Ekmeğinizi ve yoğurdunuzu evde yapmanızı öneriyorum..

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yeye tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

12 Kasım 2007
    Konu Sahibi : yeye
  1. yeye

yeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 1 senedir sinbo ekmek yapma makinesi kullanıyorum 6 aya yakın bir zamandırda sinbo yoğurt mayalama makinesi ile yogurdumu evde yapıyorum. bu iki mucize aleti sizlere şiddetle öneririm. evinizde mis kokan ekmekler ve taptaze yogurtlar yapmak inanın cok güzel. yerimseniben

2. 17 Kasım 2007
  3. karamel delisi

karamel delisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım mutlaka güzeldir bende alıcam ama marka konusunda terddüt ettim sinbo nasıl yani bu ikisinde başarılımı pek olumlu duymadım çevredende

4. 18 Kasım 2007
  5. Ayla54

Ayla54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikisi icinde bir makineye ihtiyaciniz yok bence.bende ekmegimi ve yogurdumu evde yapiyorum hemde makinasiz.Eskiden annelerimiz hep makine ile mi yapiyordu ki.Biraz tecrube isi deneyince oluyor

6. 18 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

selam arkadasım şiddetle tavsıye edıyorum bende sımbo ekmek yapma makınesı aldım ve cok memnunum bence dusunuyorsan hıc tereddut etme derım cesıt cesıt ıstedıgın gıbı ekmek yapabılıyorsun ve bırde kekıde muhtesem oluyor

8. 18 Kasım 2007
  9. yeye

yeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benim ekmek yapma makinemin modeli sbm-4705. ürünü almadan önce cok arastırdım ve aldıktan sonra o kadar memnun kaldımki hiç tereddüt etmeden gidip yogurt mayalama makinesini aldım. ve her ikisindende cok memnunum. çevremde kime tavsiye ettiysem aldılar ve onlarda cok memnun kaldılar. ayrıca yogurt ve ekmeğinizi elbette makinesiz de yapabilirsiniz fakat ne makinede yaptığınız kadar pratik nede hijyenik olacaktır. ayrıca ekmek makinenizi geceden ayarlayıp sabah mis kokulu ekmek kokusu ile uyanmakta ayrı bir keyif.

10. 18 Kasım 2007
  11. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de ekmek yapma makinem var aura marka yazlıkta kullanıyorum ama geçen sene bir su basma felaketi yaşadık tariflerimin olduğu defter kullanılmaz halde kullanan arkadaşlar birkaç tarif verebilir mi ölçüleri ile şimdiden teşekkürler..............

12. 18 Kasım 2007
  13. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok elektrik harcıyor mu bu makineler.3-4 saat çalışıyor nerdeyse.Astarı yüzünden pahalıya gelmesinfisfisfis

14. 18 Kasım 2007
  15. yeye

yeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır canım kesinlikle cok elektrik yakmıyor. karıstırma, mayalama ve pişirme süresi 3 saat sürüyor ama sadece pişirirken ve karıştırırken fark edilmeyecek kadar az elektrik yakıyor. şöyle söyleyeyim canım evimde neredeyse her gün kullanıyorum ve elektrik faturamda hiç bir değişiklik olmadı.

16. 18 Kasım 2007
  17. yeye

yeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili ilktuğ... makinenin minumum ve maksimum kapasitesi kaç gr lık? benim makinem 700 ve 900 gr lık. dolayısı ile elimde bulunan tarifler bu gr lara uygun.

18. 19 Kasım 2007
  19. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cANIM MAKİNE YAZLIKTA OLDUĞU İÇİN NE KADARLIKTI HATIRLAMIYORUM AMA ÇOĞUNLUKLA AYNI SANIRIM KAPASİTELERİ EĞER MÜMKÜNSE KEK VE NORMAL BİR EKMEK YAPIMI İÇİN TARİF VERİRSEN MEMNUNU OLURUM.a.s.