El Emekleri Başlığı Kuralları

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BenSergu tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  15 Ocak 2009
  Konu Sahibi : BenSergu
 1. BenSergu

  BenSergu SATRAB Pro Üye

  Katılım:
  3 Mart 2007
  Mesajlar:
  1.847
  Beğenildi:
  16
  Ödül Puanları:
  108
  El Emekleri Başlığı Kuralları.

  1* Bu başlıkta satış yapmak isteyen üye en fazla iki tane başlık açabilir..Birincisi ''Gıda '' diğeri ''El İşi'' şeklinde olmak üzere..

  2* Açılan başlıklarda üye nickinin(rumuz) mutlaka geçmesi gerekmektedir..Örneğin; ''sergüzeşten ucuz kıyafetler'' gibi..

  3* Satılan ürünlerde ki fiyat indirim değişiklikleri,ilk mesajda düzenlenecek,alıntı yapılmayacaktır..Alıntı ile indirim notu içeren mesajlar silinecektir..

  4* Satılacak ürünün özellikleri ve fiyatı mutlaka ''ilk mesajda'' belirtilmelidir..

  5* Başlıklarsa süre sınırlandırılması vardır..3 ay aktif olmayan,mesaj yazılmayan,alış veriş yapılmamış başlıklar kilitlenecektir..Eski konusu kilitli olan üye,yeniden başlık açamaz,yetkili arkadaşla irtibat sağlayıp kiliti açtırabilir yine ilk başlığından devam edebilir..

  Bu aktif olmama süresi içinde,konu sahibi konuyu yukarı taşımak için boş mesaj atamaz,güncelleme yazarak konuyu ilk sıralara taşıyamaz..Ürün varsa ekleyebilir..Aksi taktirde bu güncelleme mesajlarına ceza ve uyarı verilecektir..

  6* Konu içinde;beğendim ,çok güzel, teşekkür ederim, özeline yazdım gibi kişisel mesajlar kesinlikle paylaşılmayacak,konu dışı mesaj diye silinecektir..

  7* Mesajların içeriği kesinlikle silinmeyecek ürün satıldıysa yada değiştiyse mesaj içinde ''Edit'' yazan bölümden satıldı yada ayrıldı diye yazılacak.

  9* Msn adresleri,telefon numaraları,adres,blog ve satış sitelerine link verip yönlendirme yapmak yasaktır!!

  10* Kozmetik ürünlerinin satışı yasaktır...Bu yönlü eklenen tüm mesajlar silinecektir, devamı halinde konuyu acan üye hakkında site kuralları uygulanacaktır..

  Not: Foto yada fiyat değişimi icin sizler edit secenegi ile değişimler yapabilirsiniz. Bu başlık da edit tuşu için yetkili ve izinlisiniz..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.