Eldiven ile yzdeki tyler alnabilir mi?Alnamazsa ne yaplabilir?:)

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Sorcha tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sorcha
  1. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar selam,çene altımda tüylerim var ve favorilerimde.Kıl değil.simsiyah değil.Ama beyaz tenli olduğum için açık kahve olan tüylerim güneşte gözüküyor.Birde çok yakından bakınca.Eldivenle alanınız var mı?tek tek?Ya da tek tek nasıl alabilirim cımbız ve ip hariç.Fikirlerinizi bekliyorummm:nazar:

2. 7 Ekim 2009
  3. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yüz için ağda bantları var veet in falan

4. 7 Ekim 2009
  5. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Yok ağda bantlarını yaptığım zaman sarı olan tüyleride alıcak minnacık hiç görünmeyenleri.Onlar koyulaşır diye tek tek alayım diyorum=)

6. 7 Ekim 2009
  7. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben bogazımı cene mi alıyorum 1 -2 tane var die acık olanlar koyulasmadı. bnmkiler koyuydu koyular biraz acıldı. sürdügüm kremde biraz gec cıkarıyo.

8. 7 Ekim 2009
  9. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi ben dıyordum bırı benı gorse halıme gulerdı herlade dıye delikafaduldencunku benımde çenemde kıllanma var bende amelıyat eldıvenıyle alıyorum cunku kokunden alıyor vallahı ama bılmıyorum ne kadar dogru

10. 7 Ekim 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

başka yontem bılen ?

12. 7 Ekim 2009
  13. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    en güzeli ip yada epilasyon aleti canım yada çenende varsa sadece cımbız.ağda sakın deneme derim arkadaşımın kaynanası zamanında ağdayla alıyormuş yüzünü zamanla sarkmış yanakları falan.eldiven hiç beceremem.hiçte sevmem..jilet zaten iğrenç dahada çoğaltacak bişey yüze asla sürülmez.karar sana kalmış.çok rahatsızsan lazerle öldür derim.

14. 7 Ekim 2009
  15. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Ben zaten 8 seanstır lazere gidiyorum=) Ama hala bitmediler.Görünüyorlar.Bembeyazım ama tüylerim simsiyah değil.Açık kahve.O yüzden görmezmi diye düşünüyorum...Eldivenle almayı planlıyorum=) Tek tek.Çok çıkartırmı koyulaştırırmı bilemedim...

16. 8 Ekim 2009
  17. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende nerdeyse bır sene boyunca lazere gıtıım artık orda calısan bayan dedı gelme bundan daha fazlası olmaz cunku lazer kılları sadece ınceltıyor benımde ınceldı sadece geç suruyor uzaması ıgnelı epılasyona gıtmeyı dusunuyorum ayrıca ben sır agdayla alıyorum hemde baya gec cıkıyor eger oyle tek tuk cıkarsa uzatacakta vaktım yoksa eldıvenle alıyorum. En guzelı bu cezve ıcınde satılan sır agdayla almanı tavsıye ederım.

18. 8 Ekim 2009
  19. nrsl

nrsl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben iğneli epilasyon yaptırıyorum. kıl köklerine elektrik veriliyor böylece kıllar kökten yanıyor:) faullere yaptıramıyorum çünkü orası çok acıyor ama çene altını yaptırıyorum. Azalma oluyor. Bence lazerden daha iyi.