Elektroterapi ve kavitasyon

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve tweetyyyy tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : tweetyyyy
  1. tweetyyyy

tweetyyyy Guest

Kızlarr merhabalar hepiniseeee:)elektro terapi yaptıran varmı sonuc alanlar varmı ne olur yardımcı olun banaaa 2 seans 40 dk hersenasım basladım sızce ıse yarıcak mı ???

2. 7 Mart 2010
  3. Nazan72

Nazan72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben seneler önce yaptırmıştım. 10 seans gitmiştim. 6 cm kadar incelme olmuştu. Vücut sıkılaşıyor. Ama bir müddet sonra tekrar eski haline geliyor. O yüzden inceldikten sonra spor yapmak lazım.

4. 14 Mart 2010
  5. tweetyyyy

tweetyyyy Guest

tesekkur ederım canım ılgılendıgın ıcın benı duyan yok mu baskkaaaa pasif jımnastık ve kavıtasyon dıorummmmmmmmmm

6. 22 Mart 2010
  7. zedier

zedier Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bu tür işlemlerin hiçbirinin etkisi sonsuza kadar sürmüyor.Kişise bakımlarımızı nasıl ihmal etmeden yapıyorsak bunlarıda ayda bir koruma seansı olarak yapmak gerekir.Evet yaptırdığın sürece netice alırsın,devam etmezsen etkisi gider.

8. 11 Ağustos 2010
  9. rosemes

rosemes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yeni başladım.Dün ilk seansıma girdim.Ama 1 saat sonra hafi kanamam oldu.Reglime 4gün vardı.Ne reglim ne değil sizde de olmuşmuydu kanama.

10. 12 Eylül 2010
  11. ciltirik

ciltirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Ramazandan önce 1 seans kavitasyon yaptırmıştım, regl dönemine 1 hafta olmasına ragmen 1 gün sonra regl olmuştum.

12. 19 Ekim 2010
  13. zaydin

zaydin Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende aynı sıkıntıyı yaşadım, 2 ay sonra düzene girdi.

Şu an devam etmekte olduğum bir güzellik salonu var, fiyat olarak baya uygun Kadıköy'de açıkcası bu kadar işe yarayacağını düşünmemiştim ilk başlarda.

Adres ve fiyat bilgisi paylaşmak yasak olabilir diye isteyen özel mesaj atsın yardımcı olurum.