ELEVİT vitamin de domuz katkısı var mış!!!

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve ZOE tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

31 Ekim 2013
    Konu Sahibi : ZOE
  1. ZOE

ZOE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    129
    Beğendikleri:
    45
    Ödül Puanları:
    63
  2. 31 Ekim 2013
  3. ahseninur

ahseninur bebişimmm Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileliğimin başından beri kullanıyordum.geçen gün okuyunca bu haberi kestim ilacı...

Allahım bildiği gibi yapsın bunları...çok yazık..daha bilmeden domuz katkılı belkide birçok şey yedirip içiriyorlardır...

4. 31 Ekim 2013
  5. ZOE

ZOE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    129
    Beğendikleri:
    45
    Ödül Puanları:
    63
    Aynen öyle çok şey vardır ki bilmeden kullandığımız ama bilincede ne olursa olsun demek olmuyor. >İyi etmişsin bırakmakla ben hiç vitamin kullanmadım kullanmıyorum da şimdilik..Umarım diğer demir haplarında filan da yoktur bu sıkıntı..

6. 31 Ekim 2013
  7. ygmr1

ygmr1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende duydum maalesef ve 5 gündür kullanmıyorum.yarın sağlık ocağına gidince bilgi alıp başka ilaç istiycem.tabii o ilaç nasıl olur onu bilmem :KK43:(

8. 1 Kasım 2013
  9. andean

andean Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kullanıyorum bu ilacı.. madem böyle birşey var niye hamilelere hep bu ilacı veriyolar ilk etapta onu anlamış değilim.. ya karalama kampanyası ya da gerçekten de ilaç öyle..

10. 2 Kasım 2013
  11. EMiNEveAYDIN

EMiNEveAYDIN Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    bende 2gün içtim. yan etkilerini araştırmak için nete girdiğimde domuz katkısı olduunu öğrendim. yine bu siteden bir bayan aramış. firmada yalanlamamış haberi zaten. sağlıksal açıdan zararı yok ama dini açıdan size kalmış bişe kullanması demş. dr.uma söyledim başka bi ilaç verdi. şüpheye gerek yok. bencede değiştirin ilacınızı

12. 5 Kasım 2013
  13. denizyelkenlim

denizyelkenlim Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    benimde doktorum bugün söyledi.üzüldüm kulandım bir süre çünkü. memlekete gittiğimde oradaki doktor elevit yazmıştı. burdaki doktorumda onu dekavitle değiştirdi.

14. 25 Kasım 2013
  15. oz_ey

oz_ey Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Malesef bende 10 günü aşkın süredir eleviti kullanmaktayım; forumda okuyarak eşime durumu anlattığımda üretici firmaya bir şikayet yazısı ve üretici firma eşime dönerek içersinde domuz jelatini kullandıklarını konusunda bilgi verdi. Bu gibi bir durumla ilgili prospektüsde yada ilacın kutusunda herhangi bir bilgi olmaması çok yazık...
    Bende bugün itibarı ile ilaç değişikliği yapacağım doktoruma sorduğumda alternatifi decavit olarak bilgi verdi. Sizlerinde bilgisine..

16. 25 Kasım 2013
  17. begum0101

begum0101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle hepinize katılıyorum. Bende 1 haftadır kullanıyorum dün bu yazıyı gördüm ve bıraktım. İlk muayenemde decavitle değiştiricem Allahın izniyle...

18. 26 Kasım 2013
  19. h_kubra

h_kubra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elevit bende ilk hamileliğimde kullanmıştım çok kullanamamıştım düşmüştü zaten bunu yazan doktorlar bilmio yaa:KK43:(( ALLAH nasıl biliyorsa öyle yapsın