de cuma günü öğrendim kan testiyle. ilk önce şaşkınlık oldu tabi. bundan sonra zorlu bir maraton bekliyor hepimizi. Allah'tan hayırlısı

10. 25 Ekim 2008
  11. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148

gerçekten pes. bu bayanın üyliği beni gerçekten rahatsız ediyor. bi çok insanında rahatsız olduğu çok belli.

12. 25 Ekim 2008
  13. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşımm sanırım sana yapılan yorumları okumadınn....hiçbirşey olmamış gibi buraya rahat rahat yazdıgına göre...herkez kırıldı sana...kınadı da üstelikkk..ve sen açtıgın konuya bi daha yorum bile yapma gereğinde bulunmamışsınn....ki üstelik konu o kadar tepki çekti ki kilitlendi..hamileliğin hayırlı olsunn bu ayrı bi konu....ama burda bütün arkadaşlarımızın neler yaşadıklarını ve burda neler paylaştıgımızı bilmiyorsun sanırımm...bence ilk önce gebelik bölümünde zaman geçirip yazılanları takip etseydin iyi olurduu...ama hiçbirşey olmamış gibi tekrar konu acman garip geldi bana..herşeyi allah bilir 1 ayda hamile kalmış olabilirsin sanşlısın ama bunu burda bu şekilde anlatman herkezi çok üzdü ve sinirlendirdi...biz neler yaşıyoruz haberin yok tabi...en azından özür dilebilirdinn.

14. 25 Ekim 2008
  15. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evriş, senin yukardaki mesajını, sonradan gelen mesajları okuyunca yeni farkettim . geri dönüp o bayanın dünkü mesajını okudum. ve çok çok ayıp etmiş. nasıl ki onun ilk ayda hamile kalmasından bir hayır bekleniyorsa, daha uzun sürelerde hamile kalmaya çalışan arkadaşlarda da bir hayır vardır. Herşey Allah'tan. Bunu bilmiyor sanırım. O ne kadar da akıl vermeye çalışsa da boş. O bayana kısmetten öteye geçilemeyeceğini de hatırlatmak isterim. Bir özür mesajı atmalı bence

16. 26 Ekim 2008
  17. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yani birde bildiğiniz üzere diyorsunnn pessssssssssssssss.

18. 26 Ekim 2008
  19. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Sevgili Scaarlet,

Senin ne kadar duyarlı olduğunu az çok yazılarından biliyorum, olayların farkında olmadığını anlamıştım zaten.. Can-ı gönülden katılıyorum düşüncelerine.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.