Ekşi sözlükte ''Kadınlar Kulübü''

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Editor tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Editor
  1. Editor

Editor Edidir Edi Yönetici

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113

Kadınlar Kulübü ® Kadın, Kadınca, anne, bebek, çocuk, sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, beslenme, diyet ... adresinden yayın yapan geniş içerikli bir site...
    :enbuyukkk:

yaş farketmeksizin bayanların her konuda paylaşımda bulundukları, herhangi bir sorunları olduğunda hiç çekinmeden birbirlerine sorabildikleri, evli olanların çocuklarının eşinin fotoğraflarını koydukları ve eşlerinden kocişkom diye bahsettikleri, tahminimce %20 oranında bayan kullanıcı adı almış erkek üye barındıran içeriği geniş ve samimi forum.

kaydirigubbakcemile2

erkek olanların kabul edilmediği ancak nedense -programcı bulamadıklarından herhalde- cinsiyet bölümünde erkek seçeneğinin de yer aldığı site. daha doğrusu forum.
    :roflol:

google'da saç bakımı ile ilgili arama yaparken ansızın karşıma çıkan ve beni içine çeken site. her ne ararsan var valla. kayınvalidesinden dert yanan mı dersin kocasından şikayet eden mi... çaydanlığım karardı nasıl parlatsam ya da perdeler ağardı nasıl beyazlatsam... sadece ailevi mevzularda değil paylaştıkları dedim ya her ne ararsan var. cinsellik bölümüde varmış ancak üye olmadığım için inceleyemedim tabi. bir de protesto köşesinde hindi cumhuriyeti değiliz diye isyan sesleri yükselmekte… samimi oluşum velakin. birgünümü geçirdim içinde. bundan sonrada ara ara uğramayı düşünüyorum. o değilde bazı tesettürlü kullanıcılar tesettürsüz fotoğraflarını yayınlamışlar sitede şaşırdım. kınadım mı hayır ama şaşırdım.

:1ninca:

türk kadınının içinde bulunduğu vahim durumu tüm açıklığıyla kavramama yardımcı olan portal. türkiyenin en geniş kadın portalı şeklinde bi sloganları var. gerçekten de öyle, milyonlarca ziyaretçisi var bu sitenin istatistiklere göre.kaydirigubbakcemile

NOT: tabii ki alıntıdır...

2. 26 Mayıs 2009
  3. Editor

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    kötü bişey yazmamışlar ..kaydirigubbakcemile3

4. 26 Mayıs 2009
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    harika alkisalkisalkis

6. 26 Mayıs 2009
  7. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    bu konu daha önce açılmıştı tatlım yerimseniben

8. 26 Mayıs 2009
  9. Editor

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113

sadece iyi olanları aldım...kaydirigubbakcemile2

teşekkürler.....kaydirigubbakcemile3

evet...ekledikten sonra anladım...senağlama

Şeniz

10. 8 Haziran 2009
  11. angelove

angelove love.is.so.fresh.with.u Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cidden iimiş :)

12. 9 Haziran 2009
  13. yorkshire

yorkshire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ekşi sözlüğe sık sık girerim hiç aklıma gelmemişti kadınlar kulubü yazmak girip bakim bari:)

14. 9 Haziran 2009
  15. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    güzel anlatmışlarbuyrunnnnnnnnn

16. 10 Haziran 2009
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    doğru anlatmış sositososito

18. 10 Haziran 2009
  19. Editor

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye'deki bütün kezbanları, kara kuru, evde oturmaktan dötü kokan kızları kendine çeken site. hayırlı olsun. buraya takılanların adresini tespit edip gaz odası gibi bir operasyon yapılsa türkiye epey rahatlar aslında, avrupa gibi olur. valla bak.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    dolunayda epilasyon yapıp, üzerine bir de çişlerini sürerlerse tüylerinden kurtulabileceklerine inanan ve bunu deneyen bir sürü kadının üyesi olduğu, türlü saçmalıkla kendi içinde kaynayıp duran site.
    bu kadınlara her şeyi yaptırabilirsiniz. deneyin, bir şey uydurun, bir şey vaadedin, ne kadar saçma olursa olsun deneyen bir sürü kadın çıkacaktır.
    aynı zamanda, üzerinden çok rahat para kazanılabilecek bir sitedir. şöyle ki... siteye üye olun. yurtdışında yaşayan bir tanıdığın, orda bulduğu bi ürünle, bütün tüylerinden ya da selülitlerinden kurtulduğunu, göğüslerini dikleştirdiğini vs büyük bir heyecanla anlatın. ürünü sipariş ettiğinizi söyleyin. ürün geldi, deniyorum, şu kadar gün oldu, şimdiden değişiklik var vs gibi güncel mesajlar atmayı ihmal etmeyin. ürüne fiyat koyarken de elinizi korkak alıştırmayın. onlar çoktan gözden çıkardılar zaten parayı.
    hadi bir kısmını tenzih edelim tamam ama üyelerinin dünyaları o kadar küçük ki, çeyiz fotoğraflarını sergiledikleri sayfalarca başlık var. inanamadım. düğünüme şu kadar kaldı, şu kadar zamandır evliyiz falan gibi sayaçlar koymuşlar bir de. koca bulunca da bitmiyor ki dertleri. hayat zor gerçekten de.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

alıntıdır...
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kızlar bakın bide bunlar ve dahası var maalesef ekşi sözlükte...
    bunu yazanlar sitedeki herkesi aynı kefeye koymuşlar...:eek:lmaz:
    ayıp bence...
    :eek:lmaz: