Elektrik süpürgesi ve ütü alıcam çeyizime hangisini almalıyım?

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve begonvila tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : begonvila
  1. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çeyizime başladım ütü ve elektrik süpürgesi alayım diyorum lütfen yardım edermisiniz sizin fikirleriniz önemli benim için.

2. 21 Ekim 2009
  3. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben evlenincede çalışacağım için birçok çalışan ev hanımı hatta ablamda dahil sulu temizleme robotunu önermedi çok uğraştırıyormuş ve çok ağırmış ...
    bende susuzlara yönelip sıkı bir arayış içine girdim Philips Marathon FC9202 Almanı öneririm tam bir hafta araştırma yaptım bu süpürge hakkında ve sonuç olarak bende dün bunu aldım çeyizime kaydirigubbakcemile5

Philips FC 9202 Marathon Torbasız Elektrikli Süpürge

Phlips Torbasız Elektrikli Süpürge - Torbasız Elektrikli Süpürge

Üçlü Aktif başlık
    Süper Temiz Hava HEPA filtresi
    Genel Bilgi
    Philips'in yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, torbasız Marathon azalmayan bir emiş gücü sağlar. Etkili tasarımı ve 2000 Watt'lık motoru ile sınıfında en yüksek düzeyde emiş gücüne sahiptir ve torbasız en hızlı elektrikli süpürgedir.
    Marathon, toz torbasıyla uğraşmak zorunda olmadan yüksek ve uzun süreli bir emiş gücü sağlar. Şeffaf toz bölmesi ve Üçlü Aktif başlığı ile üç temizleme işlemini aynı anda yapar

Torbasız Sistemli Süpürge

Marathon'un yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde artık toz torbalarına gerek kalmaz
    Sürekli Aynı Seviyede Bir Emiş Gücü
    Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, Marathon emiş gücünü daima aynı seviyede tutar; standart torbasız elektrikli süpürgelerde ise filtre tıkanmaya başladığında emiş gücü azalmaya başlar.
    Güçlü ve Sessiz
    Marathon'un 2000 Watt'lık güçlü motoru, kendi sınıfındaki bir elektrikli süpürgede olabilecek en yüksek emiş gücünü sağlar: 350 Watt. Ayrıca, etkili tasarımı sayesinde, piyasadaki torbasız elektrikli süpürgelerin en sessizidir.
    Üçlü Aktif Başlık
    Üçlü Aktif başlık, tek bir süpürme hareketi ile, yerlerinizi üç farklı şekilde temizler. Çift eklemli yapısı ve aerodinamik tasarımlı emme kanalı sayesinde emiş gücünün etkinliği en üst seviyeye çekilir. ıki yan fırça, toz ve kirin kolayca biriktiği mobilya ve süpürgelikleri tamamen temizler. Başlığın ucundaki geniş ağız kağıt parçaları, ataş, kırıntı, tüy gibi nesneleri kolayca emer.
    Süper Temiz Hava HEPA Filtresi
    Bu özel filtre, hava odaya tekrar verilmeden önce, tozun %99,5'ini yakalar, böylece tozdan tamamen arındırılmış bir ortam sağlar.
    Teknik Veriler
    Güç : 1800 IEC/2000 Maks. W
    Maks. emiş gücü : 350 W
    Hava boşaltma : 37 l./sn.
    Düşük basınç : 28,5 (kPa)
    Boyutlar (UxGxY) : 47 x 32 x 34 cm. cm.
    Ağırlık : 7.2 kg.
    Ses düzeyi : 76 dB (A)
    Toz bölmesi kapasitesi : 2 l.
    Kolaylıkları
    Kenara koyma ve saklama yardımı
    Kordon toplama
    Dönebilen ön tekerlek
    Menteşeli sap : Kolayca taşınabilmesi için üstte
    Büyük arka tekerlekler : En geniş hareket kabiliyeti için dönebilen ön tekerlek
    360º dönebilen hortum : çok geniş bir hareket kabiliyeti için
    Tek dokunuşla açma düğmesi : Toz bölmesinin hızlı ve kolay bir şekilde boşaltılabilmesi için
    Elektronik kontrol : Emiş gücünü kolayca ayarlamanıza olanak verir
    Renkler : Beyaz
    XXL kordon : 12 m. yarıçaplı bir alan içinde temizlik için
    Şeffaf toz bölmesi : Emilen tozu ve kiri gösterir
    Ek parçalar : Fırça, aralık başlığı, küçük başlık
    Hızlı değişim birleştirme sistemi : tüm başlıklarda ve parçalarda vardır, kolay takılmalarını ve yerlerinde güvenli bir şekilde durmalarını sağlar
    Saklama köprüsü : Tutma yerindeki parçalar için
    Uzayabilen boru(lar) : Metal
    Kauçuk tekerlekler : Zarif, sert zeminlerin çizilmemesi için

Garanti Süresi 2 Yıl

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  4. 21 Ekim 2009
  5. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    philips in iyonik özellikli ütüsünü tavsiye ederim...

6. 21 Ekim 2009
  7. poyyeb

poyyeb 2. dereceden bilinmeyenim :) Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba arkadaşım ben 2,5 yıllık evliyim biz eşimin mesleğinden dolayı bilgisi ve araştırmaları sonucu ütü de Philips azur serisi elektrikli süpürge de ise libelle temizlik robotunu öneririm. Ütünün tabanı seramik ayrıca kırışık açmada çok iyi. Bundan da önemli olan konu elektrik süpürgesidir. Bak canım biz emin ol evlendikten sonra ancak karar verebildik. Kayınvalidemde rainbow ve annemde de aura temizlik robotu vardı evet gerçekten temizlik yapmak istiyorsan bu seçeneklerden birisini seçmen gerecekti ama almanların ürettiği Libellemiz çok ama çok güzel bu 3 ürün de çok başarılı ama en küçük yapılı kolay taşınabilen libelle temizlik robotu. Pişman olmayacağınız bir ürün biz o zaman 1300 e almıştık şimdide 1700 civarı imiş ama gerçekten tavsiye ederim. Her sulu süpürge iyi değil. Eşim mühendis ve bu konuda çok dikkat etmemiz gerekiyordu ben de astım vardı. Çok iyi temizlenmesi gerekiyor evin.

Lütfen ütü her marka olabilir ama elektrik süpürgesinde dikkatle seçin derim.

8. 22 Ekim 2009
  9. begonvila

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.Sanırım karar vermeye başladım

10. 22 Ekim 2009
  11. ayazz

ayazz aşkı için sabrediyo.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende uzun süredir ütü ve süpürge markalarını araştırıyorum topiklerden, ütüye tefal aqua speed yada tefal power jeans 300 e karar verdim ama süpürgeye hala karar veremedim toz torbalı mı yoksa su filtreli mi alsam çözemedim bi türlü....

12. 22 Ekim 2009
  13. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ikisinde de kesinlikle Chanel diyorum:)) Bu sitede bakıyorum hiç kullanan yok:)) Ama ben çoooooooook memnunum. Hele ütüsünü anlatmakla bitiremem sana. Bu channel Phılıpsin yan ürünüymüş:) Aynı fabrikada üretiliyomuş marka farklı olduğundan fiyatı biraz daha uuz. Ama o kadar ucuz ürünler de değil. Buhar kazanlı ütüsü 370 elektrik süpürgesi benim kullandığım 150 sanırım:)) Bence araştırıp yerinde görmeye değer:))

14. 22 Ekim 2009
  15. begonvila

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım channel nerelerde satılıyor?

16. 26 Ekim 2009
  17. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Channel alışveriş merkezlerinde kurulan standlarda satılıyor. ınternet sitesinden de bilgi alabilirsiniz.

18. 1 Kasım 2009
  19. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bencede ütü kesinlikle tefal yada phılıps süpürgede arzum öneririm torbalı daha iyi olur çünkü dökme derdin yok canım benimki hem torbalı oluyor hem içinin kovası var istersen orayıda kullanabiliyorsun arzum