ekimde aşılama yaptıracağım :))))

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve muzurperi tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : muzurperi
  1. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    slm kızlar
    1.5 yıllık bebek hasreti yapılan bir dünya testler en sonunda laparoskopi.... şükürler olsunkiii herşey normal.1 düşük yaşadım fakat tekrar hamile kalamadım şuanda sebepsiz diyorlar ve aşılama yapılacak.... aşılama süreci nasıl bir süreç bana yardımcı olurmusunuz ayrıca kafama takılan şey biz ssk lıyız devlet hastanesi önerdi aşılamayı şimdi biz herhangi bir ücret ödeyecekmiyiz.. lütfen arkadaşlar bana yardımcı olun :Saruboceq:

2. 25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : muzurperi
  3. arzubeyda

arzubeyda seni bekliyorum bebişim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bende 2inci aşılama sonucunda hamile kaldım ama 1incisini saymıyorum o bir hataydı çünkü yanlış doktor seçmiştik ve sadece kobay olarak kullanıldık inşallah iyi bir doktor seçmişsindir die başlıyorum sözlerime öncelikle özeldemi yaptıracan aşılamayı yoksa ssk damı?biz özelde yaptık sperm yıkamasına 150 tl verdik doktora 140 ayrıca yumurta besleyici ilaçlar 600 civarıydı ama bu 3 dozluk oluyor benim 1 dozlukta arttı şuan 2 defa kullandık ya bide çatlatma iğnesi 80 lira işte bu kadar ama tüp bebekten uygun eğer çok ileri bir rahatsızlık yoksa aşılama bana göre daha mantıklı bizde eylülde yaptık aşılamayı ve 2 gün oldu öğrendik hamile olduğumu :ecrin_bebek: inşallah darısı senin başına canım