Eleri estetie scak bakmayanlar buraya, ikna turlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bende burun estetiği olmak istiyorum ama eşim buna karşı çıkıyor seni böyle sevdim ben diyor,:eek:klava:
    eşleri destek olmayanlar eşlerinizi nasıl ikna ettiniz bir fikir bekliyorum

2. 14 Mayıs 2009
  3. eliznil

eliznil herşeyimsin... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ah ah bu konu tam benlik. benim eşimde aynı.. burnumu çok sewiyorumuş külliyen yalan valla.daha güzel olcam diye kıskanıyor işte. bide biraz maddiyatçıdır. ya napıcam nasıl ikna edicem bilmiyorum. bu ameliyatın normal bişi olduğunu nasıl anlatabilirim ona ben ya:KK43: zaten korkuyorum destek olması gerekirken beni üzüyor yaptığı tek şey bu:KK43:

4. 14 Mayıs 2009
  5. eliznil

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    acaba diyorum bi kumbara yapsak içine elimize ne kadar para geçerse koysak..oda bunu bilse ne kadar çok istediğimizi anlar ve bir süre sonra kabullenir yumuşarmı ki? benimki kesin o para biriksede yaptıramazsın der.. bende olsun ben biriktirmek istiyorum bu bile benim için moral desem filan... taşmıdır canım bi yere kadar herhalde oda anlar beni:KK43:

6. 14 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

canım evet ben o kumbara işini bayadır yapıyorum içinde bi sürü para birikti hem para birikiyo hemde bu konuda ciddi olduğumu görüyo bi milyar olcak nerdeyse kumbaramdaki para
    birde burslarımı çekmiyorum bi kaç aydır yani kendi paramı çıkartıcam gibi
    ama yinede o istemiyo
    sonunda ne istiyorsan onu yap dedi (bi nevi nehalin varsa gör) ama ben buna çok üzülüyorum o destek olmadan yapamam içim rahat bi şekilde girmek istiyorum ameliyata

8. 14 Mayıs 2009
  9. eliznil

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende kumbara işine bugün başlıyorum... destek çok önemli tabikide.... sen paranı denkleştir belki son anda kıyamaz destek çıkar...aslında bi burun amliyatı bu kadar büyütülcek şey diil aama karşı çıkan olunca büyüyorda büyüyor dağ taş tepe oluyor bu konu :KK43: biz böyle para biriktircez onları ikna edicez sonra güvenilir doktor bulcaz derken baya zaman geçicek gibi görünüyor :KK43:

10. 14 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

evet öyle canım ben bi ay sonraya düşünüyorum okulların tatil olmasını bekliyorum sonra hemen olacak çünkü bi yıldır ikna etmeye çalışıyorum zaten
    ben burdaki kızların fotolarını gösteriyorum bak ne iyi olmuş diyorum hııııım diyoo
    sende göster ikna olur belki senin sorun nedir benikisi hafif kemer bi de ucu düşük ama nefes prolemim yok sende varmı

12. 14 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

ya eşimi bırak ailemin haberi yok söylemeyi düşünmüyorum diyorumki şöle hafif bi değişiklik olursa kimse farketmez olduktan sonrada fark ederlersede farketsinler ne yapalım artık
    kafaya takmışım bi kere
    şimdiden saç şekilleri düşünüyorum

14. 15 Mayıs 2009
  15. eliznil

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    böyle yaşamaya alışmam lazım sanırım...ne zaman konuyu açsam kavga çıkıyor :KK43: burnum kemerli ve sarkık.ve yüzüme göre kocaman. yapıcak bişi yok.fotoraflardan kaçmaya devam :KK43:

16. 15 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

seni mutsuz eden bi durumsa eğer, mücadele etmelisin canım...
    böyle kafaya takmışken çok zor olur kabullenmek,gerçekten burnun estetik olursa inanılmaz güzel olursun ki zaten çok güzelsin ama dediğin gibi burnun yüzüne göre büyük duruyor
    ama üzülme eminim ikna olacaktır

18. 15 Mayıs 2009
  19. CiciliBicili

CiciliBicili kalbim 'ege' de kaldı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yha ne iii olmuş bu konu bende eşimden yana dertliyim
    benim bacaklar () bölee bacak dolgusu yaptırmak istiyorum ama
    ilk tamam yaptır dedi ciddi oldugumu anlayınca yan çizdi
    eşim boga burcu yani çok inatçı kıramıyorum bitürlü ünadını
    cilve üzgün durmam adama işlemiyo napacam ben bilmiyorum
    tatil planları yapıyoruz ama benim kafamda sadece bu bacaklarla nasıl bikini elbise etek giyecem derdi başladı off offf