elevit kullananlar sizdede aynı sorun oldumu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve busem68 tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

    12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  1. busem68

    busem68 çok şükür Allah'ım Üye

    Katılım:
    26 Şubat 2008
    Mesajlar:
    1.337
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar doktorum folik asiti kestikten sonra elevit kullanmamı söledi bayramın ilk gününden beri kullanmaya başladım fakat tuvaletim koyu renklil olmaya başladı acaba ilaçla bir ilgisi varmıdır yada sizede oldumu aynısı?prospektüsünü okudum ama böle bişi yazmıyor.
     
  2. 12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  3. krizantem2

    krizantem2 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Haziran 2010
    Mesajlar:
    18
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım selam,elevitin içindeki demirden dolayı sanırım koyu renkli oluyor moralini bozma,kaç aylık hamilesiniziAllah tamamına erdirsin,inşallah.
     
  4. 12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  5. antenna

    antenna Aktif Üye Üye

    Katılım:
    25 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    6
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm ben de kullanıyorumeleviti 13haftalık hamileyim. başlarda bende de aynı şeyi yaptı, ishal de yaptı 1hafta falan. ama sonra geçiyo merak etme :)
     
  6. 12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  7. bat

    bat ilk gözağrım Üye

    Katılım:
    20 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    2.294
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mrb ben 35 haftalık hamileyim elevit kullanıyorum benimde koyu renkte ve ishal gibiyim daha önce medagyn kullanıyordum onda simsiyahtı tuvaletim ve kabızdım elevite geçtikten sonra rengi açıldı biraz ama bu seferde tuvalete zor yetişiyorum..
     
  8. 12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  9. fatma2005

    fatma2005 canım elif duru 'm Üye

    Katılım:
    9 Mart 2010
    Mesajlar:
    2.041
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    vitamin ve demir haplarından dolayı koyu renk olması normal bende de elevit kabız yapmıştı:)sonra doktorum değiştirdi çok şükür öle bi problem yok ama benımde dışkım koyu çıkıyo.korkulucak hiç bişey yok.:)
     
  10. 12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  11. irembilge

    irembilge Aktif Üye Pro Üye

    Katılım:
    30 Ocak 2010
    Mesajlar:
    9
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben doğumdan sonra da kullandım ama genede başka bir nedeni olup olmadığını öğrenmek için doktorunuzu bilgilendirmenizi tavsiye ederim
     
  12. 13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  13. lara62

    lara62 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    26 Ağustos 2010
    Mesajlar:
    1.001
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ya bayanlar sizde de cok gaz sorunu oluyormu acaba
     
  14. 13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  15. ardina

    ardina Seda Üye

    Katılım:
    20 Nisan 2010
    Mesajlar:
    661
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    1.5 aydır bende Elevit kullanıyorum yazmış olduğun belirti bende de var.Korkulacak birşey değil canım.
     
  16. 13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  17. busem68

    busem68 çok şükür Allah'ım Üye

    Katılım:
    26 Şubat 2008
    Mesajlar:
    1.337
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tşkkr ederim arkadaşlar içim rahatlı şükür aklıma herşey geliyodu yorumlarınız çok ama çok teşekkür ederim.
     
  18. 13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem68
  19. glnk

    glnk Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Haziran 2009
    Mesajlar:
    1.274
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben de elevit kullanıyorum bir de demir hapı ferrum fort.ikisi birleşince süper ikili oluyo heralde simsiyah :))) korkulacak bişi diil.doktor yazarken zaten söylemişti bana dışkılama siyah olacak normal endişelenmeyin diye.