ELANCYL minceur

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve helenic tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : helenic
  1. helenic

helenic Guest

Bugün deracine serum almaya gittim güya,kalmayınca bana bu sıkılaştırıcıyı önerdiler.

Bu markanın sağlam marka olduğunu duymuştum,ama açıkcası hiçbir ürününü kullanmamıştım.

hem selülitleri azaltıyormuş,hem incelme sağlıyormuş,hem sıkılaştırıcı özelliği var. kaydirigubbakcemile2

Şuan kampanyada, bir kutuda 2 adet krem var. :lepi:

14 günde 3 cm, 28 günde 4 cm incelme sağlıyormuş,tabi düzenli kullanıldığı taktirde. hihoyyyt

Ürün her yerde satılmıyor, yalnızca anlaşmalı eczanelerde var. Fiyatıda uygun.

Aranızda önceden deneyip olumlu sonuç alan varmı acaba? Bende en kısa zamanda başlayacağım bayanssulusmile

2. 10 Nisan 2010
  3. helenic

helenic Guest

Sanıyorum burada kullanan hiç yok...

4. 10 Nisan 2010
  5. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilk defa duydum canım:1no2:

6. 10 Nisan 2010
  7. helenic

helenic Guest

neyse ben başladım, o zaman gelişmeleri size yazarım:lepi:

8. 10 Nisan 2010
  9. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla beklicem canım denemediğimiz bi bu kalmıştı kaydirigubbakcemile5

10. 18 Nisan 2010
  11. RougeBerry

RougeBerry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    Elancyl in başka bir ürününü kullandım ben.Sabah akşam ayrı ayrı minik plastik şişelerde dozları vardı.Yanlış hatırlamıyorsam 15 günlüktü.Şok tedavi gibi bişiydi.2 kutu almıştım ben de kampanyayla.
    Gerçekten baya iyi etki etti.Selülitlerim korkunç görünme seviyesinden rahatsız edici seviyesine filan düştü.Acaba bana mı öyle geliyor dedim ama Annem de tasdik etti düzeldiğini.
    O yüzden elancyl markasına ben baya güveniyorum.Elimdeki nivea ve adonia bitince ona geçicem tekrar.

12. 22 Nisan 2010
  13. petunya33

petunya33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    elancyl in minik plastik şişede sabah akşam dozları olan ürününde bende kullandım.selülitlerimde baya etkili oldu. ayrıca bacak ve kalça çevremde incelmede oldu.bu arada yediklerime dikkat ettimve bol su içtim.ama spor yapmadım tekrar kullanmayı düşünüyorum

14. 4 Haziran 2010
  15. bxoxrtxux

bxoxrtxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben elancylin selülit için olan kremi kullanıyorum ve tam bir ay oldu. bu kremle birlikte selülit masajı ve elektroterapide yaptırıyorum. haftada iki gün bi seans 2 saat kadar sürüyor. ve gözle görülür bi yok olma var bende. ilk gün ölçmüştüm vücudumu mezurayla. ilk güne kıyasla belimde, simitlerimde, popomda, basenimde 3bucuk 4 cm incelme oldu. alt bacagımda 2cm inceldi. bununla birlikte hiç sarkmadım sımsıkı inceldim ve selülitlerim yok oldu. çok çok çok memnunum. bu kremı bana zaten dermatolok verdi kafama göre almadım. gittim muayene olsum selülitletim için. ayakta normal dururken bile bacaklarım popom gamze gamzeydi. basenlerım almış başını gitmişti. her gün 2lt su içiyorum. tatlı yemiyorum. karbonhidratla proteini karıştırmıyorum. pek spor yapamadım açıkcası buna rağmen sonuç mukemmel. şimdi 2. şişeyi satın aldım. sıkılaştırıcı kreminide alıcam çok etkili bi marka. :hooray: :nazar:

16. 17 Haziran 2010
  17. b88

b88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlarrrr selammmm=)
    bende bu urunu 5 gundur kullanmaya basladım..bende ciddi azalma var cok fazla derın bısı yoktu ama rahatsız edıyordu.kremı surup spora gırıorum ama cok agır bı calısma yapmıorum..gece yatarkende tekrar masajla iyice kremi yediriyorum.cok fazla tatlı yemıyorum ama cok fasla suda tuketmiyorum..kesinlikle başarılı tavsiye ederim

18. 13 Kasım 2010
  19. HUR7

HUR7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    kızlar bende bu markanın çatlaklar için olanını kullandım ve çok faydasını gördüm çatlaklarımda azalma oldu ama sadece bir tüp kullandım tekrar alacam 55 tl