Ekim ayında transfer yapılacaklar yada sonuc alacaklar,zamanı beraber geçirelim:)

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Patricia tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar her aya ait topik açılıyor , ekiminkini ben açayım dedim. ben bu gun dr gıttım şükür kistim geçmiş ve yarın tedavıye başlıyoruz. benım ılk tedavım. yumurta rezervımde azalma varmış. iğnelerımı aldım yarın vurmaya baslayacağım. umut tup bebek merkezinde enver beye gıdıyorum. şimdi ben yarın iğnelere baslayacağıma gore transfer iğneden kaç gun sonra yapılıyor kızlar bılen varmı?:asigim:

2. 16 Eylül 2009
  3. esr0411

esr0411 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba patricia.ben 1 yıllık evliyim ve tüp bebek ted.başlayacağım çok heyecanlıyım.benim eişimde prob.morfolojisi 0 hareketi az.bende ekim ayında başlayacağım ted.aksilik olmazsa.yeditepe üniv.hast. gitmeyi düşünüyorum.teşhisimde oradaki doç.dr.rukset hnm tarafından konuldu.tüp bebek ted.prof.dr.cem fıçıcıoğlu yapacak.
    transfer hakkında bende senin gibi henüz detaylı bilgiye sahip değilim.umarım iyi haberlerle burada buluşuruz.
    ayrıca iğneler nsl ?günde kaç sefer vuruluyosun?

4. 17 Eylül 2009
  5. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106