El ve ayak terlemesi

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve demetsakarya tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : demetsakarya
  1. demetsakarya

demetsakarya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aşırı derecede el ve ayak terlemesine neyapmam gerekiyor bilgisi olan varmı çok rahatsız edici koku yapıyor ayaklarda

2. 25 Nisan 2009
  3. Surre

Surre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ayak kokusu ile bir başlıkta bir üye öneride bulunmuştu. :enbuyukkk: erkek arkadaşımın ayakları çok terliyordu ve kokuyordu.bu yöntemi okuyup sölemiştim ona uyguladı şu an 2.haftada olmasına rağmen..koku bit-ti!!!!!!!!!!!!! :lepi: :lepi: çok az terleme varmış o da biticek inş...yöntem şu:
    4 şişe sirkeyi bi leğene koyuyursunuz.hergün aynı saatte ayaklarınızı bu sirkenin içinde 20 dk bekletiyorsunuz.20 dk sonra ılık suyla ayaklarınızı duruluyorsunuz.leğeni dökmeyip 1 hafta boyuncua aynı sirkeyi kullanabilirsiniz ama her hafta değişitirmek şart..denemekte yarar var bence..
    bu arada ismini anımsayamadığım ama bilgisinden yararlandığımız arkadaşa teşekkür ederim..... a.s.

4. 27 Mayıs 2009
  5. bartun

bartun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hrk merhaba... 27 yasımdayım. herseyı aklınıza gelebelıcek her yolu denedım... ameliyat dısında.ınt öylesine gezerken yenı cıkan şeyler var mı dıye bakarken TERESON diye bır sprey buldum...kesinlikle harika .... 3 gundur kullanıyorum...olamaz böle bişey ....mucizevi bişey... el, ayak, koltuk altı teri diye bişey kalmadı.int aratabılırsınız...son caremdi gercekten bu ter olayından gerçekten cok sıkılmıştım..sosyal hayat dıye bısey kalmadı inanın..ama şimdi gercekten çook ama çook mutluyumm hrk kullansın ...hrk mutlu sağlıklı günler diliyorum...

6. 20 Haziran 2009
  7. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayan turuncucum bir şey sorucamm bu sirkelerin miktarı nasıl? yani 4 şişe ama her bir şişe ne kadarlık? cevap yazarsan sevinirim tatlım

8. 17 Temmuz 2009
  9. duyguboyraz

duyguboyraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acayip can sıkan bi durum bu bende de var hatta yazın penye patiklerden giyiyorum ayaklarıma o kadar ciddi yani
    selamlaşmaya tokalaşmaya çekiniyorum ter ellerimden akıyo resmen su gibi :KK43:
    cildiyeye göründüm dr 28 yaşından sonra geçer dedi daha 1 yılım var ama geçecek gibi durmuo :KK43:

10. 20 Temmuz 2009
  11. nneess

nneess Kelebekss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy evet çok kötü bişey bende de var aynı sorundan herkes gülüo bana yazın ortasında çorapla gezilir mi diye ama yapacak bişi yok çorap giymezsem her yere ayak izim çıkıo terden:) ama çok kötü bi durum ellerim ve ayaklarım çok aşırı terliyo burada bi arkadaş sprey ismi vermiş acaba ne kadar etkili almayı düşündüm açıkçası çünkü insan bi çözüm yolu arıo ve kurtulmak için ne duysa yapmaya çalışıo off offff :KK43:

12. 26 Eylül 2009
  13. tc1203

tc1203 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ameliyat oldm arkadaşlar çok memnunum merak edeniniz varsa özelden msj atablrsnz
    bu arada her yolu denemiştim ve fayda bulamamıştm
    maxim tereson kullandm iyontoferez cihazımda var.
    ameliyat tek çözüm ve kesin çözm bnce

14. 26 Eylül 2009
  15. N&A

N&A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off ya aynı şey bende de var el ve ayaklarım acayip terlio su gibi terli bazen ellerim botox falanda yapıolarmıs ama pahalı ve tekrarlama ihtimali varmış bu ameliyat nasıl biraz bilgi verebilirmisiniz

16. 26 Eylül 2009
  17. TozBezi

TozBezi Canım Oğlum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bendede var aynı durum...
    2-3 sene önceye kadar aşırı derecede vardı...
    ellerimden damlardı resmen..
    yazı yazamaz iş yapamazdım...
    açık ayakkabı giyemiyorum çünkü terleyince ayağım kayıyor ve burkuyorum sürekli..
    tokalaşamıyorum...az da olsa azaldı son bir yılda..
    28 yaşındayım....
    BOTOKS çare dediler ama ben yaptırmam...
    güvenemem...

18. 1 Ekim 2009
  19. tc1203

tc1203 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende iyontoferez cihazını aldım kullanamadm dogru dürüst yararınıda görmedm. kullanırken aşırı batma kaşıntı çok rhtsız edio elektrkler geldikçe sıçrıcak gibi oluyosnz. düşük akımda çalıştrırsanız öylede hiç bi faydası olmuyo...
    tereson aldım oda azalttı ama hiç bi zaman rahatlatmadı. hep kafamda dertti sonra tesadüfen 2 arkadaşımda daha bu sorun oldugunu ögrendim ben sanırdımki benden başka kimsede yok...
    beraber konuştuk ben bayram ali özusludan bahsettim onlarda araştırdılar ben ameliyat olmayı göze koymuşken onlar hızlı davrandı birer hafta arayla oldu arkalarındanda ben:) 3 ümüzde çok memnunuz...
    ameliyat koltuk altından mikro cerrahiyle yapılan bi ameliyat yarım cm lik iki delikten birinden kamera birinden klipsleri yolluyolar sempatik sinirin fazla çalışmasını engellemek için bu sinire klipsler takılıyo. yarım saat kadar süren bi ameliyat bi gece hastanede kalıyosnz ameliyatın etksnide narkozdan çıktıgnız anda farkediyosnz. benim ayaklarım çok hafif nemleniyo. ellerim tamamen geçti hatta kupkuru nemlendirici bile sürüyorm. koltuk altımdada terleme yok... herkese tavsiye ederm.. 21 yaşındaym bu arada