El ve ayak tabanlarınız ağrıyor mu?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve harzemsah tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : harzemsah
  1. harzemsah

harzemsah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar 1 haftadır hani çok yol yürürsünüzde ayak tabanlarınız ağrır ya öyle bi ağrı ellerimde de var geçen komşumda dedi hamileliğinde o nunda olmuş nedenini bilen var mı? Bütün gün oturuom bi iş de yapmıyorum. Kalsiyum eksikliği desem süt felan da baya içiyorum anlamadım gitti. Sizde de oluyor mu?

2. 2 Temmuz 2008
  3. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim ellerimde değil ama tabanlarimda var ağri hatta bi batma hissi var sanki içinde iğne varmiş gibi.özellikle biraz oturup ilk ayağa kalktiğimda oluyo
    nedenini bilmiyorum ama herhalde vücut ağirliğimiz arttiği için artik tabanlara çok baski oluyo bu yüzden olabilir

4. 2 Temmuz 2008
  5. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende yok ama 2 gündür ayaklarım çok şişioo hiç böle olmamıştı anneminde doğuma gittiği gün çok şişmişş hayırlısı bakalım ne zaman gelicek benim oğluş...

6. 3 Temmuz 2008
  7. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    benimde ellerimde yok ama ayaklarımda nerdeyse 1 aydır var canım .. özellikle topuk kısımlarında diken batması iğne batması gibi bi acı oluyo

8. 3 Temmuz 2008
  9. hanimiş

hanimiş Guest

cnm benmde iki gündür ayaklarımın tabanları ağrıyor çok kilo almadım şişlikte çok az ama dedğin gibi çok yol yürümüşüm gibi...çoğu gitti azı kaldı allah hepimzi hayırlısıyla bi avazda kurtarsın inşallah bebişleirimizi bizlere bağışlasın rabbim:nazar: