Elbette!!

Konusu 'Hayat Bilgisi' forumundadır ve EU2 tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  12 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : EU2
 1. EU2

  EU2 Guest

  Burada hayatımızı paylaşıyoruz farkındamısınız arkadaşlar?! Birbirimizin hayatında az veya çok yerimiz var. Hepimiz farklı karekterde kadınlarız ama kadın olmak bizi bir araya getiren en güçlü özellik!

  Yaşamak kimi zaman güç, kimi zaman keyifli, kimi zaman şen, kimi zaman kederli..... iç dünyamızda zaman zaman ne fırtınalar kopuyor kimselere söyleyemediğimiz. Hayatımızdaki insanlar ; eşimiz, sevgilimiz, anne babamız , kardeşlerimiz, çocuklarımız, arkadaşlarımız.... onların hiç bilmediği neler biliyoruz, neler yaşıyoruz kendimizle ilgili!

  Bizler kadınız! Birçok sıfatımız var! Bizler, anneyiz, eşiz, evlatız, ablayız, halayız, teyzeyiz, yengeyiz, geliniz, görümceyiz, eltiyiz,... ama herşeyden önemlisi insanız! Elbette bazen çiçek açıp bazen soluyoruz! Elbette bazen hızla dönüp bazen duruyoruz! Elbette bazen söyleyip bazen susuyoruz! Bazen daldan dola konup sonrada uçuyoruz...

  En derin yaralarımızı bile sarabilip ayakta kalıyoruz. Tanrının biz kadınlara verdiği müthiş bir güç var! İnanılmaz bir metanet, cesaret, dayanıklılık, önsezi, fedakarlık ve zeka! Hayatta, kadının isteyip de başaramayacağı hiç bir şey yok.

  O zaman neden korkulur bu hayatda söyleyin bana??? Güneş her akşam batıp hergün doğuyorsa, çiçekler solup solup açıyorsa , yaşanan herşeyin ardından gelecek yeni başlangıçlar var demektir!

  Elbette bugün ağlıyorsak yarın güleceğiz! Elbette çekip gidip istersek geri döneceğiz!!

  Benim güzel arkadaşlarım noolur kalbinizden ümidi eksik etmeyin! Bakın bir şarkı bile ilham verebiliyor bize. Çünkü biz dünyanın en güçlü varlıklarıyız. Bizler kadınız!!

  Hepinize sevgiler...
  Banu...
   
 2. 13 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : EU2
 3. Laale

  Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

  Katılım:
  13 Nisan 2007
  Mesajlar:
  19.290
  Beğenildi:
  21.350
  Ödül Puanları:
  363
  Evet kadınız! Güçlü değilsek bile güçlü olmak,güçlü durmak zorundayız... Çünkü hayat öyle zor ki... Nefes almaya devam ettiğimiz sürece savaşmak zorundayız...


  Sevgilerimle...