El, ayak, koltukaltı terlemesi için botoks!!

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve edernut tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : edernut
  1. edernut

edernut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ellerim, ayaklarım ve koltukaltlarım çok terliyor. Daha önce doktora gittim ama verilen kremler ve solüsyonlar hiç bir işe yaramadı. Cerrahi operasyondan önce botoksu denemeyi düşünüyorum fakat yaptıran arkadaşlar varsa bilgi almak istedim. Memnun kalan ya da kalmayanlar bilgi ve ortalama bir fiyat verebilirlerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar şutarafagitti

2. 13 Eylül 2010
  3. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel bir konu açmışsın tatlım teşekkürler.Ben de bu konudan müzdaribim bu nedenle konunun yakın takipçisi olacağım.:kahve:

4. 15 Eylül 2010
  5. edernut

edernut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama sanırım uygulamayı yaptıran yok hiç cvp gelmedi :sinifsinif:

6. 15 Eylül 2010
  7. shmarick

shmarick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sanırım konuyu yanlış yere açmışsınız, o yüzden kimse fark etmemiştir, yoksa aynı dertten muzdarip o kadar çok insan var ki... Ben de tesadüfen gördüm:) Birkaç ay öncesine kadar düzenli olarak botox yaptırıyordum koltuk altı için, seansı yaklaşık 700-800 lira civarında ve ortalama 6 ay idare ettiği söyleniyor, ama bende en çok 4 ay işe yaradı. Birkaç ay önce "Maxim" adlı bir solüsyon keşfettim, bence internetten araştırın, mucize gibi bişey:KK70: El ve ayaklar için de "iyontoforez" ya da "galvanoterapi" olarak bilinen bir yöntemi kullanıyorum ve halimden memnunum. Operasyondan önce diğer bütün yöntemleri denemenizi tavsiye ederim. Sorunuz varsa memnuniyetle cevaplarım:KK66:

8. 17 Eylül 2010
  9. shmarick

shmarick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mesaj sayım yetersiz olduğu için özelden mesaj atan arkadaşa cevap yazamadım, umarım burayı okur:) Ben de üşürken bile terleyebilenlerdenim, daha doğrusu eskiden öyleydim, Maxim kullanmaya başladığımdan beri öyle bir sorunum yok:) Maxim'in kutusu yaklaşık 60 lira civarında, internette bulduğum siteler nedense daha pahalıydı, ben de eve teslim ve kapıda ödeme usulü çalışan bir eczaneden aldım, aynı gün teslim ettiler, üstelik kapıda nakit ödeme yaptığım için kredi kartımı bilmediğim sitelerde kullanmak zorunda kalmadım. Etkisine gelince, net etkisini yanılmıyorsam 3. günde gösterdi, zaten ilk 3 gün düzenli kullandım, sonra kullanım sıklığını gittikçe azalttım, bu aralar ayda bir filan kullanıyorum, hatta en son ne zaman sürdüğümü unuttum, ama yarın stresli bir gün olacağı için işimi garantiye alıp bu gece sürerim (tabii unutmazsam:KK70: ) Ha bu arada, şişeyi elime ilk aldığımda sanki içi boş gibi geldi, ama herhalde 1 yıl filan yeter bana. Tek rahatsız edici yanı bazen kaşıntı yapabilmesi, ama artık uzun aralıklarla kullandığım için her defasında kaşındırsa da hiç umurumda değil.

10. 17 Eylül 2010
  11. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu iyontoforez ve galvanoterapi nasıl bir yöntem biraz açıklar mısın?Ben tereson kullandım hiç memnun kalmadım.El ve ayaklarım su gibi engellemedi tereson.Koltukaltında işe yarıyor ama zaten koltuk altım fazla terlemez benim.Sosyal ilişkilerini çok kötü etkiliyor insanın bu dert.Maxsim inşallah bende de işe yarar.

12. 19 Eylül 2010
  13. shmarick

shmarick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    El ve ayaklarda malesef Maxim de pek işe yaramıyor sanırım. Ben yıllardır galvanoterapi uyguluyorum, %100 olmasa da memnunum hayatımdan. Galvanoterapinin esası el ve ayaklara çok düşük bir elektrik akımı verilmesine dayanıyor. Zaten bir dermatoloğa giderseniz sizi yönlendirir bu konuda. Ben yaklaşık 8-9 yıldır uyguluyorum, şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim. Başlangıçta her uygulama için hastaneye gitmek biraz sıkıcı oldu, yani 1 ay boyunca her gün gitmek sinir bozucu, ama etkili olduğunu görünce cihazı yaptırdım ve o zamandan beri evde kendim uyguluyorum, artık 1-2 ayda bir üst üste 5 gün uygulama beni idare ediyor. Benim zamanımda bu cihazı bulmak zor ve pahalıydı, ama artık çok daha gelişmiş cihazlar üretiliyor bildiğim kadarıyla. İnternetten "iyontoforez" ya da "iontophoresis" diye aratırsanız ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Sormak istedikleriniz olursa ben buralardayım, memnuniyetle cevaplarım:)

14. 19 Eylül 2010
  15. edernut

edernut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bnde dermatoloğa sordum.Bana ameliyat gibi bi yöntem yerine bunu uygulamamı söyledi.Ama hergün hastaneye gitmek işime gelmedi.Çünkü hastane çok uzak ve özel hastanelerde de bunun pahalıya geleceğini düşündüm.Bu cihazdan haberim vardı ama işe yarıycak mı emin diilim. eyvahedigeldismile

16. 19 Eylül 2010
  17. shmarick

shmarick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence en azından birkaç hafta dene, eğer işe yararsa cihazı satın alıp evde uygulayabilirsin. Özel hastanelerdeki uygulamanın da o kadar pahalı olabileceğini zannetmiyorum, bence bir araştır:KK66:

18. 27 Eylül 2010
  19. sensizim

sensizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu konuda net bir aydınlatma yaparsanız sevinirim