El ve Ayaklarimiz icin Kullandigimiz Kremler Hangileri??

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve icel tarafından 1 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1 Kasım 2007
    Konu Sahibi : icel
  1. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar.geçen gün bi güzllik uzmanına gittim, tırnak etlerinizi kesmiyosunuz dimi dedi, tırnak eti artık sadece burada kesiliyo yurt dışında böyle bişey yok dedi! aslında hepimiz biliyoruz kesilmemesi gerektiğini ama bu etleri itmek için en iyi kremi bulamadık. bende düşündümde herkes tecrübesini yazsın yada ayrı ayrı ürünler alıp yada makassız manülür yaptırıp en iyi kremleri bulalım! bide gündüz ve akşam için en etkili kremide tartışalım ne dersiniz?

şuanda ben neutrogene klasik kremini kullanıyorum.body shop kenvir ile bunun arasında kalmıştım fakat çok fazla yorum okudum ve bu daha iyi gibi geldi.body shop gibiiğrenç kokmuyo en azından. ama gündüz kullanılacak bi krem değil çünkü emilimi kötü yani gece kullanmak daha iyi.gündüz içinde bi krem almayı düşünüyorum zizinde tavsiyelerinizle?
    aklımda olanlar; neutrogenenin diğer kremleri( yaşlılık için kremi, el ve tırnak kremi var bide kavanoz içinde) nivea (sos, yine yaşlılık için) loccatane (yanlış yazmış olabilirim) sally hanson

tırnak için trind, mavala, sally hanson bide layla var. nereye gitsem sorsam hep kendi ürünlerini tavsiye ediyoler iyi bi katükül kremi almalıyız bence ve şu et kesmeyide bırakmalıyız!
    mavala ile bi kere manükür yaptırmıştım güzel gibiydi ama netde araştırmalarıma göre trind daha iyi, ee o uzmnda sally hanson diyince şaşırdık kaldım! layla için bi fikrim yok çünkü çok yeni. ha bide quick manukure var ??
    arkadaşlar tecrübelerimizi kullandıklarımızı yazalım...

2. 4 Kasım 2007
  3. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende bady shop'un Hemp Hand Protector kremini aldım. kokusu berbat ama elleri yumusacık yapıyor. en iyisi gece yatarken sürmek

4. 6 Kasım 2007
  5. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bakım için gece ayrı krem gündüzde şöyle güzel kokan emilimi daha iyi bi krem kullansak daha iyi olur sanki..ama hem iyi hem çok güzel kokan bi krem bilmiyorum
    bu arada kamill i çok övüyolar neutrogen yada bodyshopdan daha iyi olabilir

6. 7 Kasım 2007
  7. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ellerime neutrogena kullanıyorum memnunumda ama hususen tırnak etleri için Mavala'yı çok öneriyorlar...kullanmadığım için tavsiye edemiyeceğim ama birçok iddialı güzellik merkezinde ürünleri kullanılıyor ve kullanıp övene de çok şahit oldum...

8. 8 Kasım 2007
  9. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mavalanın hem krem hem oje gibi bi ürünü var ve trind den iyiymiş.

10. 9 Kasım 2007
  11. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben avonu gliserinli el kremini kullanıyorum acayip memnunum benim ellerim önceden tabiiri caizse kütük gibiydi ve çok çatlardı dolatısıyla 2,5 senedir kullanıyorum çokmemnunum

12. 9 Kasım 2007
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    kesınlıkle katılıyorum mukemmel bırsey bende kullanıyorum...a.s.

14. 11 Kasım 2007
  15. melody-rose

melody-rose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende avonun kremini kullanıyorum süper tavsiye ederim...

16. 12 Kasım 2007
  17. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende avonun el kremini kullanıyorum ve memnunum ellerim yumşacok oluyor

18. 19 Kasım 2007
  19. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neutrogenenin yaşlanma karşıtı kremini alacağım sanırım onun kıvamı daha hafifmiş emilimi iyiymiş yanlız niveanında var o öyle bi kremi onu bilmiyorum