elektrikli ızgara ve tost makinası icin önerilerizi bekliyorum

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

slm arkadaslar daha once sulu ızgara almıstım ne yapsma tellere yapısıyo kullanıslı degıl elektrıklı ızgara almayı duusnuyorum kullanan vrmı fıyatlar nekdar bıde kuuck ıkı kısılık teflonu yapısmıcak tost makınasıı tavsıyelerınız beklıyorum sımdıden tesekkurler

2. 15 Nisan 2009
  3. DeSpOiNa

DeSpOiNa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben tost makinamı arzumdan aldım..tavsiye edenler oldu..henüz kullanmadım ama beğeniyorum..

4. 15 Nisan 2009
  5. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cannım:):)
    vala bizde almışdık 3 sene önce sadece bikez kullandık hoşumuza gimedi hiçç bikez kullnaraka kutusuna koyup koyduk bi kenara:)::)..
    hem elektiikli hemde suluu yanii hiçç diğer ızgara gibide tadı olmuyo bencee:KK9:)

6. 15 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

cnm bne 3.kullanmamda sigorta attı kullanmıcam artık elektrıklı teflon gıbı olanalrı dusnuyorum DeSpOiNa cnm sagol paylasımın ıcn buyuk bendede var kulanmıyorum soyle mını mınıcık ıstıyom bugn baktım 80 90 ytl cok yamınıcıkler ıcın elektrklı ızgarada 130dan baslıyo napcam bılmıyom bıde evlenıcke arkadasalr elektrı kceyızınızı evlenırken alın bneımkıler 5 6 sene oncesınden alınmıs yanı garantısı evlenmeden bıtıyo ve yenıler cıkıyo sureklıı

8. 22 Nisan 2009
  9. simay_

simay_ Guest

tost makınasında kenwood ekmek kızartmada ıse tefal ben kullanıyorum

10. 23 Nisan 2009
  11. lefkelim

lefkelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de tost makinesi almak istiyorum. Daha önce markasını hatırlayamayacağım yurtdışından gelmişti.2,3 sene içinde tost makinasının içindeki teflonun çıkmaya başladı.Hemen attım. Acaba teflonu sağlam olan hangi marka tost makinası önerirsiniz.

12. 24 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ne yaprağınIZ kurusun ne gülünÜZ solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

14. 28 Nisan 2009
  15. flamingo2754

flamingo2754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de çeyizimde mutlaka istiyorum bi elektrikli ızgara. internetten tefalin yağ biriktirme kanalı olan modelini beğenmiştim.ama henüz almadım.mangal yapmak için hep kırlara gidemeyenler için ideal bence.mutfakta veya balkonda kullanılabiliyo.

16. 28 Nisan 2009
  17. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben tost makinemi tefalden aldım ama daha kullanmadım

18. 28 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

cnm bene oyle kalıtelı bı urun ıstıyorum yuzeyı yapısmıcak temızlıgı kolay olan sana evlı bırı olrak tavsıyem evlenıcegın zamn dugunune 1ay kala elektronık urunlerını all evlenene kadar ya daha ıyısı cıkıyo hayıflanıyosun yada garantısı dolmus oluyo

sgl cnm cevabın ıcn ıns memnun kalırısn tost makınandan:enbuyukkk: